Jump to content



ΔΙΑΛΕΧΤΕ ΤΟΝ BROWSER ΣΑΣ


helloween

ΔΙΑΛΕΧΤΕ ΤΟΝ BROWSER ΣΑΣ  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Ρε σεις .... το Οπερα είναι ΠΟΛΥ πιο φιλικό !

Κάνεις tabs στη στιγμή ! Έτσι αμέσως έχεις πρόσβαση σε χαλαρά 5 σελίδες ταυτόχρονα (ανάλογα με την σύνδεσή σου Muahahaha :devil:

Link to comment
Share on other sites

maxthon

μπορεί αυτός που ξεκίνησε το poll να τον προσθέσει, όπως και μερικούς άλλους όχι μεν τόσο διάσημους, αλλά που τους χρησιμοποιούν μερικοί; (konqueror, safari)

Link to comment
Share on other sites

firefox 1.0.2 και εδώ. Απλά μου τη σπάει ώρες ώρες που είτε δε δείχνει σωστά μερικές σελίδες είτε ψιλο...μπουκώνει, οπότε καταφεύγουμε στη γνωστή ετοιματζίδικη λύση που λέγεται ...explorer.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Αν και το ξέθαψα λίγο αλλά από το να κάνω καινούριο θέμα πιστεύω εδώ θα κάτσει πιο καλά

διότι θα ήθελα να σας πω κάτι που μου έτυχε μόλις πρίν από λίγο.

Γενικά δεν μπήκα στον κόπο να ψάξω άλλον browser. Με βόλευε ο explorer οπότε και τον άφηνα. Δεν είμαι τύπος που βολτάρω στο internet για να κολλήσω ότι σαβούρα κυκλοφορεί, if you get my point ;).

Anyway, είμαι ακόμη στο γραφείο και κοιτάω χαλαρά την κίνηση στo forum και έχω ανοίξει ένα σκασμό tabs με τον Opera. Πρόσφατα τον τοποθέτησα για να δω και τους εναλλακτικούς του explorer. Και ξαφνικά:eek::mad: :mad: :mad: :mad:

Τσούπ, :TD: :TD: :TD: η Δ.Ε.Η. :TD: :TD: :TD: κάνει το θαύμα της και ξαναεγέννετο φως. Όχι ρε γμτ λέω άντε πάλι.....που θα τα ξαναβρώ όλά αυτά τα θέματα από την αρχή..........:dots:

Αν και έχω ups, το έχω μόνο για το server. Οπότε για τα τερματικά δεν με πειράζει και τόσο πολύ, μέχρι σήμερα το βράδυ που τα πήρα λίγο στο κρανίο.

Αλλά ως δια μαγείας αφού ξανάνοιξα το pc και έβαλα μπρός τον Opera, βουα-λά, ρά αυτό ξαναέβγαλε όλες τις σελίδες και τα θέματα από τα forums όπως ήταν πρίν να πέσει το ρεύμα. Ρα αυτό είναι ζούπερ.

Πολύ καλή φάση και ερωτώ, το ξέρατε? Μήπως η φράση που ταιριάζει είναι "welcome to the club"? Με ένα γρήγορο ψάξιμο στο thelab δεν βρήκα κάτι σχετικό, οπότε και είπα να το γράψω.

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και αν και δεν πρόλαβα το poll, τώρα σίγουρα θα ψήφιζα Opera. Θα το ψάξω και στον firefox στο σπίτι.

Αυτά, τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Opera 8.51(ετσι λεει στο about :) )

Toν ειχα χρησιμοποιησει και παλια αλλα ειχε το σπαστικο με τις διαφημισεις.

Οταν ειδα οτι βγηκε καθαρος χωρις δευτερη σκεψη τον εγκατεστησα.

Το κακο ειναι οτι μερικα site οπως της Creative οταν πας στο Online update παιζει μονο

με IE. Κατα τα αλλα τιποτα αλλο δεν με πειραξε και για αυτο τον εχω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.