Jump to content



ΖΕΙ το Saturn???!!!!!


Stratan

Recommended Posts

Για σας παίδες!!! Είμαι νέο μέλος... Καλώς σας βρήκα!!! Συγχαριτήρια για την πολή καλή δουλιά στο site και για το επίπεδο όλων των μελων!

Θα σας πω μια ιστορία... Σήμερα πήγαμε στο χωριό της μάνας μου για το πατροπαράδοτο πάσχα... Παπούδες, γιαγιάδες, θείες.............. ξέρεται, βαρεμάρα :confused::dots: κάποια στιγμη πήγαμε με τον αδερφό στην αποθήκη και τοτε έπαθα την πλάκα μου...

Βρίκα το SEGA SATURN που είχα στα νιάτα μου :jump:

παίξαμε αρκετές ώρες και μετά την κάναμε.

και τώρα το ερώτημα...

Μήπως ξέρει κανένας αν μπορώ να βρώ παιχνίδια????

Μήπως πουλάει κάποιος?????

NBA JAM--> bum sakalaka!!!! (πολύ γιέλιο)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Stratan [02-05-2005 02:58]

Για σας παίδες!!! Είμαι νέο μέλος... Καλώς σας βρήκα!!! Συγχαριτήρια για την πολή καλή δουλιά στο site και για το επίπεδο όλων των μελων!

Θα σας πω μια ιστορία... Σήμερα πήγαμε στο χωριό της μάνας μου για το πατροπαράδοτο πάσχα... Παπούδες, γιαγιάδες, θείες.............. ξέρεται, βαρεμάρα :confused::dots: κάποια στιγμη πήγαμε με τον αδερφό στην αποθήκη και τοτε έπαθα την πλάκα μου...

Βρίκα το SEGA SATURN που είχα στα νιάτα μου :jump:

παίξαμε αρκετές ώρες και μετά την κάναμε.

και τώρα το ερώτημα...

Μήπως ξέρει κανένας αν μπορώ να βρώ παιχνίδια????

Μήπως πουλάει κάποιος?????

NBA JAM--> bum sakalaka!!!! (πολύ γιέλιο)

Το Saturn δεν ειναι τοσο παλια που να μην μπορεις να βρεις games , ψαξε λιγο μαγαζια τετοιου ειδους και ολο και θα βρεις κανα μεταχειρισμενο

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ AMSTRAD:rip: ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.