Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Ρε γμτ, ένα ένα τα θυμάμαι...:wall:

Λοιπόν βάζω συγκεντρωτική λίστα των αντικειμένων που έχω βάλει προς χάρισμα, γιατί έχω χάσει το μετρημα με τα posts μου.:confused:

PRINTER Επαγγελματικό HP Officejet d145 All-in-One με τροφοδοτικό χωρίς κεφαλές-μελάνια Παραλαβή από Θεσσαλονίκη

MONITOR CRT 17" IBM + Philips + Viewsonic (3τμχ. συνολικά) Παραλαβή από Αθήνα (ανατολικά προάστια - Μετρό Δουκ. Πλακεντίας)

MODEM ROUTER Netgear DG834B Annex B (ISDN)

MODEM 56K 4 τμχ. κρατημένα 2τμχ. για τον YDinopoulos

SOUND CARD SoundBlaster PCI 128

MOTHERBOARD για ανταλλακτικά 5 τμχ. ελαττωματικές με αφαιρεμένους πυκνωτές και ψύκτρες

MOTHERBOARD DFI PE11-EC με chipset VIA Apollo P4X266A (VR8753A) - Bootαρει αλλά δεν postαρει

MOTHERBOARD DFI 661FX-MLV με SiS661FX chipset (SiS648FX με SiS Mirage ενσωματωμένη κάρτα γραφικών) - Bootαρει και postαρει αν της ασκηθεί πίεση στο κάτω δεξί μέρος του socket. Μπορείτε να τη δείτε κι εδώ . κρατημένα στον pontium

RAM SoDimm 256MB DDR PC2700/3200 5τμχ.

Ενδιαφέρομαι για την κάρτα ήχου, αν υπάρχει την χρειάζομαι άμεσα.

Επίσης αν έχει μείνει καμία μνήμη δεν θα έλεγα όχι.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται

Μητρικη J-710AF (slot 1)

Μητρικη P6BAT- A+ (slot1 & S370)

CPU PIII 500 (slot1)

CPU PIII 450 (slot1)

RAM 32MB DRAM

HDD Quantum 420MB IDE

CDROM 32x Compaq CRD-8322B

VGA S3 Savage4 GT 8MB AGP

2 Floppy Drive

2 midi tower λευκα

Ειναι ολα λειτουργικα

Αν καποιος τα χρειαζεται ας μου πει

Βρισκομαι Γιαννιτσα

Εχουν μπει κ σε αλλο φορουμ

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται

Μητρικη J-710AF (slot 1)

Μητρικη P6BAT- A+ (slot1 & S370)

CPU PIII 500 (slot1)

CPU PIII 450 (slot1)

RAM 32MB DRAM

HDD Quantum 420MB IDE

CDROM 32x Compaq CRD-8322B

VGA S3 Savage4 GT 8MB AGP

2 Floppy Drive

2 midi tower λευκα

Ειναι ολα λειτουργικα

Αν καποιος τα χρειαζεται ας μου πει

Βρισκομαι Γιαννιτσα

Εχουν μπει κ σε αλλο φορουμ

Ευχαριστω

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για τα 2 midi tower.

Σου στέλνω pm.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω τα παιδιά για τις διαρκείς αφαιμάξεις, αφού όπως θα δείτε έμειναν ελάχιστα εξαρτήματα.

PRINTER Επαγγελματικό HP Officejet d145 All-in-One με τροφοδοτικό χωρίς κεφαλές-μελάνια Παραλαβή από Θεσσαλονίκη έφυγε στον zografos

SCANNER HP Scanjet 5200c/C7910a Η λάμπα του έχει χάσει μέρος της φωτεινότητας της με αποτέλεσμα το λευκό να βγαίνει υποκίτρινο. Μπορεί όμως να αντικατασταθεί με καινούργια. Παραλαβή από Θεσσαλονίκη

MONITOR CRT 17" IBM + Philips + Viewsonic (3τμχ. συνολικά) Παραλαβή από Αθήνα (ανατολικά προάστια - Μετρό Δουκ. Πλακεντίας) μια πήρε ο F117, άλλη μια ο bsakel και η τελευταία κρατήθηκε για τον UpcomingDesigner

MODEM ROUTER Netgear DG834B Annex B (ISDN) παρεδώθη στον Greatape

MODEM 56K 2 τμχ. 2τμχ. πήρε ο YDinopoulos

SOUND CARD SoundBlaster PCI 128 κι αυτό στον Greatape

MOTHERBOARD για ανταλλακτικά 5 τμχ. ελαττωματικές με αφαιρεμένους πυκνωτές και ψύκτρες

MOTHERBOARD DFI PE11-EC με chipset VIA Apollo P4X266A (VR8753A) - Bootαρει αλλά δεν postαρει

MOTHERBOARD DFI 661FX-MLV με SiS661FX chipset (SiS648FX με SiS Mirage ενσωματωμένη κάρτα γραφικών) - Bootαρει και postαρει αν της ασκηθεί πίεση στο κάτω δεξί μέρος του socket. Μπορείτε να τη δείτε κι εδώ . Τις πήρε όλες ο pontium

RAM SoDimm 256MB DDR PC2700/3200 5τμχ. 2τμχ. κρατήθηκαν για τον Tankard, άλλα 2 για το tsakali και το τελευταίο το πήρε ο Greatape

Link to comment
Share on other sites

θα τολμήσω και εγώ να ζητήσω μια μητρική και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις την μητρική όπως και την οθόνη που ζήτησα από τον φοίβο τα θέλω γιατί συνεχώς έχω pc φίλων και συγγενών σπίτι για φτιάξιμο.την οθόνη την θέλω γιατί βαρέθηκα να βγάζω την δική μου και να μην έχω στην ουσία pc όταν τα των ξένων κάνουν φορμάτ η τρέχουν hirens η ότι άλλο και την μητρική την θέλω για να μπορώ να τεστάρω τι παίζει αν πέσει στα χέρια μου κάποιο pc ίδιο socket (να την χρησημοποιήσω αν δεν βγάλω άκρη από πουθενά για να δω αν είναι πρόβλημα της μητρικής που έχει το μηχάνημα που μου φέρανε) μάλιστα μέχρι χθες είχα εδώ μία ακριβώς ίδια αλλά platinum,ευτηχώς ήθελε απλά μπαταρία! :hang3:

Link to comment
Share on other sites

τρεις μητρικες MSI MS-7260 VER 1.0

σε αριστη κατασταση χωρις back I/O

παραλαβη Καλλιθεα κεντρικα

μια ο καθενας παρακαλω

Edit

ακυρο δν μου κανει.

Έγινε επεξεργασία από tavlamari
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.