Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

RAM SoDimm 256MB DDR PC2700/3200 5τμχ. 2τμχ. κρατήθηκαν για τον Tankard, άλλα 2 για το tsakali και το τελευταίο το πήρε ο Greatape

Να ευχαριστήσω πολύ τον Φοίβο για την υπομονή του και για τις 2 μνημούλες που θα ξανανιώσουν το Gerico(m).

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται

Μητρικη J-710AF (slot 1)

Μητρικη P6BAT- A+ (slot1 & S370)

CPU PIII 500 (slot1)

CPU PIII 450 (slot1)

RAM 32MB DRAM

HDD Quantum 420MB IDE

VGA S3 Savage4 GT 8MB AGP

2 Floppy Drive

Ειναι ολα λειτουργικα

Αν καποιος τα χρειαζεται ας μου πει

Βρισκομαι Γιαννιτσα

Εχουν μπει κ σε αλλο φορουμ

Ευχαριστω

Aν έχει μείνει οτιδήποτε το θέλω.

6. Κάρτα ήχου slot isa Creative Vibra 16 CT4180.

http://www.fabiware.com/images/Creative%20Vibra%2016%20model%20CT4180.jpg

Επίσης την θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Yamaha YST-M101 2.0 Ηχεια (τα ηχεια που χρησιμοποιοουσα με το παλιο μου laptop)

Το προβλημα τους ειναι μετα απο ενα πεσιμο του ενος ,αυτου με την ενταση volume, το ? ποτενσιομετρο της εντασης δεν παταει καλα και παιζει το ενα ηχειο και πρεπει να παιξεις μετακινησεις το volume για να παιξει και το δευτερο αν το στερεωσεις σ, αυτο το σημειο παιζει καλα .

Τελος παντων παιζει κατι με την κολληση του ποτενσιομετρου της εντασης , το ανοιξα η πλακετα φαινεται ενταξει ,αλλα μια και ειμαι ψιλοασχετος με το κολλητηρι ειπα να μη δοκιμασω να φρεσκαρω το καλαι στις κολλησεις με το ποτενσιομετρο της εντασης ,μηπως τα κανω χειροτερα ...

Κατα τα αλλα ειναι λειτουργικοτατα 6+ χρονων ηχεια ...

Μονο Θεσσαλονικη σε κεντρικο σημειο της πολης που θα με βολευει την ημερα της συναντησης ,

Η σειρα εκδηλωσης ενδιαφεροντος δεν με δεσμευει απολυτα (ο λογος οι ... κομητες hit and run users ).

Total RMS Power 6 W (RMS)

Speaker Config 2.0

ενδεικτικη εικονα απο το διαδικτυο

338711_640.jpg

Έγινε επεξεργασία από Jeronemo
Link to comment
Share on other sites

Yamaha YST-M101 2.0 Ηχεια (τα ηχεια που χρησιμοποιοουσα με το παλιο μου laptop)

Το προβλημα τους ειναι μετα απο ενα πεσιμο του ενος ,αυτου με την ενταση volume, το ? ποτενσιομετρο της εντασης δεν παταει καλα και παιζει το ενα ηχειο και πρεπει να παιξεις μετακινησεις το volume για να παιξει και το δευτερο αν το στερεωσεις σ, αυτο το σημειο παιζει καλα .

Τελος παντων παιζει κατι με την κολληση του ποτενσιομετρου της εντασης , το ανοιξα η πλακετα φαινεται ενταξει ,αλλα μια και ειμαι ψιλοασχετος με το κολλητηρι ειπα να μη δοκιμασω να φρεσκαρω το καλαι στις κολλησεις με το ποτενσιομετρο της εντασης ,μηπως τα κανω χειροτερα ...

Κατα τα αλλα ειναι λειτουργικοτατα 6+ χρονων ηχεια ...

Μονο Θεσσαλονικη σε κεντρικο σημειο της πολης που θα με βολευει την ημερα της συναντησης ,

Η σειρα εκδηλωσης ενδιαφεροντος δεν με δεσμευει απολυτα (ο λογος οι ... κομητες hit and run users ).

Total RMS Power 6 W (RMS)

Speaker Config 2.0

ενδεικτικη εικονα απο το διαδικτυο

338711_640.jpg

Τα θέλω!!!

Θα στείλω τον φίλο pitogiros να τα παραλάβει που είστε πατριωτάκια. :p

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται :

1. Πλητρολογιο logitech με στραβωμενο usb ( αν ξερει να το φτιαξει καποιος δεν εχει κανενα αλλο προβλημα απλα πρεπει να φτιαχτει το usb γιατι αυτη τη στιγμη δε μπορει να μπει σε θυρα) .. πρεπει να ειναι αυτο Logitech Ultra-Flat Keyboard | Skroutz.gr

2. Tα γνωστα κινεζοασυρματα ακουστικα , ιδου New 5 In 1 Wireless Cordless RF Headphones Headset with Mic for PC TV Radio UK | eBay , αλλα μονο τα ακουστικα χωρις το δεκτη σκετα..

3. 2 κινητα τα οποια ειχα παρει απο τον Jumex , δυστυχως δεν μπορεσα να τα φτιαξω, αν ξερει καποιος καλοδεχουμενος να τα παρει

1 SENDO και 1 PANASONIC GD87

Παραλαβη απο Περιστερι.. Η αγγελια θα μπει και σε αλλα forums..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.