Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζεται Sony Camera HC17E η κάμερα δουλεύει κανονικά αλλά εχει προβλημα το touchscreen η οθόνη δείχνει κανονικά εικόνα.Οποιος την θέλει περνάει και του τη δίνω.

ΥΓ Θα την δώσω μόνο σε όποιον με βολέψει χρονικά και περάσει από το σπίτι μου ή τη δουλειά μου.

ΥΓ2 Ζωγράφου/Αγιος Στεφανος

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Sony Camera HC17E η κάμερα δουλεύει κανονικά αλλά εχει προβλημα το touchscreen η οθόνη δείχνει κανονικά εικόνα.Οποιος την θέλει περνάει και του τη δίνω.

ΥΓ Θα την δώσω μόνο σε όποιον με βολέψει χρονικά και περάσει από το σπίτι μου ή τη δουλειά μου.

ΥΓ2 Ζωγράφου/Αγιος Στεφανος

Με ενδιαφέρει η κάμερα. Μπορώ να περάσω στις 16:00 από τον Άγιο Στέφανο.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 Cool Drive 6 μαύρα.

Στο ένα έχει κολλήσει ο ανεμιστήρας και στο άλλο οι αισθητήρες δε παίζουν σωστά.

Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχω καιρό να τα χρησιμοποιήσω.

ΔΕΝ παίζουν σε windows 7 από όσο θυμάμαι. Δεν τα αναγνωρίζει σωστά το πρόγραμμα.

Περιοχή Καισαριανή Παγκράτι Ευαγγελισμό συνήθως όλη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ξεθαψα αυτα κλιπς απο διαφορες ψυχτρες.

Δεν ξερω/θυμαμαι απο ποιες ειναι οποιος/α γνωριζει κατι και το θελησει

λεει.

http://i.imgur.com/e4ZPZ.jpg

επειδή δεν βλέπω να προλαβαίνω να συναντηθούμε αυτήν την έβδομάδα,εαν κάποιο από τα παιδιά εδώ μέσα θέλει τα clips δώστα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Sony Camera HC17E η κάμερα δουλεύει κανονικά αλλά εχει προβλημα το touchscreen η οθόνη δείχνει κανονικά εικόνα.Οποιος την θέλει περνάει και του τη δίνω.

ΥΓ Θα την δώσω μόνο σε όποιον με βολέψει χρονικά και περάσει από το σπίτι μου ή τη δουλειά μου.

ΥΓ2 Ζωγράφου/Αγιος Στεφανος

Αν δεν γίνει με όποιον προηγείται δηλώνω ενδιαφέρον

Μένω Ζωγράφου μπορώ οποτεδήποτε να περάσω.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 Cool Drive 6 μαύρα.

Στο ένα έχει κολλήσει ο ανεμιστήρας και στο άλλο οι αισθητήρες δε παίζουν σωστά.

Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχω καιρό να τα χρησιμοποιήσω.

ΔΕΝ παίζουν σε windows 7 από όσο θυμάμαι. Δεν τα αναγνωρίζει σωστά το πρόγραμμα.

Περιοχή Καισαριανή Παγκράτι Ευαγγελισμό συνήθως όλη μέρα.

Ενδιαφέρομαι για το ένα από αυτά, αυτό με τον κολλημένο ανεμιστήρα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

[MENTION=16598]dangar[/MENTION]

Αυτό με το κολλημένο ανεμιστήρα θέλει λίγο καθάρισμα κ λάδωμα και θα παίζει. Ήδη ψευτογυρίζει.

Από τους 4 αισθητήρες θερμοκρασίας που έχει οι 2 δείχνουν σωστά, ο ένας δείχνει 14 βαθμούς και ο άλλος μηδέν.

Στο άλλο γυρίζει κανονικά ο ανεμιστήρας και δείχνουν σωστά οι 3 αισθητήρες. Ο 4 είναι κομμένο το καλώδιο και το έβγαλα.

Μπορώ να βάλω ένα αισθητήρα από το ένα στο άλλο και να είναι ένα καλό κ ένα ... :hang3:

Πείτε τι θέλετε και να κανονίσουμε πού πώς και πότε θα βρεθούμε και θα το στείλω. :big_boss:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.