Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζω κατευθυντικό πανελ 8dBi 2,4Ghz στο κουτί του μαζί με τις βίδες του και τον βραχίονα για στήριξη σε ιστό.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη,κέντρο.

Ενδιαφέρομαι. Σου στέλνω PM.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι κ γω ,μπορω να παραλαβω το απογευμα..εχει και καλωδιο?

Όχι,είναι σκέτο το panel.Επειδή το έχω στο γραφείο θα είμαι κέντρο μέχρι τις 3 το μεσημέρι,αν μπορείς να περάσεις μέχρι τότε έχει καλώς.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20267]zografos[/MENTION] έτσι θα γίνει.Προς αποφυγή παρεξήγησης,προτιμώ να χαρίζω σε ενεργά μέλη στο forum.

@FANISTELROOY Φάνη άστο καλύτερα,γιατί με τον washcloud που μπήκαμε σε μια διαδικασία να του στείλω κάτι ακόμα έρχεται ο προπληρωμένος.Μόνο αν μου βάλεις σε κάποιο λογαριασμό τα μεταφορικά και στο στείλω συστημένο θα κάνουμε δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=19339]roybatty[/MENTION] Ενταξει δεν καιγομαι να το παρω κιολας, για δοκιμες το θελω επειδη ειχα σκοπο να αγορασω το nanostation loco. Aν δεν κατσει με τον λεπιδα μιλαμε και σου στελνω τα χρηματα. Εκτος παλι και αν το χρειαζεται καποιος αμεσα, οποτε ας το παρει αυτος.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] το pc Περιμένει, δεν με έχεις πάρει κάποιο τηλέφωνο...να προχωρήσει ο επόμενος? ή σε περιμένω?

Tavliban αν δεν προχωρησει με τον PetrosD θα ηθελα να μου αναφερεις σε τι υπολογιστη αναφερεσε γιατι το μονο που ειδα να κλινεις με τον Πετρο ειναι κατι ανεμηστιρακια.Αν δεν εχει καποιος αλλος σειρα ενδιαφερομαι εγω αρκει να μου πεις για ποιο μηχανημα αναφερεσε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@PetrosD το pc Περιμένει, δεν με έχεις πάρει κάποιο τηλέφωνο...να προχωρήσει ο επόμενος? ή σε περιμένω?

Περιμένεις, Σάββατο θα είμαι εκτός Αθηνών, Κυριακή ή Δευτέρα έρχομαι και το παίρνω.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται pc tower ολόκληρο.

intel p3, 256Ram, s3 1mb vga (ή κάτι τέτοιο), hdd 12Gb και dvd.

Μια χαρά δουλεύει, ήταν της κοπέλας μου, η οποία μου το χάρισε οπότε θα το χαρίσω εδώ ΑΝ κάποιος θέλει να στήσει κάνα linuxaki...

όποιος θέλει περνάει από το Χαλάνδρι και το παίρνει...

Σε αυτό αναφέρομαι...περιμένω από petrosD Λοιπόν. Ανεμιστήρια δεν ανταλλάξαμε ποτέ :D

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται 2 κουπονια για το site της logitech.

* το πρωτο ειναι 15% εκπτωση

* το δευτερο ειναι 20€ εκπτωση για αγορες ανω των 100€

Ημερομηνια ληξης 25/9

__________________

-Πρωτα γραφουμε εδω και μετα πμ.

-Δεν δινω σε ατομα με πολυ λιγα ποστ ή ημερομηνια εγγραφης στο τελευταιο 4μηνο. Με λιγα λογια δινω σε ενεργα μελη. :sorry: Εκτος και αν εχει φτασει η τελευταια μερα και δεν τα εχει παρει καποιος.

:daisy:

up.....:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.