Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Να ευχαριστησω δημοσια τον χρηστη [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION] για την γενναιοδωρια του και για το προιον του!Τετοιες κινησεις σε τοσο δυσκολες μερες ειναι πραγματικα σπανιες.

Να σαι καλα φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κι αλλες εκτος απο αυτες στη φωτογραφια? Υπαρχει ας πουμε καποια καλυτερη απο τις αλλες?

Νομιζω πως υπαρχει αλλος ενας Μπιλιας στο φορουμ, λογικα με μπερδευεις με εκεινον, εγω μενω Αθηνα..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κι αλλες εκτος απο αυτες στη φωτογραφια? Υπαρχει ας πουμε καποια καλυτερη απο τις αλλες?

Νομιζω πως υπαρχει αλλος ενας Μπιλιας στο φορουμ, λογικα με μπερδευεις με εκεινον, εγω μενω Αθηνα..

σε μπέρδεψα με έναν καρντάση :)

υπάρχουν πολλές ακόμα αρκετά καλύτερες κάποια στιγμή πρέπει να τις βάλω αγγελία

αν θες κάποια από αυτές μου λες

Έγινε επεξεργασία από sotoscorfu
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καποια αρκετα καλυτερη απο αυτες οπως λες και σκοπευεις να τη δωσεις θα ημουν υποχρεος.. Αν εχεις σκοπο να τη βαλεις αργοτερα να μην παρω απ αυτες να δοκιμασω μηπως προλαβω την καλη οταν τη βαλεις.. Μια καρτα ηχου χρειαζομαι για τον υπολογιστη, μην σου παιρνω και τωρα και μετα..

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καποια αρκετα καλυτερη απο αυτες οπως λες και σκοπευεις να τη δωσεις θα ημουν υποχρεος.. Αν εχεις σκοπο να τη βαλεις αργοτερα να μην παρω απ αυτες να δοκιμασω μηπως προλαβω την καλη οταν τη βαλεις.. Μια καρτα ηχου χρειαζομαι για τον υπολογιστη, μην σου παιρνω και τωρα και μετα..

μαλών δεν στο έδωσα να το καταλάβεις σωστά η αλλες που εχω (SB0550) δεν είναι για τα χαρίζετε είναι για να τις πουλήσω κάποια στιγμή

πάρε μια απο αυτές που ειναι στην φωτογραφια να κανείς την δουλειά σου,και βλέπεις αργότερα

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω όλοι είστε μακριά αλλά ας κάνω μια προσπάθεια.Χαρίζω:

Ένα ps2 πληκτρολόγιο, κατι ανταπτοράκια τηλεφώνου (απο line σε phone/pc) και ένα 10/100 switch της intellinet το οποίο δεν χρησιμοποιήθηκε...Θα τσεκάρω και ένα σετάκι 5.1 αν υπάρχει ακόμα και θα ενημερώσω.

Ενδιαφερόμενος πρέπει να είναι απο Τρίκαλα,γιατί λόγω Πανελλαδικών δεν υπάρχει χρόνος για αποστολές...

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, συγγνωμη για την παρανοηση..

Απο αυτες που εχεις στη φωτο, ποια ειναι καλυτερη απ τις δυο? ( εχεις 2 sound blaster audigy και μια sound blaster live 24bit, απ'οτι αναγραφουν )

δεν μπορώ να σου πω πρέπει να διαλέξεις μονός σου..............ανεπηρέαστος

φαντάζομαι τι θα γινόταν αν έπρεπε να αγοράσεις σπίτι

Link to comment
Share on other sites

χαριζω αυτη η μητρικη...δε γραφει κατι επανω της!!! μου την εφερε ενα φιλαρακι, δεν γνωριζω αν δουλευει!

View image: IMG 0345

View image: IMG 0346

ASUS - Motherboards- ASUS P5S800-VM κάτι παρόμοιο πρέπει να είναι η μητρική που δίνεις..

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να σου πω πρέπει να διαλέξεις μονός σου..............ανεπηρέαστος

φαντάζομαι τι θα γινόταν αν έπρεπε να αγοράσεις σπίτι

Εκει θα πεσει πολυ μελετη..

Διαλεγω στην τυχη audigy.. Στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.