Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Θα ηθελα και εγω να χαρισω ενα παλιο κουτακι που εχω στο δωματιο και πιανει χωρο.Φιλοξενουσε ενα συστημα pentium 4 (εχει και το αυτοκολλητακι απ'εξω).Λειπουν τα πλαστικα ομως των 5,25 και υπαρχει κενο οπου ηταν το floppy disk,εχει απανω και ενα dvd-rom.Βλεποντας το μου περνανε διαφορες ιδεες για μοντες αλλα δεν.....Το ιδανικο σεναριο για εμενα θα ηταν να το δωσω σε καποιον ωστε να το χρησιμοποιησει για να φτιαξει ενα απλο συστηματακι και να το δωσει σαν δωρο για αυτες τις μερες που ερχοντε σε εναν πιτσιρικα ο οποιος τον εχει αναγκη ή σε μια οικογενεια!

Ειμαι απο Πατρα οποτε καλυτερα καποιος απο εδω και επειδη δεν εχω μεταφορικο καλο θα ηταν να μπορει να ερθει να το παρει

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω καλούδια...

1. Symantec Backup Exec System Recovery Desktop Edition v.7 - Στην ζελατίνα του κλειστό

e-experts.gr - Symantec Backup Exec System Recovery Desktop Edition v.7 - Έφυγε στον astrolabos

2. CryptoBT50 BLUETOOTH USB ADAPTER - Στην ζελατίνα του κλειστό

CRYPTO BT50 BLUETOOTH USB ADAPTER - BLUETOOTH - E-SHOP.GR - Κρατημένο για τον washcloud

3. NEC ND 6650A Slim 8X DVD+/-RW Drive - Βγαλμένο απο καμένο Notebook (πιθανόν να δουλεύει)

NEC ND-6650A 8x8x8x DVD+R/RW 8x6x8x DVD-R/RW 24x16x24x CD-R/RW DL Dual-Layer Slim IDE Optical Burner Drive for Notebook (ND6650A / ND-6650 / ND6650)<br>

4. WD TV HD Media Player (Gen 1) - Με πρόβλημα, δεν ανάβει μετά απο ένα "τσάφ" στην πρίζα. Όποιος θέλει να ασχοληθεί μαζί του...

WD Support / Downloads / Legacy External / WD TV HD Media Player (Gen 1) - Έφυγε στον PetrosD

Μόνο απο Αθήνα, συνάντηση στο μετρό Αγίου Δημητρίου, σαββατοκύριακο ή αλλιώς απογευματινές ώρες.

Με αποστολές στην επαρχία δεν μπλέκω, μόνο αν υπάρχει άνθρωπος για να παραλάβει.

Θα είναι προτιμότερο να δείξουν ενδιαφέρον άτομα που πραγματικά τα χρειάζονται και δεν "πυροβολούν" ότι κινείται!!!:nono:

Έγινε επεξεργασία από newmail115
Link to comment
Share on other sites

Αν και χλωμό ... αν για κάποιο λόγω οι 2 παραπάνω αποσύρουν τον ενδιαφέρον τους θα ήθελα και εγώ σειρά για το

NEC ND-6650A 8x8x8x DVD+R/RW 8x6x8x DVD-R/RW 24x16x24x CD-R/RW DL Dual-Layer Slim IDE Optical Burner Drive for Notebook (ND6650A / ND-6650 / ND6650)

θα μπει σε παλιό laptop 10ετίας το οποίο είναι ακόμη με χαλασμένο CDROM.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναβάζω εδώ για να μην ξεχνιόμαστε.

Εδώ βάζουμε ΜΟΝΟ προσφορές ΔΕΝ βάζουμε Ζητήσεις. Όποιος θέλει να του χαρίσουν κάτι, να πάει στην κατηγορία Ζητήση του thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

O Aris137 δεν πέρασε το σάββατο όπως μου είχε πεί και δεν εμφανίστηκε ούτε μέσω πμ,

οπότε φίλε pontium είσαι ο επόμενος στην σειρά για το NEC και μετά είναι ο vagsk .

Περιμένω μύνημα σου για τι ώρα και πότε μπορείς να περάσεις :whip:

Έγινε επεξεργασία από newmail115
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.