Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Δίνω ένα πληκτρολόγιο eclipse μαύρο το οποίο έχει κάποιο θεματάκι και πατάει το σύμβολο "-" από μόνο του,αν θέλει να ασχοληθεί κάποιος για να μην το δώσω ανακύκλωση θα περιμένω pm.Saitek Eclipse Keyboard review - Peripheral - Trusted Reviews

Ενδιαφέρον για πληκτρολόγιο ,στέλνω και pm

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα και είπα να κάνω με τη σειρά μου καλές πράξεις...

Χαρίζονται λοιπον τα ακολουθα: (η λειτουργικη κατατασταση των περισσοτερων ειναι άγνωστη)

1) Εκτυπωτης Epson D120 με μελανια μέσα. Ανοιγει αλλά πρέπει να έχει πρόβλημα στην τροφοδοσία. Οποιος μπορει να τον φτιαξει, χάρισμα του.

2) pci καρτες ήχου παλιες

3) παλιες κάρτες γραφικών agp (3dfx + Geforce 4 MX440SE 64MB DDR) και Pci ***pmakr η geforce 440 και η θρυλική 3dfx***

4) κάρτα τηλεόρασης με philips hyperband πανω ***Kwstas71***

5) Κάρτα γραφικων Geforce 6200 ΚΑΜΜΕΝΗ ΜΕ ΜEΓΑΛΟ HEATSINK για να το χρησιμοποιησετε σε μόντες

6) Scanner HP3570c με ενσωματωμένο film reader για να διαβαζει αρνητικα απο φιλμ. Ο αξονας και η λαμπα κινειται κανονικα δεν εχω κατεφερει να τον δουλέψω με τα windows7.Το καπακι μπορει να προσαρμοστει και σε αλλα σκανερ 3500series ***pmakr***

7) 2 τροφοδοτικα 300 και 350w το καθενά σε αγνωστη λειτουγική κατάσταση (το ανεμιστηράκι τους γυρίζει παντως)***Kwstas71***

8) μητρική s.775 ***Kwstas71***

Καλώδια

9. Καλώδια LTP1 για εκτυπωτη 1.8 μ.

10. τηλεφωνικά καλώδια

11. διαφορα firewire και mini- dv σε usb καλώδια

12.Floppy Disk μαυρο

13. Μνήμες pc133 64mb

14.Μνήμες pc133 128mb

Φωτογραφίες:

1

2

3

4

5

Παραλαβή από Άλιμο Αττικής. Αμεσα για να φεύγουν... όσο περισσότερα κομμάτια τόσο καλύτερα. Επικοινωνια με πμ για να μην χαθει η μπάλα..

Έγινε επεξεργασία από speedster
Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα και είπα να κάνω με τη σειρά μου καλές πράξεις...

Χαρίζονται λοιπον τα ακολουθα: (η λειτουργικη κατατασταση των περισσοτερων ειναι άγνωστη)

1) Εκτυπωτης Epson D120 με μελανια μέσα. Ανοιγει αλλά πρέπει να έχει πρόβλημα στην τροφοδοσία. Οποιος μπορει να τον φτιαξει, χάρισμα του.

2) pci καρτες ήχου παλιες

3) παλιες κάρτες γραφικών agp και Pci

4) κάρτα τηλεόρασης με philips hyperband πανω

5) Κάρτα γραφικων Geforce 6200 ΚΑΜΜΕΝΗ ΜΕ ΜEΓΑΛΟ HEATSINK για να το χρησιμοποιησετε σε μόντες

6) Scanner HP3570c με ενσωματωμένο film reader για να διαβαζει αρνητικα απο φιλμ. Ο αξονας και η λαμπα κινειται κανονικα δεν εχω κατεφερει να τον δουλέψω με τα windows7.Το καπακι μπορει να προσαρμοστει και σε αλλα σκανετ 3500series

7) 2 τροφοδοτικα 300 και 350w το καθενά σε αγνωστη λειτουγική κατάσταση (το ανεμιστηράκι τους γυρίζει παντως)

8) μητρική s.775

Καλώδια

9. Καλώδια LTP1 για εκτυπωτη 1.8 μ.

10. τηλεφωνικά καλώδια

11. διαφορα firewire και mini- dv σε usb καλώδια

12.Floppy Disk μαυρο

13. Μνήμες pc133 64mb

14.Μνήμες pc133 128mb

Φωτογραφίες:

1

2

3

4

5

Παραλαβή από Άλιμο Αττικής. Αμεσα για να φεύγουν... όσο περισσότερα κομμάτια τόσο καλύτερα. Επικοινωνια με πμ για να μην χαθει η μπάλα..

καλησπέρα φίλε μου χρόνια πολλά! με ενδιαφέρουν τα 3 7 κ 8. αν είναι εύκολο με αποστολή βέβαια!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα και είπα να κάνω με τη σειρά μου καλές πράξεις...

Χαρίζονται λοιπον τα ακολουθα: (η λειτουργικη κατατασταση των περισσοτερων ειναι άγνωστη)

1) Εκτυπωτης Epson D120 με μελανια μέσα. Ανοιγει αλλά πρέπει να έχει πρόβλημα στην τροφοδοσία. Οποιος μπορει να τον φτιαξει, χάρισμα του.

2) pci καρτες ήχου παλιες

3) παλιες κάρτες γραφικών agp και Pci

4) κάρτα τηλεόρασης με philips hyperband πανω

5) Κάρτα γραφικων Geforce 6200 ΚΑΜΜΕΝΗ ΜΕ ΜEΓΑΛΟ HEATSINK για να το χρησιμοποιησετε σε μόντες

6) Scanner HP3570c με ενσωματωμένο film reader για να διαβαζει αρνητικα απο φιλμ. Ο αξονας και η λαμπα κινειται κανονικα δεν εχω κατεφερει να τον δουλέψω με τα windows7.Το καπακι μπορει να προσαρμοστει και σε αλλα σκανετ 3500series

7) 2 τροφοδοτικα 300 και 350w το καθενά σε αγνωστη λειτουγική κατάσταση (το ανεμιστηράκι τους γυρίζει παντως)

8) μητρική s.775

Καλώδια

9. Καλώδια LTP1 για εκτυπωτη 1.8 μ.

10. τηλεφωνικά καλώδια

11. διαφορα firewire και mini- dv σε usb καλώδια

12.Floppy Disk μαυρο

13. Μνήμες pc133 64mb

14.Μνήμες pc133 128mb

Φωτογραφίες:

1

2

3

4

5

Παραλαβή από Άλιμο Αττικής. Αμεσα για να φεύγουν... όσο περισσότερα κομμάτια τόσο καλύτερα. Επικοινωνια με πμ για να μην χαθει η μπάλα..

Καλησπερα,με ενδιαφερει μια καρτα pci-e

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με ενδιαφερoυν 1-2 παλιες agp και το scanner

Δεν ξερω αν μπορω να ζητησω

ΥΓ.ειμαι 2+ χρονια γραμμενος 197 μηνυματα αρα μπορω!

Έγινε επεξεργασία από pmakr
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φίλε μου χρόνια πολλά! με ενδιαφέρουν τα 3 7 κ 8. αν είναι εύκολο με αποστολή βέβαια!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

4,7,8 τα πρόλαβε ο φίλος από Πάνω σου...Αποστολή τώρα τέλος της χρονιας με το χαμό που γίνεται σε υπηρεσιες κτλ...δεν θα προλαβαινα!

Καλησπερα,με ενδιαφερει μια καρτα pci-e

Η μόνη pci-e που έχω ειναι η 6200 256μβ που ειναι καμμενη. Σε ενδιαφερει; Ειμαστε διπλα!

καλησπερα με ενδιαφερoυν 1-2 παλιες agp και το scanner

Δεν ξερω αν μπορω να ζητησω

ΥΓ.ειμαι 2+ χρονια γραμμενος 197 μηνυματα αρα μπορω!

pm'ed

Έγινε επεξεργασία από speedster
Link to comment
Share on other sites

4,7,8 τα πρόλαβε ο φίλος από Πάνω σου...Αποστολή τώρα τέλος της χρονιας με το χαμό που γίνεται σε υπηρεσιες κτλ...δεν θα προλαβαινα!

Η μόνη pci-e που έχω ειναι η 6200 256μβ που ειναι καμμενη. Σε ενδιαφερει; Ειμαστε διπλα!

pm'ed

οκ φίλε μου. ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά.

Χαρίζεται κάρτα Vodafone mobile internet η οποία δίνει 10 ημέρες internet στον υπολογιστή με το στικάκι.

Ήταν από κάποιο περιοδικό που διαφήμιζαι το Vodafone mobile broadband on demand πριν 2-3 χρόνια.

Δεν ξέρω αν λειτουργεί αλλά είδα ότι λέιγει στης 28/2/2013 η κάρτα οπότε αν κάποιος θέλει να το δοκιμάσει ας στείλει Pm.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά.

Χαρίζεται κάρτα Vodafone mobile internet η οποία δίνει 10 ημέρες internet στον υπολογιστή με το στικάκι.

Ήταν από κάποιο περιοδικό που διαφήμιζαι το Vodafone mobile broadband on demand πριν 2-3 χρόνια.

Δεν ξέρω αν λειτουργεί αλλά είδα ότι λέιγει στης 28/2/2013 η κάρτα οπότε αν κάποιος θέλει να το δοκιμάσει ας στείλει Pm.

Περιοχή;

Μοντέλο;

Link to comment
Share on other sites

χαριζεται ενα ασπρο κλασικο πληκτρολογιο PS2 της microsoft

παραλαβη κατοπιν συμφωνιας απο το σπιτι μου η κοντα στο σπιτι μου

Δε ξερω αν δουλευει.

μετα απο ξεκαθαρισμα ντουλαπας ειχα ξεχασει οτι το ειχα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 καπάκια scanner με δυνατότητα σάρωσης αρνητικών:

1. Καπάκι από scanner HP scanjet 3570c με δυνατότητα σάρωσης αρνητικών.

2. Καπάκι από scanner HP scanjet 3670 με δυνατότητα σάρωσης αρνητικών. Έχει μια μικρή παραμόρφωση στο πάνω/έξω μέρος που δεν επηρεάζει τη λειτουργία του.

Δούλευαν και τα 2 τελευταία φορά που τα τσέκαρα, πριν καιρό.

Παραλαβή από Πετρούπολη ή κάπου κοντά. Ίσως και μετρό Αγ. Αντωνίου, αλλά θα πρέπει να πάω για άλλη δουλειά εκεί και να το συνδυάσω.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] θα ήθελα το καπάκι του 3670.

Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό να περάσω τα αρνητικά μου σε ψηφιακή μορφή!

Είμαι από τους λίγους ερωτευμένους με το φιλμ ακόμα!

Μπορώ να περάσω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.