Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαριζετε ενας HP PSC 500 το βρηκα στην αποθηκη καθως συμαζευα ειχε δουλεψει ελαχιστα ζητημα να εφαγε 2 μελανια Δεν ειναι USB αλλα παραλληλη και δεν βρισκω καλωδιο τροφοδοσιας μονο το καλωδιο συνδεσης με το PC

Μονο θεσσαλονικη παραλαβη απο το χωρο μου λογο ογκου και βαρους

post-14294-1416076940,5092_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R;1063408503]@PetrosD θα ήθελα το καπάκι του 3670.

Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό να περάσω τα αρνητικά μου σε ψηφιακή μορφή!

Είμαι από τους λίγους ερωτευμένους με το φιλμ ακόμα!

Μπορώ να περάσω αύριο.

Χαίρομαι που θα πάει κάπου να πιάσει τόπο!

Στείλε pm με ένα σταθερό τηλέφωνο και θα σου τηλεφωνήσω μετά τις 22:30 που θα επιστρέψω σπίτι να κανονίσουμε.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα εξής:

1) Οθόνη CRT HP91 19". Είναι σε άψογη λειτουργική κατάσταση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ και περίπου 15-20 κιλά. ΘΑ χρειαστεί αυτοκίνητο για την παραλαβή της!

2) 2 κουτιά υπολογιστή μεγέθους Midi, άδεια. Είναι παλιά κουτιά, αλλά πεντακάθαρα (χωρίς σκουριές κλπ).

3) Σκληρός δίσκος WD5000AAKS. Έχει Health περίπου 7%, και δε θυμάμαι κι εγώ πόσα bad sectors. Είναι σε κατάσταση που δε γίνεται ούτε format. Θεωρώ ότι η πλακέτα του είναι απολύτως λειτουργική και θα βολέψει κάποιον.

4) Κάρτα γραφικών AGP μάρκας Soltek (?). Από πίσω γράφει SL-MX440C-D6T. Δεν έχω καταφέρει να στείλει σήμα σε οθόνη. Έχει ανεμιστηράκι επάνω.

5) Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000. Το λαμπάκι ανάβει 5 φορές. Στα Canon αυτό σημαίνει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης. Ο τελευταίος Canon που μου το έβγαλε αυτό δε φτιαχνόταν και ήθελε καινούρια κεφαλή. Δεν έχω όρεξη και χρόνο να ασχοληθώ. Εάν κάποιος τον θέλει δικός του.

Παραλαβή από Αττικό Νοσοκομείο κατόπιν συνεννόησης μέσω pm.

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R;1063410238]Χαρίζονται τα εξής:

1) Οθόνη CRT HP91 19". Είναι σε άψογη λειτουργική κατάσταση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ και περίπου 15-20 κιλά. ΘΑ χρειαστεί αυτοκίνητο για την παραλαβή της!

2) 2 κουτιά υπολογιστή μεγέθους Midi, άδεια. Είναι παλιά κουτιά, αλλά πεντακάθαρα (χωρίς σκουριές κλπ).

3) Σκληρός δίσκος WD5000AAKS. Έχει Health περίπου 7%, και δε θυμάμαι κι εγώ πόσα bad sectors. Είναι σε κατάσταση που δε γίνεται ούτε format. Θεωρώ ότι η πλακέτα του είναι απολύτως λειτουργική και θα βολέψει κάποιον.

4) Κάρτα γραφικών AGP μάρκας Soltek (?). Από πίσω γράφει SL-MX440C-D6T. Δεν έχω καταφέρει να στείλει σήμα σε οθόνη. Έχει ανεμιστηράκι επάνω.

5) Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000. Το λαμπάκι ανάβει 5 φορές. Στα Canon αυτό σημαίνει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης. Ο τελευταίος Canon που μου το έβγαλε αυτό δε φτιαχνόταν και ήθελε καινούρια κεφαλή. Δεν έχω όρεξη και χρόνο να ασχοληθώ. Εάν κάποιος τον θέλει δικός του.

Παραλαβή από Αττικό Νοσοκομείο κατόπιν συνεννόησης μέσω pm.

Ενδιαφερον και εγω για το δισκο...

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R]Χαρίζονται τα εξής:

2) 2 κουτιά υπολογιστή μεγέθους Midi, άδεια. Είναι παλιά κουτιά, αλλά πεντακάθαρα (χωρίς σκουριές κλπ).

Παραλαβή από Αττικό Νοσοκομείο κατόπιν συνεννόησης μέσω pm.

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι για το πρώτο κουτάκι (όχι το Toshiba) αν δεν το έχει προλάβει κάποιος άλλος.

Φιλικά,

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION] αν το δίσκο δε τον πάρει ο Speedle θα σε ενημερώσω.

[MENTION=4402]regent[/MENTION] το πρώτο κουτάκι έχει ζητήσει και ο Speedle. Αν τελικά δε το πάρει είναι δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δε μπορείς να ζητήσεις ακόμα πράγματα. Δες το πρώτο ποστ.

ωπππς!....αυτο με τον αριθμο των μυνηματων μου,ε....? παρ'οτι δν με λες και νεο μελος!.οκ τοτε,για την ωρα!.:yes4:

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R;1063410334][MENTION=15628]speedle[/MENTION] Ορίστε εικόνες από τα δύο κουτιά. Τις βάζω εδώ και όχι σε pm για να τα δούν και άλλοι και να μη χρειαστεί να τις ξαναστέλνω. :p

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] Μία φωτογραφία της οθόνης (από έρευνα Google) είναι αυτή.

Ορίστε και μία δικιά μου από το πλάι για να δεις την καμπύλη της και να αποφασίσεις.

Ευχαριστω, αστο για αλλον γιατι δεν προλαβαινω τελικα!! Ευχαριστω πολυ παντως.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι γιορτές ακόμα, δε θα σε μπανάρω για το σπάμ, απλά θα σε πάω στα 20 μηνύματα. Όταν κάνεις 10 ουσιαστικά μηνύματα, τότε θα μπορέσεις να ζητήσεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται φουρνος μικροκυματων United ο οποιος τη μια μερα δουλευε και την επομενη δε δουλεψε..

Οποιος πιστευει πως εχει τις ικανοτητες και το χρονο να τον φτιαξει, ωστε να γινει μια ανακυκλωση και να μην αγορασει καινουργιο, ειναι ευπροσδεκτος..

Παραλαβη απο Περιστερι

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται φουρνος μικροκυματων United ο οποιος τη μια μερα δουλευε και την επομενη δε δουλεψε..

Οποιος πιστευει πως εχει τις ικανοτητες και το χρονο να τον φτιαξει, ωστε να γινει μια ανακυκλωση και να μην αγορασει καινουργιο, ειναι ευπροσδεκτος..

Παραλαβη απο Περιστερι

ειχα παρει εναν απο το lidl -κρατησε κανα χρονο και μετα ψοφησε ξαφνικα!

λιγο πριν τον πεταξω ειπα να του ριξω μια ματια και τελικα ηταν μια ασφαλεια!

σε τετοια περιπτωση το κοστος ειναι 5-10 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι ασφάλεια και την αλλάξεις μόνος σου, το κόστος δεν είναι 5-10 ευρώ!

είναι 30-50 λεπτά του ευρώ!! Έχετε συναίσθηση πόσο κοστίζουν τα πράγματα.

Τα καπάκια των σκάννερ τα θέλετε ή να τα ανακυκλώσω;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.