Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

παιδιά αν κάποιος δεν χρησιμοποιεί τα κλειδιά του sims 3 απο το humble bundle θα ήθελα να μου τα δώσει. τα θέλει μία μικρή μου ξαδέρφη. ευχαριστώ πολύ.

Εδω δεν ζηταμε

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται ολόκληρος πύργος με

p3 cpu, hdd ide, dvd-rom, s3 vga και νομίζω και κάρτα ήχου.

όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες ας μου πει για να δω το HW και να ενημερώσω ανάλογος...

το pc λειτουργεί κανονικά χωρίς πρόβλημα. Για μένα πιάνει χώρο απλά στο δωμάτιο...

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται ολόκληρος πύργος με

p3 cpu, hdd ide, dvd-rom, s3 vga και νομίζω και κάρτα ήχου.

όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες ας μου πει για να δω το HW και να ενημερώσω ανάλογος...

το pc λειτουργεί κανονικά χωρίς πρόβλημα. Για μένα πιάνει χώρο απλά στο δωμάτιο...

Καλημερα φιλε!!Θα με ενδιεφερε!Αν εισαι απο Αθηνα εχω δικο μου προσωπο να το παραλαβει!!

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται ολόκληρος πύργος με

p3 cpu, hdd ide, dvd-rom, s3 vga και νομίζω και κάρτα ήχου.

όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες ας μου πει για να δω το HW και να ενημερώσω ανάλογος...

το pc λειτουργεί κανονικά χωρίς πρόβλημα. Για μένα πιάνει χώρο απλά στο δωμάτιο...

Και εγώ ενδιαφέρομαι αν δεν τα πάρει το προηγούμενο παιδί.

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια ατυχήσατε...ο ξάδερφος μου που ήταν εδώ μολίς με είδε με τον πύργο στα χέρια μου λέει...

Τι ειν τούτο?

Πισι για χάρισμα...

Το θέλω...

Μεγειά!

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια ατυχήσατε...ο ξάδερφος μου που ήταν εδώ μολίς με είδε με τον πύργο στα χέρια μου λέει...

Τι ειν τούτο?

Πισι για χάρισμα...

Το θέλω...

Μεγειά!

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

χαχα!!Καλοδουλευτο λοιπον!! :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα SO DIMM 256MB DDR1 333 PC2700 Nanya που δεν το χρειάζομαι. Έχω να το χρησιμοποιήσω χρόνια, αλλά πρέπει να λειτουργεί.

Αν μπορεί να με απαλλάξει κανείς που να το χρειάζεται από τα πέριξ Παγκρατίου ας μου ρίξει ένα ΠΜ..

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκαν σε ένα συρτάρι και χαρίζονται 2x512MB μνημούλες της TwinMOS. Απ'ότι γράφουν πάνω είναι PC3200 με CL2.5...

Η λειτουργική τους κατάσταση είναι άγνωστη (και δεν έχω και PC για να τις δοκιμάσω), οπότε όποιος τις θέλει παίρνει και το ανάλογο ρίσκο.

Παραλαβή από Ηλιούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκαν σε ένα συρτάρι και χαρίζονται 2x512MB μνημούλες της TwinMOS. Απ'ότι γράφουν πάνω είναι PC3200 με CL2.5...

Η λειτουργική τους κατάσταση είναι άγνωστη (και δεν έχω και PC για να τις δοκιμάσω), οπότε όποιος τις θέλει παίρνει και το ανάλογο ρίσκο.

Παραλαβή από Ηλιούπολη.

Και εγώ ενδιαφέρον :)

Link to comment
Share on other sites

Οι μνήμες έκλεισαν για τον [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]. Αν τυχόν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω άμεσα τον [MENTION=15545]jimn[/MENTION], κι αν τυχόν δεν συνεχίζει να ενδιαφέρεται θα post-άρω εκ νέου στο thread.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω δίσκο Maxtor 200GB SATA2.Λειτουργεί κανονικά χωρίς περίεργους θορύβους αλλά έχει bad sectors προς το τέλος του δίσκου.Αν σκοπεύετε να βάλετε μόνο λειτουργικό και λίγα πράγματα θα σας κάνει τη δουλειά μια χαρά.Παραλαβή από Δευτέρα στο κέντρο Θεσσαλονίκης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ηθελα να κανω μια ερωτηση για τον δισκο.. αν τον χρησιμποιησω για λειτουργικο και τα βασικα προγραμματα συν καποια παιχνιδια θα εχει προβλημα?

Γιατι εχω εναν τωρα τον οποιο χωριζω στα 2 και ηθελα να εχω εναν για να τους εχω ξεχωριστους..

Υπαρχει δυνατοτητα να το στειλεις θυριδα θυριδα με ελτα courier αθηνα με εξοδα μου φυσικα?

Edit: Αν αποφασισεις να μου το δωσεις εννοειται, δε θελω να ακουγομαι αγενης..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10028]Mpilias[/MENTION] τον δίνω για όποιον έχει 2ο-3ο μηχάνημα και θέλει ένα δίσκο για να κάνει τη δουλειά του,δεν θα το συνιστούσα να τον έχει κάποιος στο κύριο μηχάνημά του.

Για αποστολή δε νομίζω πως αξίζει τον κόπο,θα δοθεί σε κάποιον εδώ γύρω αν τον ζητήσει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω δίσκο Maxtor 200GB SATA2.Λειτουργεί κανονικά χωρίς περίεργους θορύβους αλλά έχει bad sectors προς το τέλος του δίσκου.Αν σκοπεύετε να βάλετε μόνο λειτουργικό και λίγα πράγματα θα σας κάνει τη δουλειά μια χαρά.Παραλαβή από Δευτέρα στο κέντρο Θεσσαλονίκης.

Γιωργο αν υπαρχει ακομα θα τον ηθελα. θα επικοινωνησω μαζι σου:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.