Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζω δίσκο Maxtor 200GB SATA2.Λειτουργεί κανονικά χωρίς περίεργους θορύβους αλλά έχει bad sectors προς το τέλος του δίσκου.Αν σκοπεύετε να βάλετε μόνο λειτουργικό και λίγα πράγματα θα σας κάνει τη δουλειά μια χαρά.Παραλαβή από Δευτέρα στο κέντρο Θεσσαλονίκης.

Αν δε κατσει με το γιατρο,στη σειρα και εγω για το δισκακι :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται D-Tek Fuzion GFX block για κάρτα γραφικών.

Μόνο σε όποιον στήσει worklog όπου θα φαίνεται το όνομα μου με μεγάλα χρυσά γράμματα στο κουτί πάνω :p

Περιοχή Αιγάλεω.

Αν κάποιος το θέλει στείλτε μου ΚΑΙ pm, αλλιώς δε θα το δω (δε μπαίνω συχνά εδώ μέσα).

Link to comment
Share on other sites

G11 Gaming Keyboard

http://www.logitech.com/en-us/support/285?osid=14&bit=64

σε κατάσταση καινούργιου,το αναγνωρίζει άλλα αρνείται να δούλεψη,παραλαβη από Καλλιθέα κεντρικά

J1m2vYf.jpg

αν γινετε το θελω αλλα μενω Θεσσαλονίκη αν γίνετε να το στέιλεις θα το εκτιμούσα πολύ

Link to comment
Share on other sites

G11 Gaming Keyboard

http://www.logitech.com/en-us/support/285?osid=14&bit=64

σε κατάσταση καινούργιου,το αναγνωρίζει άλλα αρνείται να δούλεψη,παραλαβη από Καλλιθέα κεντρικά

J1m2vYf.jpg

Θα το ηθελα!Εχω συγγενη αθηνα να το παραλαβει αν ειναι!!Οποτε μπαινω σε σειρα και με ενημερωνεις αν ειναι!! :)

Link to comment
Share on other sites

G11 Gaming Keyboard

http://www.logitech.com/en-us/support/285?osid=14&bit=64

σε κατάσταση καινούργιου,το αναγνωρίζει άλλα αρνείται να δούλεψη,παραλαβη από Καλλιθέα κεντρικά

J1m2vYf.jpg

εδώ μπαίνει το και εγώ και όχι στο προηγούμενο post :jump:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15545]jimn[/MENTION]

Προς ενημερωση...

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

@jimn

Προς ενημερωση...

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Είμαι 41 μήνες μέλος με 22 μηνύματα,sorry λάθος μου :baby:

Link to comment
Share on other sites

αν γινετε το θελω αλλα μενω Θεσσαλονίκη αν γίνετε να το στέιλεις θα το εκτιμούσα πολύ

αν έχεις κανέναν γνωστό στην Αθήνα μου λες,αποστολή δεν μπορώ και πραγματικά λυπαμαι

Θα το ηθελα!Εχω συγγενη αθηνα να το παραλαβει αν ειναι!!Οποτε μπαινω σε σειρα και με ενημερωνεις αν ειναι!! :)

να μου πει ο Αργύρης και κανονίζουμε,θα ήθελα άμεσα αν γίνετε

[MENTION=24834]Andrewk[/MENTION]

οκ αν δεν κάτσει με τα παιδιά μιλάμε

Έγινε επεξεργασία από sotoscorfu
Link to comment
Share on other sites

@YDinopoulos :daisy:

6/10/2013 20:07

31 Μηνύματα και αγγελία δωρεάς μητρικής

οκ τώρα??

Το σπαμ δε μετράει. Όχι μόνο αυτό, αλλά αντί να αυξάνει το postcount σου το μειώνει. Τσέκαρε άλλη μια τον αριθμό των συνολικών μηνυμάτων σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Το σπαμ δε μετράει. Όχι μόνο αυτό, αλλά αντί να αυξάνει το postcount σου το μειώνει. Τσέκαρε άλλη μια τον αριθμό των συνολικών μηνυμάτων σου ;)

Με βάλατε τιμωρία Κυριε Μοντερέιτορρρρρρρρ

Αχ σας παρακαλώώώώώώ δεν ήθελα να σας προσβάλω.

Και σοβαρά τώρα,με το να μηδενίσεις τα μηνύματα μου πίσω από ένα pc δεν νομίζω ότι δίνεις

κάποιου είδους παράδειγμα,πέραν του ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ Γ@Μ@ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ για οποιονδήποτε λόγο.

Αν κάτσω και ψάξω θα βρώ 1000αδες μηνύματα spam όπως αναφέρεις ότι είναι τα δικά μου.

Αλλά το "μαγαζάκι" είναι δικό σας από ότι φαίνεται και κάνετε ότι γουστάρετε.

Δεν θα σας τη χαλάσω,αλλά δεν θα ασχοληθώ και μαζί σας

:baby: Και ύπνοοοοοοοοοοο παιδάκια,***γιατί αυτό είστε***.

Έγινε επεξεργασία από jimn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.