Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Αν δεν βρεθεί κάνας Αθηναίος και επειδή λυπάμε να τα πετάξω, το επόμενο Σάββατο 22/11, θα πάω Κόρινθο με μια παρέα που θα συμμετάσχουν στο brevet. (ποδηλατικός αγώνας είναι 200 χιλιομέτρων στον νομό)

Αν είναι το κανονίζουμε με κάποιον τρόπο.

23/11ειναι το Σαββατο εκτος εαν πας απο Παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites

23/11ειναι το Σαββατο εκτος εαν πας απο Παρασκευη.

Αφενώς έκανα λάθος στην ημερομηνία, αφετέρου έχω έρθει σε επαφή με το μουσείο πληροφορικής όπως πρότεινε άλλος φίλος και μάλλον θα τα δωρίσω εκεί.

Έγινε επεξεργασία από dpolal
Link to comment
Share on other sites

Αφενώς έκανα λάθος στην ημερομηνία, αφετέρου έχω έρθει σε επαφή με το μουσείο πληροφορικής όπως πρότεινε άλλος φίλος και μάλλον θα τα δωρίσω εκεί.

Δεν εισαι ο μονος και δεν θα ειναι και η τελευταια φορα.Καλο αγωνα μακαρι να μην βρεχει

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται άπειρες σφραγισμένες άδειες βιντεοκασέττες VHS και δύο για καθαρισμό συσκευής VHS.

Επίσης χαρίζονται δύο οθόνες CRT 15 και 17 ιντσών οι οποίες λειτουργούν άψογα. Μαζί δίνονται και τα φίλτρα τους.

Παραλαβή μόνο από Κάτω Πατήσια. Βρίσκομαι 100 μέτρα από το σταθμό του τραίνου.

Έγινε επεξεργασία από Γιάννης_84
Link to comment
Share on other sites

Το ετικετάκι της CRT 17 μάρκας Proview γράφει τα εξής:

P/N: PX-772N

Product series:772NS

Model:786

Η 15άρα είναι μάρκας AOC μοντέλο 5GlrA+

Αν σιγουρευτείς ότι θα τα πάρεις πες το έτσι ώστε να μπορέσω να απαντήσω σε περίπτωση που ενδιαφερθεί και κάποιος άλλος.

Συγγνώμη για το διπλό post, δεν κατάλαβα πως έγινε.

Έγινε επεξεργασία από Γιάννης_84
double post
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Intel stock cooler από i5-4430, ολοκαίνουργιος. Παραλαβή από Νέα Σμύρνη όπου μένω, ή Λυκόβρυση όπου δουλευώ.

Με ενδιαφέρει και εμένα το cooler μπορω να έρθω Λυκοβρυση

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται άπειρες σφραγισμένες άδειες βιντεοκασέττες VHS και δύο για καθαρισμό συσκευής VHS.

Επίσης χαρίζονται δύο οθόνες CRT 15 και 17 ιντσών οι οποίες λειτουργούν άψογα. Μαζί δίνονται και τα φίλτρα τους.

Παραλαβή μόνο από Κάτω Πατήσια. Βρίσκομαι 100 μέτρα από το σταθμό του τραίνου.

Καλημέρα! Ενδιαφέρομαι για μια εκ των δύο CRT οθονών. Βασικά την θέλω για μια φίλη που ψάχνει καιρό τώρα οθόνη. Οπότε θα ήθελα να μου κρατήσεις την 17” (αν δεν υπάρχει πια η 17άρα, κράτα μου την 15άρα) για κανά δυο μέρες, μέχρι δηλαδή να μάθω αν την βολεύει να την παραλάβει. Ελπίζω πως δεν είναι πρόβλημα. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται ασύρματο ADLS2+ Router ZTE ZXV10 W300 v5.2, σε άριστη κατάσταση, πλήρους συσκευασίας και παρελκομένων.

Up.

Χαρίζεται επίσης μετεωρολογικός σταθμός Nortek Previsio 800ES

NORTEK PREVISIO 800 ES - -

σε καλή / λειτουργική κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Up.

Χαρίζεται επίσης μετεωρολογικός σταθμός Nortek Previsio 800ES

NORTEK PREVISIO 800 ES - -

σε καλή / λειτουργική κατάσταση.

Αν δεν κάτσει με τον απο πάνω. Εγω μετά

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.