Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

@aircop

φιλε μου εχεις πμ για το chieftec

UPDATE: Chieftec & Casetech εφυγαν στον Γιαννη.

@Chris92

εχεις επισης πμ για το koolance

@3likos

εαν δεν προχωρησει με τον Chris

you're next in line

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται δύο παλιοί εκτυπωτές:

1. Dot matrix OKI Microline 3320

2. Laser Brother HL-1240

Προτεραιότητα στο Ηράκλειο (Κρήτη), εκτός εάν έχετε βολικό τρόπο να παραλάβετε από αλλού.

1289231560.jpg

Brother Solutions Center: HL-1240: Others

Αν χρειάζεται, ίσως καταφέρω να βρω και κανένα παράλληλο καλώδιο...

O Brother παραδόθηκε στον [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION], ο OKI είναι πακεταρισμένος και περιμένει σπίτι, με προτεραιότητα στον [MENTION=3441]Aris137[/MENTION].

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson Satio χαρίζεται αλλά έχει πρόβλημα δεν ανάβει έτσι ξαφνικά το αποφάσισε να ανάβει μόνο το κόκκινο led του.

Έχω άλλα δυο χαλασμένα. Πιθανόν και με το δικό σου να φτιάξω ένα ...

Είμαι Θεσσαλονίκη. Αν αυτό δεν είναι πρόβλημα, δηλώνω ενδιαφέρον για το Satio.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Χαρίζεται Gigabyte GV-R489-1GH-B μη λειτουργική στο κουτί της χωρίς παρελκόμενα.

Παραλαβή είτε από Δουκίσσης Πλακεντίας Σαββατοκύριακα και βράδια είτε από περιοχή Πλαισίου Μεταμόρφωσης καθημερινές πρωινά.

Φιλικά,

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Χαρίζεται Gigabyte GV-R489-1GH-B μη λειτουργική στο κουτί της χωρίς παρελκόμενα.

Παραλαβή είτε από Δουκίσσης Πλακεντίας Σαββατοκύριακα και βράδια είτε από περιοχή Πλαισίου Μεταμόρφωσης καθημερινές πρωινά.

Φιλικά,

Αν υπάρχει δυνατότητα αποστολής, πληρώνω Βραζιλιανά χορεύτρια (μεταμφιεσμένη σε courier) να την παραλάβει :hehe: (edit: το "μη λειτουργική" τώρα το πρόσεξα... οπότε αποσύρω)

Όπως και να 'χει - μπράβο για την κίνηση :T:

Έγινε επεξεργασία από caution
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Χαρίζεται Gigabyte GV-R489-1GH-B μη λειτουργική στο κουτί της χωρίς παρελκόμενα.

Παραλαβή είτε από Δουκίσσης Πλακεντίας Σαββατοκύριακα και βράδια είτε από περιοχή Πλαισίου Μεταμόρφωσης καθημερινές πρωινά.

Φιλικά,

ενδιαφέρον και εγώ μπορώ να περάσω να την πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Χαρίζεται Gigabyte GV-R489-1GH-B μη λειτουργική στο κουτί της χωρίς παρελκόμενα.

Παραλαβή είτε από Δουκίσσης Πλακεντίας Σαββατοκύριακα και βράδια είτε από περιοχή Πλαισίου Μεταμόρφωσης καθημερινές πρωινά.

Φιλικά,

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για την κάρτα. Μπορώ να της κάνω ένα reflow και ίσως φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson Satio χαρίζεται αλλά έχει πρόβλημα δεν ανάβει έτσι ξαφνικά το αποφάσισε να ανάβει μόνο το κόκκινο led του.

Ενδιαφέρον και απο μενα για το satio.

Εχω ενα με σπασμένο digitizer

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα συνάντηση και θα το αφήσω λίγο ακόμα.Αν είναι να το στείλω σε κάποιον ο Noodle είναι πρώτος στην επιλογή λόγω συμμετοχής στο forum.

Απο ποια περιοχη εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το AverMedia AverTV Media Port - TV-Tuners - plaisio.gr

Ο παραλήπτης αν δεν είναι Καλαμάτα, πληρώνει τα έξοδα αποστολής.

Έχω το media player, τηλεκοντρόλ και παροχή ρεύματος μόνο.

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Αντώνη για την άμεση αποστολή και προϊόν :);)

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους ! :)

Να ενημερώσω πως τελικά δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω το media player όπως ήθελα γι αυτό και το ξαναβάζω στο θέμα.

Όπως το πήρα με ότι είχε θα το δώσω.

Avermedia AverTV Media Port | Skroutz.gr

Επίσης δίνονται και κάποιοι σκληροί δίσκοι που βρήκα ξεχασμένους.

Hitachi model: HTS541680J9SA00

Western Digital model: 14300

Seagate ST51270A

Για τον πρώτο δεν μου τον αναγνωρίζει καθόλου στους άλλους 2 από όσο θυμάμαι δούλευαν.

Πρώτα ποστ εδώ και μετά.θα προτιμήσω άτομα από γύρω περιοχές μήπως γίνει χέρι χέρι η συναλλαγή αλλιώς αποστολή με κούρειρ με έξοδα δικά σας.

Θάνος

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω πως τελικά δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω το media player όπως ήθελα γι αυτό και το ξαναβάζω στο θέμα.

Όπως το πήρα με ότι είχε θα το δώσω.

Avermedia AverTV Media Port | Skroutz.gr

Επίσης δίνονται και κάποιοι σκληροί δίσκοι που βρήκα ξεχασμένους.

Hitachi model: HTS541680J9SA00

Western Digital model: 14300

Seagate ST51270A

Για τον πρώτο δεν μου τον αναγνωρίζει καθόλου στους άλλους 2 από όσο θυμάμαι δούλευαν.

Πρώτα ποστ εδώ και μετά.θα προτιμήσω άτομα από γύρω περιοχές μήπως γίνει χέρι χέρι η συναλλαγή αλλιώς αποστολή με κούρειρ με έξοδα δικά σας.

Θάνος

Ενδιαφερομαι για το avermedia αν υπαρχει ακομα :) Υπαρχει περιπτωση να μπορεις να στειλεις με ΕΛΤΑ για μειωση κοστους.Αφου σου κανω καταθεση εννοείτε τα χρηματα. Ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία από DJman
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Χαρίζεται Gigabyte GV-R489-1GH-B μη λειτουργική στο κουτί της χωρίς παρελκόμενα.

Παραλαβή είτε από Δουκίσσης Πλακεντίας Σαββατοκύριακα και βράδια είτε από περιοχή Πλαισίου Μεταμόρφωσης καθημερινές πρωινά.

Φιλικά,

Έχουμε κάτι νεότερο; Την πήρε κάποιο από τα παιδιά που είχαν προηγηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.