Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

τα ffs και οι άστοχοι χαρακτηρισμοί με κάνουν ανήσυχο :meeting:

πραγματικα χαβαλε εκανα πιστευω το καταλαβες.εννοειται καθενας οτι θελει κανει με τα πραγματα του.δεν εχω κανενα προβλημα με καποιον ουτε με τον Κ.Ντινοπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται microsoft wireless desktop receiver 3.1a (υπάρχει και το ποντίκι του αν το χρειάζεται κάποιος ,το πληκτρολόγιο δεν υπάρχει) mzL6E07tJwCDLhGFh1De7bA.jpg

Επίσης και ένα usb hub από εσωτερική usb. 380516357_288.JPG

Αθήνα Κέντρο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται microsoft wireless desktop receiver 3.1a (υπάρχει και το ποντίκι του αν το χρειάζεται κάποιος ,το πληκτρολόγιο δεν υπάρχει) mzL6E07tJwCDLhGFh1De7bA.jpg

Επίσης και ένα usb hub από εσωτερική usb. 380516357_288.JPG

Αθήνα Κέντρο καλύτερα.

και εμενα αν δεν το παρει ο φιλος απο επανω!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται διάφορα (καλώδια, καλωδιοταινίες,ψύκτρες, ανεμιστήρες κλπ) τα οποία δεν έχω το χρόνο να καταγράψω.

Θα δωθούν όλα μαζί και κατά προτεραιότητα στη Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται διάφορα (καλώδια, καλωδιοταινίες,ψύκτρες, ανεμιστήρες κλπ) τα οποία δεν έχω το χρόνο να καταγράψω.

Θα δωθούν όλα μαζί και κατά προτεραιότητα στη Θεσσαλονίκη

Βγάλε 1-2 φωτογραφίες τουλάχιστον, για να δείξεις περι τίνος πρόκειται. :) Με τόσο γενική περιγραφή δεν νομίζω να έρθει κανείς να τα πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται διάφορα (καλώδια, καλωδιοταινίες,ψύκτρες, ανεμιστήρες κλπ) τα οποία δεν έχω το χρόνο να καταγράψω.

Θα δωθούν όλα μαζί και κατά προτεραιότητα στη Θεσσαλονίκη

Δηλωνω ενδιαφερον και ειμαι θεσσαλονικη. Αν μπορεις να βγαλεις μια φωτογραφια θα βοηθουσε.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε 1-2 φωτογραφίες τουλάχιστον, για να δείξεις περι τίνος πρόκειται. :) Με τόσο γενική περιγραφή δεν νομίζω να έρθει κανείς να τα πάρει.

Καλή ιδέα, θα επανέλθω

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1588]aposporis[/MENTION] - Να ευχαριστήσω και εδώ τον Απόστολο για την ευγενική του προσφορά , παρέλαβα σήμερα.

Επίσης να υπενθυμίσω ότι τα παρακάτω παραμένουν διαθέσιμα:

  1. Διακλαδώσεις σωλήνων υδρόψυξης Υ και Τ σε ID10. Υπάρχουν από 4+4 τεμάχια.
  2. Ψυγείο για χρήση σε υδρόψυξη από καλοριφέρ αυτοκινήτου , μπρούτζινο , διαστάσεων 240Χ130Χ60mm (εξωτερικές διαστάσεις) . Η επιφάνεια ψύξης έχει διαστάσεις 125Χ198mm και δέχεται σωλήνα 20mm.
  3. Σετάκι PII celeron 333Mhz + Intel BI440ZX+ Diamond Speedstar A50 8Mb + 2x32Mb PC100 ram. Την τελευταία φορά λειτουργούσε άψογα , αλλά έχει περάσει καιρός από τότε.

Τα παραπάνω βρίσκονται Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.