Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Φίλοι μου τα χαρίζω και δεν θέλω να μπω σε διαδικασία πακεταρίσματος και αποστολής

αν μπορεί κάποιος βρισκόμαστε Θεσσαλονίκη κάπου να με βολεύει και του τα δίνω.

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] δεν την έχω ψάξει

Κρίμα γιατί χρειαζόμουν την οθόνη του καθώς έχω ένα ίδιο που κάθεται στην άκρη επειδή η οθόνη του έγινε κομμάτια.

Αν δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να το στείλεις στείλε μου σε πμ που σε βολεύει συνάντηση Θεσσαλονίκη για να δω αν μπορώ να βρω κάποιον. Πάντως αν μέσα σε αυτές τις μέρες περάσεις από κανένα ελτά και σε εφημερίδες μέσα να με το βάλεις δεν με πειράζει.;)

Link to comment
Share on other sites

^ ...Μια κούριερ πάντως παίρνει γύρω στο 13άρι νομίζω για να πάει να παραλάβει (και να πακετάρει η ίδια το αντικείμενο και να το στείλει. Ο αποστολέας αρκεί να το έχει πχ μέσα σε μια σακούλα).

Με ΕΛΤΑ δε νομίζω να σου βγει λιγότερο από περίπου τα μισά, ούτως ή άλλως (άσε που μια και τα ΕΛΤΑ δεν έχουν "χρέωση παραλήπτη", θα έπρεπε ο αποστολέας να ΞΑΝΑΠΑΕΙ για να πάρει τα μεταφορικά, υπό μορφή "αντικαταβολής"...). Οπότε η "χασούρα" (λόγω τιμών κούριερ) θα είναι κάτι λιγότερο από δεκάρικο. Και γενικά με ένα 13άρι έχεις νέα οθόνη... : Πρόφιτ, και σκέψου να του το προτείνεις (η μόνη "υποχρέωση"/"χάρη" του αποστολέα, θα είναι να βρίσκεται μια συμφωνημένη ώρα στον χώρο του...).

Παίρνεις εσύ την κούριερ που θες (αφού έχετε συμφωνήσει με τον αποστολέα ένα επαρκές χρονικό περιθώριο κάποιας μέρας κατά την οποία ξέρει ότι θα βρίσκεται στην "βάση" του για τουλάχιστον κα'να δίωρο, πες πχ 13:00 με 15:00) και τους ζητάς να περάσουν από τον χώρο του αποστολέα τη συγκεκριμένη μέρα, μέσα στο συγκεκριμένο περιθώριο χρόνου.

Συζήτα το μαζί του, κι αν δεν έχει πρόβλημα, παίρνεις την κούριερ και κανονίζεις...

Έγινε επεξεργασία από washcloud
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 4 laptop (για λίγες μέρες μετά πάνε ανακύκλωση)

το μόνο σίγουρο είναι ότι λειτουργούν οι οθόνες τους.

Είναι τα εξής :

TURBOX 8227DMP

LENOVO THINKPAD R61

ACER ASPIRE 5003 WLMI

ACER FERRARI 4005 WLMI

Θεσσαλονίκη

Καλησπερα απο θεσσαλονικη

Μ ενδιαφερουν τα 3 τελευται ιδιως το λενοβο

Οχι το turbo x

Ειναι κομπλε με δισκους, dvd klp απλα δεν δουλευουν??

Αν ναι ενδιαφερομαι..

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 4 laptop (για λίγες μέρες μετά πάνε ανακύκλωση)

το μόνο σίγουρο είναι ότι λειτουργούν οι οθόνες τους.

Είναι τα εξής :

TURBOX 8227DMP

LENOVO THINKPAD R61

ACER ASPIRE 5003 WLMI

ACER FERRARI 4005 WLMI

Θεσσαλονίκη

[MENTION=10958]pug_f_e[/MENTION] τα laptop δεν έχουν δίσκους μνήμες dvd φορτιστές

[MENTION=16795]drkaras[/MENTION] αν μπορείς να βρεθούμε περιοχή ΜΑΡΤΙΟΥ δικό σου

[MENTION=4728]Billys[/MENTION] το LENOVO είναι με ανοιχτό το καπάκι του αν το θέλεις ισχύει ότι και για τον drkaras

[MENTION=16598]dangar[/MENTION] το LENOVO και το ACER ότι είπα και στους φίλους από πάνω

[MENTION=4705]Blade[/MENTION] το ίδιο για το ACER

Έγινε επεξεργασία από Johnakis12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.