Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

WD2000JB-00KFA0 ide  >>>> 1 5  bad sector 

Να ευχαριστήσω τον rastafari που μου είχε δώσει τον σκληρό καθώς τότε τον χρειαζόμουν λόγω κάποιων σοβαρών προβλημάτων στο pc. Και αφού το πρόβλημα λύθηκε και αγοράστηκαν και 2 ακόμα σκληροί, είναι κρίμα είναι να κάθεται στην ντουλάπα. :)

 

Περιμένει λοιπόν τον επόμενο ιδιοκτήτη του!

 

(Περιοχή Πάτρα για χέρι με χέρι)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 τεμάχια Pentium 4 socket 775 στα 2,8Ghz,FSB 800 HT,σκέτοι,χωρίς ψύκτρες.Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Γειά, μήπως σου είναι εύκολο να μου ταχυδρομήσεις τον έναν; Έχω 2 μητρικές 775 και δεν ξέρω αν δουλεύουν επειδή δεν έχω επεξεργαστή. Αν δεν σου κάνει κόπο βέβαια και εννοείται για τα έξοδα μου δίνεις έναν αριθμό λογαριασμού τραπ. και σου τα καταθέτω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 τεμάχια Pentium 4 socket 775 στα 2,8Ghz,FSB 800 HT,σκέτοι,χωρίς ψύκτρες.Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

 

Αν δεν προχωρησει ενδιαφερομαι και εγω για παραλαβη απο κεντρο θεσσαλονικης.

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω τον rastafari που μου είχε δώσει τον σκληρό καθώς τότε τον χρειαζόμουν λόγω κάποιων σοβαρών προβλημάτων στο pc. Και αφού το πρόβλημα λύθηκε και αγοράστηκαν και 2 ακόμα σκληροί, είναι κρίμα είναι να κάθεται στην ντουλάπα. :)

 

Περιμένει λοιπόν τον επόμενο ιδιοκτήτη του!

 

(Περιοχή Πάτρα για χέρι με χέρι)

 

...ΑΝ γίνεται (και δεν έχεις συνεννοηθεί με άλλους), θα ήθελα να σου τον ζητήσω, ή μάλλον, να σου ζητήσω να τον παραχωρήσεις στο μέλος ssns, που :

α) γνωρίζω ότι θα του ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμος

β) βρίσκεται Πάτρα

γ) δεν μπαίνει όλη την ώρα (λόγω σπουδών και δουλειάς) και πιθανώς ν' αργήσει να το δει

 

Αν νομίζεις ότι "διακαιούμαι" να ζητήσω αυτό που ζήτησα, κάνε έναν κόπο και επικοινώνησε μαζί του και δώσε του και λίγο χρόνο (1-2 μέρες ίσως) να το δει και να σου απαντήσει, αν όντως θέλει να συναντηθείτε για τον δίσκο.

Εγώ δεν θα ανακατευτώ άλλο - δεν μπορώ λόγω προσωπικών υποχρεώσεων (και που έτυχε και το είδα, πάλι καλά...).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...ΑΝ γίνεται (και δεν έχεις συνεννοηθεί με άλλους), θα ήθελα να σου τον ζητήσω, ή μάλλον, να σου ζητήσω να τον παραχωρήσεις στο μέλος ssns, που :

α) γνωρίζω ότι θα του ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμος

β) βρίσκεται Πάτρα

γ) δεν μπαίνει όλη την ώρα (λόγω σπουδών και δουλειάς) και πιθανώς ν' αργήσει να το δει

 

Αν νομίζεις ότι "διακαιούμαι" να ζητήσω αυτό που ζήτησα, κάνε έναν κόπο και επικοινώνησε μαζί του και δώσε του και λίγο χρόνο (1-2 μέρες ίσως) να το δει και να σου απαντήσει, αν όντως θέλει να συναντηθείτε για τον δίσκο.

Εγώ δεν θα ανακατευτώ άλλο - δεν μπορώ λόγω προσωπικών υποχρεώσεων (και που έτυχε και το είδα, πάλι καλά...).

 

Τι αλλο θα κανεις για εμενα ρε ανθρωπε??Εχεις τον απλετο σεβασμο μου!

@

BasiliCeLew θα τον ηθελα βασιλη! Έγινε επεξεργασία από ssns
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά,τώρα βρήκα λίγο χρόνο να το δώ το θέμα

Γειά, μήπως σου είναι εύκολο να μου ταχυδρομήσεις τον έναν; Έχω 2 μητρικές 775 και δεν ξέρω αν δουλεύουν επειδή δεν έχω επεξεργαστή. Αν δεν σου κάνει κόπο βέβαια και εννοείται για τα έξοδα μου δίνεις έναν αριθμό λογαριασμού τραπ. και σου τα καταθέτω. Ευχαριστώ.

 

@Infotech λυπάμαι αλλά δεν προλαβαίνω καθόλου αυτές τις μέρες.Έχεις κανέναν να παραλάβει για σένα;

 

@DJman σου στέλνω πμ με το τηλέφωνο μου.

Έγινε επεξεργασία από roybatty
Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά,τώρα βρήκα λίγο χρόνο να το δώ το θέμα

 

@Infotech λυπάμαι αλλά δεν προλαβαίνω καθόλου αυτές τις μέρες.Έχεις κανέναν να παραλάβει για σένα;

 

@DJman σου στέλνω πμ με το τηλέφωνο μου.

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά,τώρα βρήκα λίγο χρόνο να το δώ το θέμα

 

@Infotech λυπάμαι αλλά δεν προλαβαίνω καθόλου αυτές τις μέρες.Έχεις κανέναν να παραλάβει για σένα;

 

@DJman σου στέλνω πμ με το τηλέφωνο μου.:

 

 

Όχι δυστυχώς. Δεν βιάζομαι, ούτως ή άλλως στο συρτάρι είναι πολύ καιρό. Αν σε βγάζει ο δρόμος σου καμιά μέρα από ελτα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω Behringer A500 amplifier,

 

Behringer A 500 Convection Cooled Studio Amp - 2x 185 Watt RMS @ 4 Ohms, 2x 125 Watt RMS@ thomann 8 Ohms, limiter, Bridged Mono 375W RMS 8 Ohm,2U 19" rack, jack, female XLR and RCA inputs, jack and binding post outputs.Class AB, Dimensions: 482.6 x 257.5 x 101.6mm (HxWxD); weight: 8.4kg.

 

κατάσταση : στο αριστερό ανάβει ο protector μετά από άγνωστο χρόνο, και στο δεξί ακούω παράσιτα χωρίς ήχο.

 

Όποιος έχει την όρεξη και θέλει να το φτιάξει ας παίξει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.