Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Πολύ καλημέρα σας!

 

@astrolabos, Στον Αντώνη το Laptop 

@GriGaS,  Γιώργο αν και θα ήθελα να φύγουν πακέτο δε σου χαλάω χατήρι. Τα τόνερ σε σένα.

@PetrosD, Card reader και USB3.0 bracket δικά σου

@lgalkis,Φυσικά και μπορείς να το κρατήσεις.

 

 

Αγάπη έχω ξεμείνει από εκτυπωτή.

 

 

Αν δεν ζητούσε τα τόνερ ο Γιώργος θα πήγαινε πακέτο στον haya που τα ζήτησε μαζί. Οπότε μιας και έμεινε μόνο ο εκτυπωτής θεωρώ ότι καλώς να ορίσεις να έρθεις να τον πάρεις μιας και είναι και ανάγκη.

 

 

 

Καλησπέρα, προτίθεμαι να σε απαλλάξω από το sidewinder x6 Το μόνο πρόβλημα, ότι best case scenario έρχομαι Αθήνα το Σάββατο

 

 

Να τσακιστείς και να περάσεις :p

 

 

Μπορω να εχω τα Ozone με το πληκτρολόγιο? (Αν συμφωνει βεβαια ο deninho) Τα θέλω για δωρο στον μικρο αδερφό που αρχίζει να μπαίνει στο κλίμα του gaming Μπορώ να περάσω Πεμπτη-Παρασκευη....

 

 

Τα Ozone σίγουρα και μπορείς :)

Για το πληκτρολόγιο κανονίστε τα με τον Διονύση αν είναι :)

 

 

Εγώ μπορώ να έχω τις led ταινίες να τις κάνω δώρο σ' ένα πολύ καλό μου φίλο που γιόρταζε και δεν είχα χρήματα να του πάρω κάτι;

 

 

 

Αμέ γιατί όχι;

 

 

Στείλτε μου πμ να κανονισουμε πότε να περάσετε να παραλάβετε. Ή πότε θα περάσουν οι γνωστοί σας τεσπα να παραλάβουν.

 

ΥΓ Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν. Δεν έχω πιει ακόμα δεύτερο καφέ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

έχω μια scythe Mugen και σαπίζει όποιος την θέλει και είναι από Ηράκλειο Κρήτης πμ.

http://www.scythe-eu.com/en/products/cpu-cooler/mugen-cpu-cooler.html

μείνετε συντονισμένοι γιατί έρχεται ξεσκαρταρισμα αποθήκης.

Link to comment
Share on other sites

@greenforce13

θα μπορουσα να εχω την Mugen??????????

εξοδα αποστολης δικα μου

λόγο έλλειψης χρόνου θα προτιμούσα να έρθει κάποιος στο χώρο μου για παραλαβή.

Αν δε βρεθεί κάποιος σου στέλνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

έχω μια scythe Mugen και σαπίζει όποιος την θέλει και είναι από Ηράκλειο Κρήτης πμ.

http://www.scythe-eu.com/en/products/cpu-cooler/mugen-cpu-cooler.html

μείνετε συντονισμένοι γιατί έρχεται ξεσκαρταρισμα αποθήκης.

 

Ενδιαφερομαι πολυ!!!!!!!! Απο ηρακλειαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν εχεις και αδικο. Ολο τα χαλασμενα παιρνω.. :p

 

Απλα, ολο και σε καποιον φιλο,συγγενη θα χρειαστει ενα εξαρτημα και απο το να παει σκουπιδια....

 

Εχω σωσει πολλους με παλια κομματια :)

Link to comment
Share on other sites

karmen1983

θα μπορουσα να εχω το cpu waterblock?

ευχαριστω

Γιατί όχι καλέ; Στείλε  μου πμ

 

 

ΥΓ Είδα και είχα 12 πμ όσο έλειπα. Μόλις έκατσα σε pc και θα σας απαντήσω. Sorry για την καθυστέρηση αλλά τρέχωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα πάντως, προσωπικά θα ήθελα να υπάρχει μία μοιρασμένη παραχώρηση κομματιών και να το αντιλαμβάνεστε οι ίδιοι. Πχ αν έχετε πάρει αρκετά από εδώ να αφήνετε και κάναν άλλο να ποστάρει πριν τρέξετε να δηλώσετε ενδιαφέρον. Αν δεν υπάρξει άλλο ενδιαφέρον να το παίρνετε φυσικά.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε αυτο που λες.

 

Εγω δηλώνω ενδιαφέρον ωστε ενα εχω παντα καβατζα 1 αντικείμενο και οχι παραπανω. Δηλαδη να εχω ενα ανταλλακτικο για ολα. Αν ομως καποιος πει: Παιδια  μου εχει χαλασει "αυτο" και δεν εχω αλλο, τοτε παντα παραχωρω την θεση μου :)

Έγινε επεξεργασία από DJman
Link to comment
Share on other sites

Εγω δηλώνω ενδιαφέρον ωστε ενα εχω παντα καβατζα 1 αντικείμενο και οχι παραπανω.
 

Εάν όλοι μας δηλώνουμε ενδιαφέρον ώστε να φτάσουμε σε σημείο να έχουμε πάντα "ένα καβάτζα", τότε αυτοί που το χρειάζονται εδώ και τώρα την έχουνε πατήσει. Ξέρεις πόσες καβάτζες θα μπορούσανε να μαζευτούν από τα 869 μέλη που είναι on line τώρα? 869 καβάτζες! και να κάθονται και να μαζεύουν σκόνη!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μα εγω λεω για την περιπτωση που δεν ενδιαφερθει καποιος αλλος και ειναι να τα πεταξει το μελος που τα χαριζει. Επισης απο ενα υπολογιστη ποσα κομματια χαριζονται? Μια ψυκτρα, ενας ανεμηστηρας κανενα dvd και τετοια. Αντε δηλαδη να εχεις 4-5 κομματια στο ραφι, (οσο αφορα εμενα που εχω ακομα Ε6300 775 :p)

Link to comment
Share on other sites

...έχω μία CRT οθόνη στο σπίτι που είναι καβάτζα και μαζεύει σκόνη. Εάν σε ενδιαφέρει δική σου ;-)

 

http://www.thelab.gr/topic/96251-μην-το-πετάτε-χαρίστε-το-εδώ-και-κάντε-κάποιον-ευ/?p=2153664

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται η μαμά ψύκτρα από phenom am3 και ψύκτρα μάλλον από intel i5-750.

παραλβή από μοναστηράκι. αχρησιμοποίητες σφραγισμένες

@jordanis,

 Mε ενδιαφέρουν και οι δύο.

Έγινε επεξεργασία από rYuv@dV8e
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.