Jump to content



αναζητιση ανεμιστιρα........


Qlim4X

Recommended Posts

ψαχνο 2 ανεμιστιρακια

1)UV reactive blue 92mm(25mm or 38mm παχος)

2)UV reactive blue 120mm(25mm or 38mm παχος)

θελω να εχουν αρκετα cfm ανεξαρτιτος θορυβου...

και να μπορω να τα βρω ελλαδα(και απο που)

σκοπος που ειναι να μπη διπλα στον delta για να ψυχει τις μνημες για αυτο με ενδιαφερουν τα πολλα cfms

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Φιλε Alex ο Tornado(92mm) δεν σου κανει? Εχει πολλα cfm(119 αν θυμαμαι καλα). Πιστευω οτι θα σε καλυψει τοσος αερας. Εγω προσωπικα δεν εχω δει δυνατοτερο 92αρι απο αυτον. Εγω εχω παραγγειλει εναν απο εναν user του thelab, μεταχειρισμενος. Περιμενω να ερθει. Οταν ερθει θα σου πω εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 19:11]

Φιλε Alex ο Tornado(92mm) δεν σου κανει? Εχει πολλα cfm(119 αν θυμαμαι καλα). Πιστευω οτι θα σε καλυψει τοσος αερας. Εγω προσωπικα δεν εχω δει δυνατοτερο 92αρι απο αυτον. Εγω εχω παραγγειλει εναν απο εναν user του thelab, μεταχειρισμενος. Περιμενω να ερθει. Οταν ερθει θα σου πω εντυπωσεις.

Κρατήσου και έρχεται:D Θα πάθεις πλάκα με την ισχύ του....Να φανταστείς τον χρησιμοποιούσα για να στεγνώνω τα μαλλιά μου μέχρι να βρω να των δώσω:jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

Για 12αρι παλι κοιταξε τον YS-TECH απο εδω . Εχει 125.5cfm!!!!! ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ . Δεν εχω δει δυνατοτερο 12αρι.

Για δες ΕΔΩ και κρατησου απο πουθενα γιατι θα σε παρει μαζι του...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge [Σήμερα, στις 17:32]

Κρατήσου και έρχεται:D Θα πάθεις πλάκα με την ισχύ του....Να φανταστείς τον χρησιμοποιούσα για να στεγνώνω τα μαλλιά μου μέχρι να βρω να των δώσω:jump:

LOL :jump: Δεν τον εβαζες καπου διπλα σου να σε δροσιζεις κιολας καθως θα παιζεις με το pc?!!!!! ;):D
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 17:43]

Για δες ΕΔΩ και κρατησου απο πουθενα γιατι θα σε παρει μαζι του...

Τελικα εχω δει και ποιο δυνατο 12αρι απο αυτο του checkmate;) . Σιγα μην εβαζα τετοιον ανεμιστηρα μεσα στο pc μου...να μου τα ξεριζωσει ΟΛΑ ο ανεμοστροβιλος:D
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα τον Tornado (THX SirGeorge:) ). Tρομερα δυνατος ανεμιστηρας. Τον ειχα σε αποσταση 50cm και απο τοσο μακρυα με δροσιζε!:blink: . Ομως απο πλευρας θορυβου κανει σαν ηλεκτρικη σκουπα!!!!! Τωρα περιμενω να ερθει και η καινουργια ψυκτρα για να τον βαλω πανω να δω τι ψαρια πιανει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.