Jump to content



πια ειναι καλυτερη συνδρομητικη υπηρεσια ? EON+ Fiber 100 vs cosmote tv + fiber 100


Recommended Posts

Καλησπερα οι γονεις μου ειναι αναμεσα σε EON+ Fiber 100 vs cosmote tv + fiber 100 πια απο τις 2 υπηρεσιες ειναι καλυτερη σε θεμα ταινιων. σειρων.. ,,, ποδοφαιρικων αγωνων σε ολα τα ειδη ποδοσφαιρο ,, μπασκετ κτλ? οπως και σε θεμα ταχητητας σε fiber 100 /? και  σε θεμα  τιμων ? 


οι γονεις μου ειναι αναμεσα σε
EON+ Fiber 100 vs cosmote tv + fiber 100

Link to comment
Share on other sites

Σε θέμα ταινιών ήταν πάντα λίγο πιο μπροστά η nova (eon) σε μεγάλα studios ενώ η Cosmote ειχε λίγο περισσότερο Ευρωπαικό . (η cosmote εχει και δικές της παραγωγές όπως το έταιρος εγώ, 42c )

Στο αθλητικό περιεχόμενο τα πράγματα είναι ρευστά. Τωρα Premier είναι σε cosmote αλλά από τον Αύγουστο και για 6 χρόνια πάει στην EON.

Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου είναι σπασμένο, Ευρολίγκα μπάσκετ στην EON, ΝΒΑ στην Cosmote,
Ποδοσφαιρο ευρώπη: Champions League, Europa και Conference σε OTE
Formula 1 δεν εχει ανακοινωθεί ακομα η cosmote tv.


Οποτε και στα 2 έχεις κάτι να δεις και κάτι θα σου λείπει.
Μετράει τι σου αρέσει να βλέπεις

απο θέμα internet ισως να παιζει ρόλο και ποιος ειναι ο παροχος την περιοχής...
 

Link to comment
Share on other sites

40 λεπτά πριν, το μέλος beastie έγραψε:

Σε θέμα ταινιών ήταν πάντα λίγο πιο μπροστά η nova (eon) σε μεγάλα studios ενώ η Cosmote ειχε λίγο περισσότερο Ευρωπαικό . (η cosmote εχει και δικές της παραγωγές όπως το έταιρος εγώ, 42c )

Στο αθλητικό περιεχόμενο τα πράγματα είναι ρευστά. Τωρα Premier είναι σε cosmote αλλά από τον Αύγουστο και για 6 χρόνια πάει στην EON.

Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου είναι σπασμένο, Ευρολίγκα μπάσκετ στην EON, ΝΒΑ στην Cosmote,
Ποδοσφαιρο ευρώπη: Champions League, Europa και Conference σε OTE
Formula 1 δεν εχει ανακοινωθεί ακομα η cosmote tv.


Οποτε και στα 2 έχεις κάτι να δεις και κάτι θα σου λείπει.
Μετράει τι σου αρέσει να βλέπεις

απο θέμα internet ισως να παιζει ρόλο και ποιος ειναι ο παροχος την περιοχής...
 

εμενα ο πατερας  μου  του αρεσει παρα  πολυ  το  αγγλικο  πρωταθλημα σε σχεση με το  Champions League, Europa.

 

οποτε να παει σε  nova?  για το αγγλικο πρωταθλημα?

Έγινε επεξεργασία από protonweb
Link to comment
Share on other sites

το θεμα με την @ova ειναι η ποιοτητα της εικονας που υπολειπεται σημαντικα απο το hd του ποτε.

ωρες ωρες αν παρακολουθεις μπαλα η μπασκετ νομιζεις πως βλεπεις απο καναλι δεκαετιας 80.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.