Jump to content



wolverine v2 εμπειρία και αξιολόγηση


Recommended Posts

Γεια σας. Μόλις παρέλαβα το καινούργιο μου controller . Αντικατέστησα το παλιό 360 κοντρολερ . 

Η εμπερία χρήσης των οδηγών και του software είναι μέτρια για τόσο ακριβό κοντρολερ.

Το συνέδεσα με τον υπολογιστή και μου έβγαλε το μήνυμα των windows ότι ρυθμίζεται η συσκευή και ότι είναι έτοιμη για χρήση . 

Πήγα στις συσκευές και το ανεφέρει γενικά ως xbox peripherals , xbox gaming device . Δεν αναφέρει όνομα συσκευής . 

Είδα τον οδηγό στις συκευές και τον ανεφέρει ως microsoft ,ευτυχώς με κοντινή ημερομηνία . Όχι οδηγό razer .

Στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων δεν αναφέρεται ο οδηγός . 

Κατέβασα το razer controller set up for xbox app και είχε και αυτό κάποια προβλήματα . Το παράθυρο είναι συνέχεια σε πρώτο πλάνο , δεν κάνει minimize και όταν το κλείνω δεν κάνει Minimiize to tray . Δηλαδή δεν τρέχει κανένα πρόγραμμα για το κοντρόλερ όπως γίνεται στα ποντίκια και τα πληκτρολόγια . 

 

έπαιξα δύο παιχνίδια το F1 2020 και το wrc 10 και παίζει και στα δύο . Σε λίγο θα παίξω και το Fifa  να δοκιμάσω καμία ασυμβατότητα . 

 

Αυτά που λέω εγώ ως προβλήματα μπορεί να είναι φυσιλογικά γιατι πάνω έχει το σήμα του xbox και όχι της razer . μόνο  στο controller set up   αναφέρεται το όνομα της συκευής . 

Σε λίγο θα βάλω και τη φωτογραφία του κουτιού και του κοντρόλερ . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.