Jump to content



Φτηνό Internet για Φοιτητές - Ανακοίνωση ΟΤΕ


haris1984

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Ευτυχως, να μην μπουκωσουν ολα τα dslam απο φοιτητες.:hehe: :hehe: :hehe:

Αρχική απάντηση από FrOsT

Εεεεεστι :D

Ακαρδοι ανθρωποι :p .

Οσων αφορα τον Κωστακη ... το φτηνο Internet ηταν απο τους βασικους λογους που τον εμπιστευτηκαν οι νεοι ... κριμα ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireknight [Σήμερα, στις 16:25]

Οσων αφορα τον Κωστακη ... το φτηνο Internet ηταν απο τους βασικους λογους που τον εμπιστευτηκαν οι νεοι ... κριμα ...

Αν οι νεοι ψήφισαν ΝΔ (η ΠΑΣΟΚ δε κάνω διαχωρισμό) για να πάρουν φτηνό Internet καταλαβαίνεις που βαδίζει η χώρα και ποιοι θα είναι αυτοί που θα μας κυβερνάνε σε 20-30 χρόνια. Αν τον εμπιστεύτηκαν για φτηνό Internet καλά να πάθουν αλλα υπάρχουν άλλοι που τον εμπιστεύτηκαν για την αύξηση στη κατώτατη σύνταξη και στον κατώτατο μισθό και παλι τους κοροϊδεψε και αυτά είναι πολύ πιο σοβαρά απο το φτηνό Internet για φοιτητές...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από backgman

Αν οι νεοι ψήφισαν ΝΔ (η ΠΑΣΟΚ δε κάνω διαχωρισμό) για να πάρουν φτηνό Internet καταλαβαίνεις που βαδίζει η χώρα και ποιοι θα είναι αυτοί που θα μας κυβερνάνε σε 20-30 χρόνια. Αν τον εμπιστεύτηκαν για φτηνό Internet καλά να πάθουν αλλα υπάρχουν άλλοι που τον εμπιστεύτηκαν για την αύξηση στη κατώτατη σύνταξη και στον κατώτατο μισθό και παλι τους κοροϊδεψε και αυτά είναι πολύ πιο σοβαρά απο το φτηνό Internet για φοιτητές...

Ειπα oτι ηταν βασικος λογος ... δεν ειπα μοναδικος ... Τεσπα , ας μη ξεφευγουμε απο το θεμα του φθηνου Internet .

Link to comment
Share on other sites

παπάρια μέντολες

Δευτέρα θα είχαν τα διακαιολογητικά που χρειάζεσαι διαθέσιμα

ένα τελεφωνάκι στο 134 και θα διαλυθεί ο μύθος.....

αν όχι να πάνε όλοι στο διάαααο.οολο κουτάκι με 129ευρά και αντε γειά!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη κάπου στο forum, αλλά αν τελικά καρποφορήσει το "φοιτητικό" dsl, αυτό θα ισχύει για όλους τους φοιτητές; ανεξαρτήτως "οικονομικού background" =μπαμπάς κτλ

:hmm: :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη κάπου στο forum, αλλά αν τελικά καρποφορήσει το "φοιτητικό" dsl, αυτό θα ισχύει για όλους τους φοιτητές; ανεξαρτήτως "οικονομικού background" =μπαμπάς κτλ

:hmm: :hmm:

Ναι αλλά θα ισχύει για τους "καλούς" φοιτητές που δεν έχουν περάσει τα χρόνια φοίτησης. :p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα με πήρε μια τύπισα (ενημέρωμένη το παραδέχομαι) απο τον ΟΤΕ να με ενημερώσει για dsl στο ασχετο αφού είδε ότι εχω λογριασμό 60ε το 2μηνο Pstn.

Ρωτησα για το φοιτητικό και ήταν επίσης ενημερωμένη. Μου είπε ότι θα αρχίσουν οι αιτήσεις 1 Οκτωβρίου , και θα έχουμε τέλος ενεργοποίησης και μοντεμ μισοτιμής . Επίσης θα ισχύσει 5γιγα ογκωχρέωση.

Το κουλό είναι ότι ρώτησα αν θα ισχύει μόνο για την κανονική διαρκεια σπουδών και μου είπε ότι δεν θα υπάρξει κανένας τέτοιος περιορισμός. (ακούς sotiri? :p ) .

Με καθε επιφύλαξη αλλά παπατζής δεν είμαι. Οπως μου τα είπανε σας τα λέω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από madmetal

επειδη δουλευω οτε αυτη ειναι η ενημερωση στο 134 απο 1 οκτωβρη..

Οπα ... τωρα που σε βρικαμε πες τα ολα :D .

Θα μπορω να εχω "φοιτητική" γραμμη απο τον ΟΤΕ και να βαλω αλλη συνδεση ? [ακριβοτερη αλλα χωρισ ογκχρεωση . (το ξερω οτι ζηταω πολλα ... αλλα τι να κανω? :p)]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν πιστευω τιποτα. Εχω διαβασει απειρες εκδοχες,εχω βρει πολλους που δουλευουν στο οτε,εχω παρει του κοσμου τα τηλεφωνα και σαν συμπερασμα "θα ξερετε μονο οταν βγει το πακετο"..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 17:26]

Ρωτησα για το φοιτητικό και ήταν επίσης ενημερωμένη. Μου είπε ότι θα αρχίσουν οι αιτήσεις 1 Οκτωβρίου , και θα έχουμε τέλος ενεργοποίησης και μοντεμ μισοτιμής . Επίσης θα ισχύσει 5γιγα ογκωχρέωση.

Τι 5 γιγα ογκοχρεωση?Για σκοτωμα ειναι.Εξοπλισμο εχουμε.:getlost: :getlost: :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.