Jump to content



Υδροψυξη έτοιμη


taskos

Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σάς ενδιαφέρομαι να βάλω υδροψυξη έτοιμη 

Cpu θα βάλω τον 5800x3d 

Κουτί έχω carbide 400r cc90

Από τα λίγα που ξέρω μπορώ να βάλω μόνο 240mm και 280mm στο πάνω μέρος. Αυτόν που σκέφτομαι να βάλω είναι  αυτός. 

WWW.SKROUTZ.GR

 

έχει και 5 χρόνια εγγύηση και αν θέλω να αλλάξω σε AM5 είναι οκ. 

Θα ήθελα τα φώτα σάς ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία από taskos
link
Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω ότι θέλω να αλλάξω και κουτί, αλλά την δουλειά του την κάνει τώρα κάποια στιγμή όταν θα έρθουν τα λεφτά θα αλλάξω και κουτί καλώ ίσως και full tower να είμαι και ποιο ήσυχος τη χωράει. Ευχαριστώ πάντως 

Γνωρίζεις γιατί αυτή η διαφορά στην τιμή? 

Link to comment
Share on other sites

Τη μόδα του RGB μπλοκ (αν θυμάμαι καλά) την ξεκίνησε η NZXT με τα kraken, με αυτό το εντυπωσιακό τρισδιάστατο εφέ που απεικονίζουν στην επιφάνεια του μπλοκ. Νεώτερα μοντέλα, της NZXT και της Corsair και προφανώς και άλλων που δεν θυμάμαι, απεικονίζουν και θερμοκρασία του μπλοκ, αν αυτό είναι κάπως χρήσιμο, αλλά χρεώνεται ακριβά. Από πλευράς ουσίας και απόδοσης στην ψύξη, αυτή η Arctic δεν νομίζω να έχει αντίπαλο στην κλάση της, ανεξαρτήτως τιμής. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βγαλετε ενα poll που να ρωταει ποσοι εχουν rgb , μετα απο ποσες μερες το εκλεισαν εντελως και ποσοι το αναβουν μονο οταν ερχετε καποιος φιλος τους σπιτι 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

WWW.ARCTIC.DE

The powerful and multi-compatible AiO CPU water cooling system Liquid Freezer II 280 has been perfectly tailored to suit the needs of gamers and other demanding users.

 

Χωρίς φρου φρου και αρώματα και αποδοτικη.

  • Like 2
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.