Jump to content



προβληματα με το msn 7.0


haris1984

Recommended Posts

παιδια απο τοτε που περασα το msn 7.0 εχω καποια προβληματακια...

1.οταν ανοιγω το msn πολλες φορες δεν μπαινει με την πρωτη και πολλες φορες δεν μπαινει καθολου.

2.οταν κλεινω το msn τις περισσοτερες φορες μου πεταει αυτο το παραθυρο οτι η εφαρμογη παρουσιασε προβλημα και να στειλω πληροφοριες για το προβλημα στην μικροσοφτ...

τα εχει κανεις αλλος αυτα τα προβληματα?

το 2ο δεν με πολυνοιαζει...

το 1ο προβλημα ομως μου την εχει δωσει στα νευρα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα. Κι εμένα μου το έχει κάνει αρκετές φορές. Πιστεύω ότι είναι το πώς θα "κάτσει" η εγκατάσταση του MSN. Πριν το τελευταίο format, μου έκανε. Τώρα, δεν κάνει κανένα κόλπο. Πάντως το MSN 7 έχει πολλά προβλήματα. Ψάξε μήπως βρεις πιο καινούργια έκδοση. Έχω δει ότι κυκλοφορεί στο net αλλά η Microψof δεν την έχει βγάλει ακόμα. Δοκίμασε τη.

Link to comment
Share on other sites

το δικο κολουσε μερικες φορες τωρα δεν κανει sign in με τιποτα,καινουρια εκδοση δεν μπορω να βρω πουθενα εχω την 7.0.0813,εχει βρει κανενας κατι πιο καινουριο?

Link to comment
Share on other sites

αυτη που εχεις ειναι η τελευταια.

βρηκα ενα πολυ ενδιαφερον πατσακι.παρτε λινκ.εμενα τουλαχιστον τρεχει τελεια

(δεν τα παει καλα με zonealarm το msn γενικοτερα)

http://noroom.msnfanatic.com/files/messpatch0813.zip

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 12:23]

αυτη που εχεις ειναι η τελευταια.

βρηκα ενα πολυ ενδιαφερον πατσακι.παρτε λινκ.εμενα τουλαχιστον τρεχει τελεια

(δεν τα παει καλα με zonealarm το msn γενικοτερα)

http://noroom.msnfanatic.com/files/messpatch0813.zip

:cool:

Ειναι Patch για συμβατοτητα και μονο ή παρεχει κατι παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7 [Σήμερα, στις 12:41]

Ειναι Patch για συμβατοτητα και μονο ή παρεχει κατι παραπανω?

εχει πολυ πραμα(καλυτερα καετβαστο και δες-ειναι παρα πολλα τα+++++)......εγω εδω και ενα χρονο δουλευω με τα πατς απο την mess.

μια χαρα δουλευουν ολα.ειδικα αυτο ειναι αλλη φαση.εγω το προτεινω παντως με τα 1000.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ζul [Σήμερα, στις 12:51]

greekfragma εχεις καμια αλλη ιδεα?

μηπως εχεις και νορτον2005?

φιλος με zone alarm + norton 2005 ειχε συνεχεια προβληματα.

εγω δουλευω μονο με norton corporate 9 + ad aware se pro 1.06 χωρις κανενα firewall και δεν περναει τιποτα μετα το sp2 των windows xp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω το ίδιο πρόβλημα ακριβώς! Χρησιμοποιώ τον Zone Alarm αλλά και τον Norton 2005. To πρόβλημα δυστυχώς είναι ο zone alarm! Δεν αρκεί φίλε μου να τον κλείσεις. Πρέπει να τον αφαιρέσεις τελείως από τον υπολογιστή σου και αν μπορείς καθάρισε και το μητρώο από τις καταχωρήσεις του. Τώρα πέρασα έναν άλλο firewall τον sygate pro. Τα patch δεν φταίνε. Ούτε ο νόρτον. Πάντως το πρόβλημα αυτό το έχουν πάρα πολλοί και ελπίζω να βρεθεί σύντομα λύση ... Πραγματικά προτιμώ τον zone alarm ... και αν βρω κάτι που να τον ρυθμίζει ... θα σε ενημερώσω. Η αλήθεια είναι πως βρήκα ένα site με ... experts αλλά που έχει την απάντηση ... αλλά πρέπει να πληρώσουμε για να την πάρουμε ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, ελπίζω να έχεις βρέι ώς τώρα λύση στο πρόβλημά σου και φαντάζομαι πως έτσι θα είναι.

Σε αντίθετη περίπτωση αλλά και γι' αυτούς που έχουν το ίδιο ή αντίστοιχο πρόβλημα η λύση είναι εδώ.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.