Jump to content



Κατάφερα και τον έκαψα Τώρα AMD or INTEL ?


Johnakis12

Recommended Posts

Συμφωνω και γω με τον Frost, μονο και μονο για την 6800, εκτος και αν βρεις καλη ευκαιρια για πωληση της...

Vasot, αδικαιολογητος... απορω γιατι παρακολουθεις αυτο το φορουμ, αν εχεις τετοιες αποψεις... και ναι μας εχουνε καει και εμας πραγματα... ετσι μαθαινεις ομως :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 14:30]

Ρε θα τους αλυσσοδεσουμε στον Ολυμπο, σαν τον Προμηθεα, και θα τους ταϊζουμε μονο Arctic Ceramique.

-Ρε θα ξαναβασανισεις CPU???

-Αφγφγβζγσγφψ :hehe:

να μεινουμε και on topic, καλη η συνθεση που προτειναν τα παιδια, απλα νομιζω οτι ο amd θα βγει πιο οικονομικος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 12:15]

Pentium4 6XX με Abit As8 που έχει και agp και DDR μνήμες...

...απο το στομα μου το πηρες...:) ιδανικη επιλογη πιστευω για την περιπτωση του φιλου μας...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα σιγά μην κάψουμε τίποτα :p η πείρα μιλάει ωρέεεεεε

κάτι καρτούλες κατα λάθος, κάτι mobo απο μπάνιο, κάτι cpu απο τις φαεινές κατά τας μικράς ώρας (βλέπε ξημερώματα), κάτι ο μπαγλαμάς ο ασταμάτητος που έβγαλε 5-6 μονάδες παραπάνω στο 3dmark και τα πήρα και μετά μου τάδωσε η κάρτα μου :p

εντάξει δεν λέω δεν είναι και πολλά τα καμένα :(

για να μην ξεκινήσουμε άλλο ένα πόλεμο του τύπου πάρε εκείνο όχι πάρε το άλλο...........

ρε πάρε gigabyte + amd athlon64 :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

καταρχας, εισαι 100% σιγουρος οτι καηκε ο επεξεργαστης? τον δοκιμασες σε αλλη μητρικη?

ακουγετε περιεργο αυτο που λεω... αλλα δοκιμασε για να εισαι απολυτα σιγουρος πριν κανεις καπια αλλη κινηση :)

Link to comment
Share on other sites

H cpu δοκιμάστηκε σε άλλα 2 motherboard και απλά κάνει το

ίδιο δεν ανοίγει.Από ότι φαίνεται μάλλον βρήκα άκρη να δώσω

την 6800 οπότε πλέον έχω περισσότερες επιλογές τώρα.

Η cpu δεν έχει πάντως σημάδια καψίματος , αν ενδιαφέρεται κάποιος

να παίξει , pm me και του τη στέλνω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.