Jump to content



BLACK ICE XTREME II αναζητιση...


Qlim4X

Recommended Posts

οχι γιατι θελει πατεντες για να μπει σοστα και περιπιημενα

εκτος αν εισαι διατεθιμενος να φτιαξουμε μαζι κατι σαν το δικο σου το αλουμινενιο καλιματακι για να ειναι ομορφο

Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω υποψιν μου ρε samael αλλα αμα το εβρισκα και πιο φτινα δεν θα με χαλαγε...........

Link to comment
Share on other sites

φιλε D.J.AleXXX_gr το να φτιαξεις ενα καλιματακι ειναι το ποιο απλο πραγμα. δλδ μας λες οτι θες νερακι κ δεν μπορεις να φτιαξεις ενα καλιματακι.

εγω που δεν ειμαι κ ελλαδα κ δεν εχω ουτε δειγμα απο εργαλια θα καθησω να μονταρω ολοκληρο κουτι με οτι βρω απο φιλους.

περιμενε απο δευτερα τριτη κ θα κανω παρουσιαση του νεου wc pc με ford transit modded by 11, block 11 και hydor l20 και (relay by me)

Link to comment
Share on other sites

απ οτι φενετε η λυση ειναι μια black ice extreme II σε μπλε χρομα παραγελια απο multirama ελλαδα δεν το βρισκο αλου και απο εξοτερικο δνε συν φερει λογο μεταφορικον... 65+μεταφορικα+τελονιο=αστα να πανε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

οχι γιατι θελει πατεντες για να μπει σοστα και περιπιημενα

εκτος αν εισαι διατεθιμενος να φτιαξουμε μαζι κατι σαν το δικο σου το αλουμινενιο καλιματακι για να ειναι ομορφο

Tελείωσε εσύ τις εξετάσεις σου και γώ να τελειώσω την εξεταστική μου και η θύκη είναι δουλειά λίγων ορών... το πολύ πολύ να στην φτιάξω και να στην δώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Tελείωσε εσύ τις εξετάσεις σου και γώ να τελειώσω την εξεταστική μου και η θύκη είναι δουλειά λίγων ορών... το πολύ πολύ να στην φτιάξω και να στην δώσω...

ok

αλλα ρε συ αριστο καλητερο δεν θα ητανε ενα black ice extreme II blue???

σε αποδοση ιδιο δεν ειναι με το τρανσιστ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

επομενος ρε συ ειναι καλητερο.........ετσι δεν ειναι

H' εβαλε αναποδα τα < :p

Γενικα το τρανσιτ εχει σχεδον ιδια αποδωση με το ice,αλλα το ice θα προτιμουσα λογο ετοιμων θεσεων για fan :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

μαλλον ηθελε να βαλει <. μπερδεψε την ανισωση!

μαλλον δεν ξερει τους συνβολισμους τις ανισοσης

Αρχική απάντηση από Samael

H' εβαλε αναποδα τα < :p

Γενικα το τρανσιτ εχει σχεδον ιδια αποδωση με το ice,αλλα το ice θα προτιμουσα λογο ετοιμων θεσεων για fan :)

και εγω σε αυτο μαλλον θα καταλιξω και αν ειναι δυνατον και σε μπλε χρωματακι. μαζι με το μπλε case υα ειναι κορυφη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.