Jump to content



Thermaltake Shark ή Coolermaster Stacker;


nickstamat

Thermaltake Shark ή Coolermaster Stacker;  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Johnnymous

να ρωτήσω κάτι προς τους κατόχους του stacker...στο μπροστά μέρος κάτω από τις usb είναι μία τρύπα ψιλο ξέμπαρκη...

έβγαλα αυτό το μαύρο να δώ άμα είχε τίποτα απο πίσω αλλά τίποτα..

μετά όταν πήγα να το κουμπωσώ το "καπάκι" κούμποσε κανονικά αλλά το άλλο το μαύρο με τις τρυπούλες δεν ψιλο κουνιοταν... έτσι που κοίταξα λίγο δεν είχε σπάσει.. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ

:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Να κάνω εγώ μια ερώτηση;; Γιατί το ξεθάψατε το θέμα, ρε παιδιά;; Και μου αρέσει που κάποιοι λέτε και τη γνώμη σας πάνω στο θέμα "Shark ή Stacker"... Δε βλέπετε ημερομηνία δημιουργίας;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Να κάνω εγώ μια ερώτηση;; Γιατί το ξεθάψατε το θέμα, ρε παιδιά;; Και μου αρέσει που κάποιοι λέτε και τη γνώμη σας πάνω στο θέμα "Shark ή Stacker"... Δε βλέπετε ημερομηνία δημιουργίας;;;

Για να υπάρχει κίνηση στο forum....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.