Jump to content



Ομαδική Παραγγελία LOGITECH 5300--(UPDATE-final)--


greekfragma

Recommended Posts

Παιδιά λίγη ηρεμία, αν προσέξετε τα ποστ του greekfragma θα δείτε πως ακόμα περιμένει απαντήσεις από κάποια μαγαζιά. Δεν αναφέρει πουθενά πως τελείωσε το θέμα ομαδική. Αν έχετε την καλοσύνη μην ποστάρετε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με αυτό το θέμα και με τα συγκεκριμένα ηχεία.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Αν κοιταξεις το παραπανω ποστ θα δεις οτι περιμενουμε μια απαντηση. Προφανως αν λεω αν ακυρωθει η παραπανω παραγγελια αφου ειμαστε τοσα ατομα που ψαχνουμε για ηχεια ισως γινει κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλαξει το μοντελο τοτε αναγκαστικα αλλαζει και το αγοραστικο κοινο. Απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει αλλο σετ 5,1 , γνωστου κατασκευαστη, 200-300 W RMS κατω των 200 οποτε δεν ειναι δυνατον να ενδιαφερονται τα ιδια ατομα. Επομενως μενει να αφησουμε τον fragma να κανει οτι μπορει ωστε να εξυπηρετηθουμε ολοι. :T:

Link to comment
Share on other sites

περιμενω απαντηση απο 3 καταστηματα........και τα 3 ψαχνουν για εισαγωγη εκτος ευρωπης.μολις θα εχω περισσοτερα θα σας πω.

παντως μην νομιζετε οτι το παρατησα το θεμα επειδη δεν ποσταρω τελευταια στο εν λογω θρεντ......απλα περιμενω χειροπιαστα πραγματα πανω στα οποια να μπορουμε να μιλησουμε

Link to comment
Share on other sites

----------------------κυριες και κυριοι εχουμε τα τελικα αποτελεσματα---------------

_______________________(το φακελο παρακαλω)_______________________

Τα Ζ-5300 εχουν εξαντληθει απο παντου και δεν υπαρχει περιπτωση να τα βρουμε πουθενα πλεον εκτος αμα κανουμε απευθειας παραγγελια απο την ΛΟΤΖΗ για Ελλαδα.:hehe:

δεν στεναχωριεμαι ομως και δεν πρεπει ουτε και σεις γιατι εχουμε καλα νεα για οποιον μπορει να περιμενει 2μηνες περιπου.

εχω διασταυρωσει τα εξης καλα νεα

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

''μεσα στον επομενο μηνα η ΛΟΤΖΗ θα παρουσιασει το νεο μοντελο των 5.1 το οποιο θα ειναι στα βατ των 5300 θα ΕΙΝΑΙ ΨΗΦΙΑΚΑ ΟΠΩΣ ΤΑ 5500 και θα εχουν τιμη των 5300''

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

οποτε πουλακια μου μιας και ερχεται καλοκαιρι και οι περισσοτεροι θα την κανουμε απο τα πισια μας προτεινω να περιμενουμε να παρουμε κατι πολυ καλυτερο απο αρχες σεπτεμβρη και μαλιστα απο ελλαδα μιας και θα υπαρχουν σε ΟΛΑ τα μαγαζια.......ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:clap:

Υ.Γ.θα προσπαθησω να μαθω λεπτομερειες για τα καινουρια ηχεια (βατ/εμφανιση/κλπ κλπ) και οταν εχω κατι θα επανελθω......:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Σήμερα, στις 22:37]

Οταν λες "τιμη των 5300" εννοεις αυτη που βρισκει ο μπαρμπα-σκρουτζ ~280 ή αυτη που ειχαν προτου εξαφανιστουν δηλ ~150 ?

280-300 θα κανουν τα 5500 σιγουρα μετα το καλοκαιρι(αυτη τη στιγμη κανουν 330-350)......οποτε δεν βρισκω λογο γιατι τα νεα 5.1 με την ισχυ των 5300 να μην ερθουν στα 170-200ευρω........εγω εκει υπολογιζω την τιμη.:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

TΙ logitech !?!?!? 5300????

Αρχική απάντηση από totally_wired

:OT:

Έχει αποθήκη η logitech στο μοσχάτο?

Πέρασα της προάλλες και είδα μια απόθηκη γεμάτη με κούτες logitech. Έμεινα μλκς...:OT:

DESPEC SA... διανομέας είναι, όχι η ίδια η Logitech.... και αυτά που είδες σε γκρί κουτιά είναι 99.99% τα Logitech Black Label προϊόντα, τα φτηνά OEM δηλαδή της Logitech.. σημ.. Η Logitech κυκλοφορεί σε retail, OEM, black label ενώ για πιο φτηνά ακόμη μπορεί κανείς να πάρει Labtec που ειναι ή τμήμα της Logitech ή προϊόντα από το ίδιο -κινέζικο- εργοστάσιο με άλλη μάρκα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech

DESPEC SA... διανομέας είναι, όχι η ίδια η Logitech.... και αυτά που είδες σε γκρί κουτιά είναι 99.99% τα Logitech Black Label προϊόντα, τα φτηνά OEM δηλαδή της Logitech.. σημ.. Η Logitech κυκλοφορεί σε retail, OEM, black label ενώ για πιο φτηνά ακόμη μπορεί κανείς να πάρει Labtec που ειναι ή τμήμα της Logitech ή προϊόντα από το ίδιο -κινέζικο- εργοστάσιο με άλλη μάρκα...

Οπότε είδα καλά!!! Ε προφανός και θα ήταν διανομέας...

Την τετάρτη που θα ξαναπεράσω θα ρίξω καμία ματία... Λέτε να έχει πέσει κανένα ποντίκι? Θα βάλω φάκα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [18-06-2005 21:05]

http://www.komplett.co.uk/k/ki.asp?sku=305679&cks=SPC

29 κομματια ακομα στα 180 ευρω

τα μεταφορικα ομως απο αγγλια θα μας πανε τα ηχεια στα 200+ευρω........

εκτος και αν παιξει κανα καλο κονε(το οποιο εχω αρχισει να ψαχνω εδω και 10λεπτα)

τι λετε παιδια?εγω ειμαι σε τρομερο διλλημα μιας και θα ξεκινησει το νεο μοντελο το οποιο θα ειναι και digital..........

απο τη μια δεν ξερουμε επακριβως τιμη για τα νεα 5.1

απο την αλλη 180 χωρις μεταφορικα μου φαινονται πολλα.......θα κοταξω να δω τι μπορω να κανω..........παντως να ξερετε οτι θα μπλεξουμε με λιρα-ευρω.......δεν θα ειναι τοσο απλα τα πραγματα αν ηταν σε χωρα με ευρω και οχι με δικο τους νομισμα........

δωστε μου τη σημερινη μερα περιθωριο να μιλησω με τα κονε μου να δω μπας και μπορεσω να κατασταλαξουμε σε μια τιμη απο το εν λογω μαγαζι μαζι με μεταφορικα και τα ξαναλεμε ελπιζω συντομα......

μου τη σπανε οταν συμβαινουν τετοια τελευταια στιγμη:mad:

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ψηφιακά τί ακριβώς εννοούμε; Σύνδεση με οπτική ίνα;

Εγώ πάντως προτιμώ να περιμένω για τα καινούρια, εφόσον θα υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα θα είναι και πιο εύκολο να τα βρούμε σε καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.