Jump to content



Ομαδική Παραγγελία LOGITECH 5300--(UPDATE-final)--


greekfragma

Recommended Posts

η λιστα μεχρι τωρα εχει ως εξης.

greekfragma

slotkiller

haris1984

morfeas-dsl-

planetman

kagelar34

aristos87

spresv

nodsl

cherryman

daywalker(2κομματια :D )

morius

DarkCount

BobiRhoads

μιλησα με νοματικα και για 10κομματια τα μεταφορικα θα βγουν 15ευρω στο ατομο.

θα με ενημερωσουν με e-mail σημερα για το αν οντως μπορουν να τα στειλουν και σε ποια τιμη καθως δεν υπαρχουν σε στοκ.

πρεπει πρωτα να μιλησουν με τον προμηθευτη στη γαλλια ωστε αναλογα τον αριθμο να μου απαντησουν αν υπαρχουν τα κομματια και να διαμορφωθει η τιμη.

θα σας κραταω ενημερους για οτι νεωτερο

EDIT επικοινωνησα ξανα και μπορουν σιγουρα να στειλουν πανω απο 8 κομματια ομαδικη.ζητησα επισης μια ενημερωση για την τιμη αναλογα τον αριθμο των κομματιων.

keep coming:D

αντε και του χρονου κατεβαινω για δημαρχος:banging:

Υ.Γ.μολις μιλησα και με ε-σοπ.θα με παρουν τηλεφωνο αυριο για να μου πουν τιμη.

:T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 17:04]

αντε και του χρονου κατεβαινω για δημαρχος:banging:

:jump1: Γκόρτσος :jump1: Γκόρτσος :jump1: Γκόρτσος :jump1: Γκόρτσος :jump1: Γκόρτσος :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

greekfragma, για όσους μένουν επαρχία πώς θα γίνει; Θα έχουν έξτρα μεταφορικά;

Kαλα χαζος εισαι??Θα κανει delivery ο Φαρμας πορτα-πορτα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads [Σήμερα, στις 18:06]

τι εγινε Γιωργο!?

τιμουλα?

δεν ειχες πει οτι θα μαθουμε σημερα?

νομιζω οτι το σημερα δεν τελειωσε ακομα.....εχουμε αλλες.....χμμμ.χμμμ......5ωρες και κατι......

τεσπα.πηρα e-mail σημερα απο το νοματικα και μου ειπαν οτι

@@@@@@@@@@@@@

Kalhmera sas,

gia thn paragelia ton Z5300 pou mou zhthsate, o upefthinos agoron tous

leipei kai tha epistrepsei thn deftera, opote tha sas enhmeroso tote

gia

thn pithanh agora tous.

Sas efxaristoume

Dora

Nomatica

@@@@@@@@@@@@@@

ηθελα να ξερα αν διαβασαν τους κανονες για τα greeklish......:laughing:

οπως και να χει το πραγμα η μονη μας ελπιδα ειναι απο εξωτερικο

(ελλαδα απο οσα μαγαζια πηρα, η απαντηση ηταν αρνητικη-εκκρεμει ακομα το e-shop το οποιο θα μου απαντησει αυριο)

αυτα για την ωρα και μην αγχωνεστε.κανω οτι μπορω γιατι πραγματικα τα γουσταρω τα ηχειακια.

:hi:

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κανω εναν συντονισμο και μου χει φυγει ο Κ***ς στα τηλεφωνα και στα μεηλ και μου μιλας για ΑΛΛΑ ηχεια?

η ομαδικη ειναι για τα Logitech 5300.οταν ανακοινωσω οτι δεν υπαρχει αλλη εναλλακτικη λυση να τα βρουμε και χαλασει αυτη η ομαδικη ευχαριστως να συζητησουμε για οποια αλλα ηχεια θελετε.

αλλα ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ....σας παρακαλω δηλαδη.

αφηστε με να τελειωσω την επικοινωνια μου με νοματικα και ε-σοπ και αν και οι 2 τους ειναι αρνητικοι(την Δευτερα θα ξερουμε) τοτε ανοιγουμε νεα κουβεντα

:fight: :giveup: :fight:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου φαίνεται παράξενο που πασχίζουμε να τα βρούμε τα ηχεία. Θυμάμαι παλιότερα που τα είχα δει και στο πλαίσιο και στο e-shop. Γιατί δεν τα φέρνουν πλέον;

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειχα και την ακολουθη απαντηση απο το e-shop.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Αγαπητέ κύριε,

Μετά λύπης σας ανακοινώνουμε ότι τα ηχεία αυτά είναι δυστυχώς

εξαντλημένα

και στους προμηθευτές μας του εξωτερικού. Συνεπώς θα σας συνιστούσαμε

να

επιλέξετε κάποιο άλλο μοντέλο.

Με εκτίμηση

Για το www.e-shop.gr

***** ********

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

οπως καταλαβαινεται η μονη λυση που απεμεινε ειναι το νοματικα που θα μας απαντησει την δευτερα.ελπιζω να εχει διαφορετικους προμηθευτες απο το ε-σοπ....αποκλειεται να ειμαστε το γκαντεμηδες.

για οποιαδηποτε αλλη προταση για το που να κοιταξουμε ποσταρετε ελευθερα

:)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα googliσμα στο άσχετο, γιατί με δελέασε η ιδέα για τα ηχεία είδα το παρακάτω σάιτ...

http://www.ok-technologies.com/pricelist/spkr-cam.htm

Δεν ξέρω αν θα έχει τόσα κομμάτια. Ένα τηλεφωνάκι ή mail δεν χάνετε τίποτα, ή άμα η τιμή είναι καλή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo [Σήμερα, στις 13:30]

Μετά από ένα googliσμα στο άσχετο, γιατί με δελέασε η ιδέα για τα ηχεία είδα το παρακάτω σάιτ...

http://www.ok-technologies.com/pricelist/spkr-cam.htm

Δεν ξέρω αν θα έχει τόσα κομμάτια. Ένα τηλεφωνάκι ή mail δεν χάνετε τίποτα, ή άμα η τιμή είναι καλή...

επικοινωνησα και περιμενω να με παρουν ξανα πισω να μου πουν διαθεσιμοτητα.

...............:flag: με εχει φαει η αγωνια λεμεεεεεεεε:flag: ......................

UPDATE

μετα την επικοινωνια και με το εν λογω καταστημα η απαντηση ηταν οτι στοκ δεν τα εχουν και πρεπει να μιλησουν με τον προμηθευτη.

επειδη ομως ο προμηθευτης τους διαφερει απο τα αλλα ελληνικα καταστηματα που ρωτησαμε μεχρι τωρα θα εχω τελικη απαντηση τις επομενες ημερες.

΄(σημειωση:το εν λογω καταστημα γνωριζει τον λαμπη σαν φορουμ και φανηκε εξαιρετικα εξυπηρετικος και φιλικος ωστε να μας βρει καποια λυση)

το τελικο συμπερασμα ειναι οτι δευτερα θα εχουμε μαλλον ολες τις απαντησεις που χρειαζομαστε για το αν υπαρχουν ελπιδες για τα ηχεια.

:giveup: πωπω τρελααααααααα.....θα το παρω προσωπικα το θεμα......:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo [Σήμερα, στις 15:19]

Καλό ακούγεται... Πότε θα γίνει η τελική παραγγελία; Ίσως τελικά να είμαι κι εγώ μεσα :rolleyes: Φαίνονται συμπαθητικά και αρκετά (να μην πω πολύ) καλύτερα από τα Creative 5100 που έχω τωρα.

πρεπει να ξερω μεχρι την δευτερα το αργοτερο αν ειναι να ζητησω 16 και οχι 15 κομματια μην μεινεις απ εξω τελευταια στιγμη.......και αναλογα την τιμη μας λες τελικα....να σε θεωρησω μεσα?

Αρχική απάντηση από Stratos [Σήμερα, στις 16:06]

Χωρις να θελω να σας απογοητευσω, ειναι πολυ δυσκολο να τα βρειτε...

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 15:27]

Δεν υπάρχει ρευστό στην αγορά λέμε...

Κανένας δεν στοκάρει πλεόν. Ειδικά όταν αλλάζουν οι τεχνολογίες από μήνα σε μήνα και οι συσκευασίες από βδομάδα σε βδομάδα.

δεν εχω πει ακομα την τελευταια μου λεξη:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, ειναι καποιοι (οπως και εγω) που δεν ειναι σιγουροι αν θα τα παρουν. Μην παραγγειλεις στανταρ κομματια αν δεν ανακοινωσεις πρωτα τιμη, και πουν οσοι θελουν σιγουρα να παρουν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εννοειται.........μην τα ξαναλεμε

θα ρωτησω πρωτα τιμη για τα 15-16 κομματια που εχουν μαζευτει......μετα θα ερθω να σας την πω.....και οσοι μαζευτουμε και γουσταρουμε τιμη τοτε θα δωσω παραγγελια.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 16:23]

πρεπει να ξερω μεχρι την δευτερα το αργοτερο αν ειναι να ζητησω 16 και οχι 15 κομματια μην μεινεις απ εξω τελευταια στιγμη.......και αναλογα την τιμη μας λες τελικα....να σε θεωρησω μεσα?

Βασικά λεφτά μου στέλνουνε την επόμενη παρασκευή. Αν βολέβει τότε είμαι μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.