Jump to content



Ομαδική Παραγγελία LOGITECH 5300--(UPDATE-final)--


greekfragma

Recommended Posts

:cool: το θρεντακι το φτιαχνω για να μαζευτουμε οσοι ενδιαφερεστε για τα ηχεια 5300 της Logitech:cool:

το αρχικο θεμα για τα ηχεια μπορειτε να το βρειτε εδω

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16058

Ακομα δεν ξερουμε τιποτα για τιμη.Πειτε αρχικα ποσοι ψηνεστε για την αγορα τους.

Αναλογα τον αριθμο των κομματιων θα ποσταρω και την τιμη που συννενοηθηκα και ξαναλετε οσοι θελετε 100%.

(υπαρχει το ενδεχομενο η παραγγελια να γινει απο ελλαδα και οχι απο νοματικα-μη ρωτατε λεπτομερειες/ας μαζευτουμε πρωτα και βλεπουμε τι μας συμφερει)

Υ.Γ.λογικα οσοι περισσοτεροι ειμαστε τοσο χαμηλοτερη τιμη και πιο σιγουρη η παραγγελια(αυτονοητο βεβαια)

ελα παμεεεεεεεεεεεεεε:clap: :banging: :clap:

:T:

το 1ο κομματι δικο μου:daisy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

γιωργη υπολογισε με κι εμενα...για αποφυγη παρεξηγησης δεν ειμαι σιγουρος για την αγορα...αν την περιοδο που γινει η ομαδικη το σηκωνει η τσεπη μου ειμαι μεσα...μου τρεχουν τα σαλια οποτε τα βλεπω αυτα τα ηχειακια..ειμαι με inspire 5.1 τωρα και καταλαβαινετε...ποσο ειναι η αρχικη τους τιμη στο νοματικα?εψαξα στο site αλλα δεν βρηκα τα συγκεκριμενα ηχεια...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηνομαι αλλα οπως ακουστηκε παραπανω εχει τεραστια σημασια η τιμη και ο χρονος της παραγγελιας. Αρκετα καλα μου φαινονται σαν ηχεια και σε μικρο δωματιο δε νομιζω να χρειαζεται παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Και γω ειμαι μεσα, αλλα μονο αν μαθουμε πρωτα τιμη και αν το σηκωνει η τσεπη μου τοτε.

Το μονο που με ψιλοχαλαει ειναι οτι δεν εχουν ψηφιακη ρε γμτ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv

Και γω ειμαι μεσα, αλλα μονο αν μαθουμε πρωτα τιμη και αν το σηκωνει η τσεπη μου τοτε.

Το μονο που με ψιλοχαλαει ειναι οτι δεν εχουν ψηφιακη ρε γμτ....

Tι να την κάνεις εγώ τόσα χρόνια με τα Τ5400 με αναλογική μια χαρά είμαι :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

15 ευρω μεταφορικα εννοεις για αθηνα ή συνολικα για αποστολη στο σπιτι του καθενος?

Αλλα 5-10ε το πολυ για μεταφορικη(φορτηγο) απο Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι ταράκουλο θα πάθει τώρα ο φράγμας!!! (ξέρει αυτός...)

Λέω και γώ να πάρω από δαύτα.....το σκέφτομαι καιρό να πάρω ηχεία και είναι καλή φάση αν πάρουμε καλή τιμούλα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν και εγώ θέλω ηχεία, έψαχνα καιρό και αυτα μου φαίνετε είναι αρκετά καλά,με χαλάει μόνο το remote:(

Βάλε με και εμένα μέσα άλλά όπως όλοι λένε...

Όπως ο Χαρης

...αν την περιοδο που γινει η ομαδικη το σηκωνει η τσεπη μου ειμαι μεσα...

Όπως ο Daywalker

Ενημερωσε μας για τιμη για να ξερουμε αν θα την αντεξουμε!!
κ.α.

Υ.Γ. Αν η τιμή δεν είναι ικανοποιητική και δεν σήκώνει και η τσέπη ακυρώνω (όχι τπτ άλλο αλλά να μην γίνει και καμία παρεξήγηση:D )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.