Jump to content



Lan Game


D-NAME

Recommended Posts

Με ενα φιλαρακι ψαχνουμε να βρουμε ενα game που να ειναι

1ου προσωπου.

να μπορουμε να συνεργαστουμε, για να βγει μια αποστολη.

οχι αντιπαλοι σαν cs.

Ξερετε τιποτα??

Ακομα Υπαρχει κανενα αλλο game οχι 1ου προσωπου αλλα παντα με συνεργασια?

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα FPS έχουν Coop mode με bots.

CS,UT, BF1942,BF-vietnam, Raven-shield αλλά δυστυχώς η δυσκολία τους σε αυτό το mode είναι ελάχιστη άρα και η ικανοποίηση σας.

Link to comment
Share on other sites

εαν εισαι ανω των 20 και σ αρεσουν τα λιγο πιο κλασσικα παιχνιδια συνεργασιας δοκιμασε το DiabloII.για μενα το κορυφαιο παιχνιδι για δικτυο σε σπιτι και ατελειωτες ωρες λιωσιματος με ενα φιλαρακι σου.

επισης οι απαιτησεις του ειναι ελαχιστες οποτε και να εχετε μετρια μηχανηματα θα πηγαινει σφαιρα.μην το προσπερασεις

:cool:

Link to comment
Share on other sites

’λλη μία ψήφος για το Serious Sam SE! Έχει και γέλιο!

Επίσης πολύ καλό είναι το Battlefield 1942 (ο Η/Υ δεν είναι ιδιαίτερα αξιόμαχος, αλλά αν παίζετε 2 άτομα με 2-3 bots στην ίδια ομάδα, αντίπαλοι με καμμιά 30αριά έχει τρομερή φάση!) - εν αναμονή μάλιστα του BF II αξίζει να δεις τη φιλοσοφία του (αν δεν το ξέρεις).

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε και το rogue spear (προγονος του raven-shield) ηταν το πρωτο μου online fps και στο coop επεφτε μπολικo γελιο αλλα και lag (λογω gtp netcode) αλλα μιας και μιλας για LAN θα ειστε κυριλε :) ut2k4 εχει ενα mode καθαρα coop (χωρις να σετταρεις να πηγαινουν bots στην αλλη ομαδα οπως στο cs πχ ) το invasion που σας ερχονται συνεχεια κυματα απο τερατα, give it a try :T:

επισης υπαρχει το sven coop mod για το πρωτο half-life (εχω διαβασει οτι ετοιμαζεται και για το 2ο) που αναπτυσεται συνεχως τα τελευταια 3-4 χρονια και αξιζει μια ματια, υπαρχει και το brain bread που ειναι αρκετα ευκολο, εχετε grunts στο πλευρο σας και σας ερχονται συνεχως zombie, αμα χασεις εσυ η ο δικος σου γινεστε ατρωτοι για καποια δευτερολεπτα και μετα μεταμωρφονεστε σε zombie ! για να νικησετε πρεπει να ολοκληρωσετε τα objectives προσπαθωντας ταυτοχρονα να μενετε ζωντανοι ( και οχι νεκροζωντανοι :p )

υπαρχει επισης το killing floor ( http://killingfloor.filefrontier.com/ ) mod παλι για το ut αλλα δεν ξερω σε τι σταδιο αναπτυξης εχει φτασει, παιζεται σαν το invasion αλλα εχει καποια πιο ωραια features, οπως enviromental physics, ετσι μπορεις να σπρωχνεις διαφορα για να οχειροθεις προχειρα πχ , εισαστε marines και σας την πεφτουν ανα κυματα 348923327329898273 zombie

edit : 90% percent complete , μονο single player μπορεις να παιξεις :(

επισης εχω διαβασει για ενα mod για το mohaa που παιζετε σε coop την omaha beach (!!!)

αλλα δεν το χω ψαξει,δεν εχω παιξει καν την omaha beach ο καφρος :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.