Jump to content



Project MPC-01 (Worklog)


Κοπρίτης

Recommended Posts

Η συνέχεια εδώ: Casemod Gallery :dance3::dance3::dance3:

Ευχαριστώωω.. :T:

Καλά όχι μόνο έχει τελειώσει το project αλλά μιλάμε ότι έχει φτάσει και στο MPC-8 + πόσα άλλα... :p

Εντάξει για άλλη μια φορά δεν υπάρχουν λόγια... :clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply
Μετά από τόσα χρόνια τώρα το είδα το θέμα και εγώ.... το διάβασα όλο και πραγματικά τα λόγια είναι περιττά.. Ότι και να πω θα είναι λίγο.. Συγχαρητήρια συγχαρητήρια συγχαρητήρια... Είσαι τιτατομεγιστοτεράστιος και όπως είπε και κάποιος άλλος Καλλιτέχνης με όλη την σημασία της λέξης..

Εξαιρετικά ενδιαφέρον μιας και είχα ασχοληθεί και εγώ κάποτε με τον μοντελισμό, όμως το επίπεδο εδώ έχει ξεφύγει απείρως.. :)

Αν μου έλεγαν να το βαθμολογήσω πάντως τότε χωρίς πολύ σκέψη θα σου έδινα 100/100

:T::T::T:

ΥΓ: Τελικά έχει ολοκληρωθεί το project; γιατί φαίνεται ότι σταμάτησε από κάποιο σημείο και μετά..

Ευχαριστώωω.. :T:

Καλά όχι μόνο έχει τελειώσει το project αλλά μιλάμε ότι έχει φτάσει και στο MPC-8 + πόσα άλλα... :p

Εντάξει για άλλη μια φορά δεν υπάρχουν λόγια... :clap::clap::clap:

Να σαι καλα φιλε μου, χαιρομαι που σου αρεσε

και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.

Το project εχει ολοκληρωθει εδω και καιρο, απλα λογω φορτου εργασιας και πολλων πιο προσφατων casemods δεν εχω κατσει να ασχοληθω με το να ξεκαθαρισω και να ανεβασω φωτογραφιες!

ισως καποια στιγμη στο μελλον αξιωθω...αλλα προεχουν τα πιο φρεσκα για να ειμαι ειλικρινης :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.