Jump to content



Project MPC-01 (Worklog)


Κοπρίτης

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

κοπριτη τωρα το ξεθαψα και γω

διαβαζω διαβαζω και εχω παθει πλακα

θυμαμαι οτι πριν 2-3 χρονια ειχα δει ενα παρομοιο κουτι -πλητρολογιο - μαους και ειχα σωσει ολη την ιστοσελιδα και την χαζευα

η δικια σου κατασκευη ειναι καλυτερη πιστευω

το ολο μιλιταρυ λουκ ειναι απαιχτο , ζηλευω θανατηφορα !

προτεινω κατι , αν θες ακουσε με

απομονωσε ολη την κατασκευη σε ενα thread το οποιο πρεπει οπωσδηποτε να γινει STICKY

ειναι το καλυτερο κουτι που εχει το φορουμ , αναλυτικο ,με πολυ φωτογραφικο υλικο και αν ειναι να φτιαχτει καλυτερο θαναι απο σενα και παλι

εισαι εκτος συναγωνισμου εκτος και αν θες να μοιραστεις μερικες τεχνικες και με μας

προτεινω επισης να εξηγησεις τιπς για τα κοψιματα -στοκαρισματα -βαψιμο

ενα thread για την καθε ενοτητα σαν "how to"

ας πουμε πως κοβεις το πλεξυ , πως το κολας , με τι μυτη σκαβεις με το dremel , ακομα και οι πηγες σου για υλικα ειναι καλο να τις ξερουμε

ημουν και εγω πολλα χρονια μοντελιστης και ξερω για στεγνα πινελα και "wash" αλλα πολυς κοσμος δεν εχει ιδεα

εισαι μια κατηγορια απο μονος σου

τα ρεστα μου ρε κορμαρα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια ο κοπριτης δεν ειναι απαιχτος, απιστευτος και ολα τα αλλα επιθετα...

Ειναι καλλιτεχνης. Τα cases ειναι σαν καμβας. Ναι να το σκεφτεσαι αλλα να μπορεις να το υλοποιησεις κιολας, και εγω σκεφτομαι να ζωγραφισω κατι αλλα αμα παω θα φτιαξω μια τεραστια καρικατουρα. Γι'αυτο λοιπον ο κοπριτης μπορει να δει σημεια, σκιες και χρωματα σαν να ηταν πανω σε καμβα. Το ιδιο πραγμα ειναι. Απλως εχει περασει την γραμμη Case Modding στην Τεχνη και δεν το λεω καθολου κοροιδευτικα.

Ο Κοπριτης ΕΙΝΑΙ καλλιτεχνης. Μπραβο σου φιλε μου. Θα ηθελα να σε δω και σε τπτ πιο Abstract...

Παντα καλα...

Bye

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Κοπρίτης κατ αρχάς να πω ότι είσαι άπαιχτος και βγαίνεις άνετα ο master της μόντας

Φοβερές όλες σου οι δουλειές

Ειδικά εδω που έκανες αυτό το κουτί έκτρωμα σε υπερσύγχρονη πολεμική μηχανη.Προσκυνώ

Μια ερώτηση.Τα διακοπτάκια για να ανοίγεις και να σβήνεις τους ανεμηστήρες κτλ που τα πήρες?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kopriti πηπως μπορεις να μας δωσεις κανενα λινκ για το αλλο σου project MPC-02 το οποιο ειναι με το Cosmos?

http://forum.coolermaster.com/viewtopic.php?f=9&t=7950&st=0&sk=t&sd=a&sid=0e29f65a41be8ee46d11a9954b4c53f9

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Μετά από τόσα χρόνια τώρα το είδα το θέμα και εγώ.... το διάβασα όλο και πραγματικά τα λόγια είναι περιττά.. Ότι και να πω θα είναι λίγο.. Συγχαρητήρια συγχαρητήρια συγχαρητήρια... Είσαι τιτατομεγιστοτεράστιος και όπως είπε και κάποιος άλλος Καλλιτέχνης με όλη την σημασία της λέξης..

Εξαιρετικά ενδιαφέρον μιας και είχα ασχοληθεί και εγώ κάποτε με τον μοντελισμό, όμως το επίπεδο εδώ έχει ξεφύγει απείρως.. :)

Αν μου έλεγαν να το βαθμολογήσω πάντως τότε χωρίς πολύ σκέψη θα σου έδινα 100/100

:T::T::T:

ΥΓ: Τελικά έχει ολοκληρωθεί το project; γιατί φαίνεται ότι σταμάτησε από κάποιο σημείο και μετά..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.