Jump to content



Kαι νόμιζα πως πήρα 5900ΧΤ...


aristos87

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από giorikas

ρε παιδες χαλαρωστε...μπορει ουτε αυτοι να το γνωριζαν...ειναι και ψιλοασχετοι εδω που τα λεμ...

Και επειδη ειναι ασχετοι πρεπει να γραψουν οτι ειναι 6800 ultra? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 21:54]

το σαββατο θα περασω απο στουρναρα λογω SLN.......χαλλλαρα θα παω να κανω ενα κρας τεστ ιδιο με αυτο που εκανε ο αριστος.

θελω να δω ομως πως θα αντιδρασει ο υπαλληλος αμα ξεσκεπασει καμια ΜΧ440 με ψυκτρα 5900ΧΤ

Οπως ειπε κι ο haris1984 πανω στις μνημες γραφει geforce4,οποτε δεν χρειαζεται καν να βγαλεις την ψυκτρα.Τον ρωτας..μα ειναι ποτε δυνατον να μου πουλατε 5900ΧΤ με geforce4 ψυκτρακια και να μην σας τη φερω στο κεφαλι????:p

Link to comment
Share on other sites

αρε Αριστο!

λολ αφου δεν ξερεις να αγοραζεις!

λολ σου ειπα να με παρεις μαζι σου!!!

καλα ρε συ πολυ λολ!

Λες και αμα σε επαιρνε μαζι του θα ηξερες να του πεις οτι δεν ειναι 5900ΧΤ αλλα Τι4200!!!

Λες και εσυ ξερεις να αγοραζεις και μιλας!!!

:devil: :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

το σαββατο θα περασω απο στουρναρα λογω SLN.......χαλλλαρα θα παω να κανω ενα κρας τεστ ιδιο με αυτο που εκανε ο αριστος.

θελω να δω ομως πως θα αντιδρασει ο υπαλληλος αμα ξεσκεπασει καμια ΜΧ440 με ψυκτρα 5900ΧΤ

Μπά δεν νομίζω να βρείς... τσάμπα κόπος...

Αρχική απάντηση από giorikas

ρε παιδες χαλαρωστε...μπορει ουτε αυτοι να το γνωριζαν...ειναι και ψιλοασχετοι εδω που τα λεμ...

Στάνταρ δεν το γνώριζε κανένας... υπήρχαν πάντως σημεία να το καταλάβεις αλλά τώρα ποιος δίνει σημασία ιδικά για τα λεφτά που κάνει άν έκανε κανα 50αρι τότε θα την ψύριζα αλλα όπως είπα και ποιο πάνω στο φλού την πήρα!

Πάντως άν βρείτε το σάββατο και τους ψαρώσετε θα έχει φάση το όλο σκηνικό!!!

Αρχική απάντηση από deadlock7

Οπως ειπε κι ο haris1984 πανω στις μνημες γραφει geforce4,οποτε δεν χρειαζεται καν να βγαλεις την ψυκτρα.Τον ρωτας..μα ειναι ποτε δυνατον να μου πουλατε 5900ΧΤ με geforce4 ψυκτρακια και να μην σας τη φερω στο κεφαλι????:p

Οντως αυτό ήταν έντονο αλλά πίστεψε με μέσα απο την αντιστατική ποιος τα κοιτάει αυτά.... την πήρε απο το τζάμι (είχε κλειδάκι και δεν μπορούσες να τις περιεργαστείς) και την πήγε στο ταμείο... την χτύπησε πέταχε την απόδηξη στην τσάντα και την πήρα... αντικιμενικά είχε την μεγαλήτερη ψήχτρα απ'ολες εκει πέρα αλλά ήταν και η μεγαλήτερη σε μέγεθος...

Link to comment
Share on other sites

Καλά αμα το ήξερε ο πωλητής οτι δεν ήταν 5900 είναι απάτη καραμπινάτη. Εγώ θελω να πιστεύω οτι δεν ήξερε ( γιατί εάν ηξερέ δεν ειχε λογο να πεί ψεματα...)

Αλλα και το οτι εκει μέσα γινεται μπάχαλο και δεν ξερουν τι τους γίνετια παλι δεν τους δικαιολογει.... Να πουλανε αλλα αντ' αλλων.....

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, τί συζητάτε ακριβώς; Βασικά εγώ και να καταλάβαινα ότι είναι Geforce4 Ti4200, θα την έπαιρνα και δεν θα έλεγα τίποτα. Η κάρτα είναι αστέρι για 15. Το ότι δεν ξέρουν, αυτό είναι μια άλλη ιστορία. Αυτό όμως δεν μας πολυενδιαφέρει, γιατί εμείς ξέρουμε. Σωστός;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Καλά ρε παιδιά, τί συζητάτε ακριβώς; Βασικά εγώ και να καταλάβαινα ότι είναι Geforce4 Ti4200, θα την έπαιρνα και δεν θα έλεγα τίποτα. Η κάρτα είναι αστέρι για 15. Το ότι δεν ξέρουν, αυτό είναι μια άλλη ιστορία. Αυτό όμως δεν μας πολυενδιαφέρει, γιατί εμείς ξέρουμε. Σωστός;

Αρχική απάντηση από Snips

15 ευρώ έδωσε το παιδί για μια Ti και συνεχίζετε να μιλάτε για απάτη? Μακάρι όλες οι απάτες να ήταν τέτοιου μεγέθους......

Σωστοι και οι 2... εγώ το thred το έκανα για το λολ της υπόθεσης... δεν πήρα και τπτ των 150-200 ευρώ για να το παρουσιάσω σαν απάτη... αλλά το θέμα πίαστικε και τεντόθηκε όσο δεν πάει και σκίστικε ολίγον...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

αποδειξη σου εκοψε?

αν ναι τι γραφει πανω?

Το λολ χ2 είναι οτι τελικά η απόδειξη γράφει 4200 :tomato: Δλδ ακόμα μεγαλύτερη φασαρία μπορώ να κάνω...

αλλά σαν πολύ δεν ασχολούμαστε για μια κάρτα των 15? :...:

Να πάει ο greekfragma να δοκιμάσει το σάββατο να δούμε τι θα του πούν!!

Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε συ...δεν το ελεγα για φασαρια...απλα περιεργια...τι συζηταμε τωρα...μια χαρα ειναι η καρτουλα για τα λεφτα που εδωσες...καλοριζικη στον φιλο σου...

Υ.Γ. μολις ειδα το ανανεωμενο site του πλαισιου...και επαθα σοκ οταν ειδα μια LOGITECH MOMO στα 48 ευρω...σε στοκ παντα...θα αρχισω να τα ψαχνω σιγα σιγα τα στοκαδικα μου φαινεται...εχουν ενδιαφερον πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

σιγα ρε συ...δεν το ελεγα για φασαρια...απλα περιεργια...τι συζηταμε τωρα...μια χαρα ειναι η καρτουλα για τα λεφτα που εδωσες...καλοριζικη στον φιλο σου...

Υ.Γ. μολις ειδα το ανανεωμενο site του πλαισιου...και επαθα σοκ οταν ειδα μια LOGITECH MOMO στα 48 ευρω...σε στοκ παντα...θα αρχισω να τα ψαχνω σιγα σιγα τα στοκαδικα μου φαινεται...εχουν ενδιαφερον πραγματα...

Σήμερα απο cosmodata P4C800 Deluxe (bulk) 40 :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,μπορει να εξηγήσει κανείς ειδικός τι ακριβώς παίζει με τα στόκ?Ειναι μεταχειρισμένα κομμάτια,άξια εμπιστοσύνης ή είναι τπτα RMA της κακιάς ώρας?Με τέτοιες τιμές πάντως απαιτώ να πέσει φώς στην υπόθεση :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

:-O υπαρχει αλλη? θελω για ενα φιλο μου!:o

Με το κιλό τις δίνουν τις asus εκεί...

P4C800-E

P4C800

P4C800 Dlx

P4P800-X

P4P800S-X

P4R800 Dlx

P4R800

P4U800

P4S800

Και άλλες πολλές :p Πάρε asus με ότι chipset θές :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.