Jump to content



Παράλογη χρέωση για upload???


doctor

Recommended Posts

ρε παιδιά είναι δυνατον στην σελιδα webselfcare της otenet να μου βγάζει για χθες upload 52.123kb....ενώ δεν έκανε τίποτα περισσότερο από οτι τις υπόλοιπες μέρες στις οποίες είχα μεχρι 5 kb upload το περισσότερο.........?

είναι δυνατόν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method [Σήμερα, στις 16:26]

Eίναι αν έχεις κάποιο virus.Κατέβασε κάποιο app για να παρακολουθείς την κίνηση στο net.

έχω το dumeter...αλλά επειδη σε κάπιοα φαση χθες εγινε λάθος με κάτι drivers και γύρισα σε παλιότερο ghost image το dumeter δεν έχει μετρησει σωστα...την χθεσινη μερα παρολο που δεν ειναι εγκατεστημενο στο παρτιτιον που έγινε Ghost...γιατι ίσως χρησιμοποιει και τη registry....

τεσπα τωρα ποτ το κοιταω λεει οτι για σημερα εγω ήδη 4,5 mb ........ωχ την πάτησα φίλε πάω να ψαχθω!!!!!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method [Σήμερα, στις 16:41]

To dumeter δεν ειναι αξιόπιστο αφου δείχνει οτι θέλει (με απόκλιση προς τα πάνω).

Το netlimiter θα σου δείξει ποιά εφαρμογή έστειλε και πόσα kb/mb.

Προτείνω να το δοκιμάσεις .

προς το παρων παλευω με ενα trojan.............:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 18:04]

αμα ειχες amd δεν θα τα παθαινες αυτα:p :p :p

και ξέρεις που το κόλλησα .....???.ψάχνοντας σε διάφορα sites να βρω πόσο έχουν κάνει οι amd to 1 ΜΒ....και βρήκα μέχρι 22 sec .....παρακάτω ούτε για σημάδι...............:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος λέει ότι ξέρει πόσο στέλνει. Χρησιμοποιεί τα ίδια προγράμματα κάθε μέρα.

Το netlimeter σε περίπτωση που κάποιο trojan κάνει του κεφαλίου του δεν θα στο δίξει (κάτα μεγάλο ποσοστό).

Το μόνο πράγμα που θα του πει το νετλιμητερ είναι εάν κάποιο πρόγραμμα έκανε update μόνο του πχ χωρίς να ρωτήσει τον user.

Όσο για το τι καταλαβαίνω εγώ από το post σου παραπάνω μου φαίνεται τουλάχιστο αστείο που με ρωτάς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

και ξέρεις που το κόλλησα .....???.ψάχνοντας σε διάφορα sites να βρω πόσο έχουν κάνει οι amd to 1 ΜΒ....και βρήκα μέχρι 22 sec .....παρακάτω ούτε για σημάδι...............:p :P :p

Καπου εψαχνες λαθος γιατι μαλλον παρασηρθηκες και εκανες κλικ στην λαθος κατηγορια , amd and 24" in the wrong position.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.