Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ζητω συγγνωμη απο τον υπερτατο παντογνωστη spammer διοτι του τα εχω πρηξει τωρα τελευταια.Υποσχομαι οτι απο εδω και περα θα συνεχισω το εργο μου σε μεγαλυτερο βαθμο :devil:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που έκανα up το ενός έτους flamethrower0zq.gif Thread flamethrower0zq.gif του Χρήστου , και μετά έσβησα το πόστ μου με αποτέλεσμα να φαίνεται σαν να περίμενε πώς και πώς να περάσει ένας χρόνος για να ποστάρει ... '' lol σε λίγες μέρες κλείνει χρόνο '' :hehe:

:flower:

Link to comment
Share on other sites

χε χε μαμώ τα thread μιλάμε αυτό.. Ζητώ συγνώμη προκαταβολικά στους ιδιοκτήτες του μαγαζιού που θα πάμε σήμερα για να κάνουμε ένα bachelor πάρτυ σε έναν κακομοίρη που παντρεύεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crmaris [Σήμερα, στις 13:10]

...σε έναν κακομοίρη που παντρεύεται!!!!!

σωστο timming εχει ομως ο παιχτης...

απο δω και στο εξης δεν θα ξεχνα ποτε την επετειο του :devil:

και θα της αγοραζει και ενιαιο δωρο

Χριστουγεννων, Πρωτοχρονιας και επετειου γαμου...

all-in-one λυση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

σωστο timming εχει ομως ο παιχτης...

απο δω και στο εξης δεν θα ξεχνα ποτε την επετειο του :devil:

και θα της αγοραζει και ενιαιο δωρο

Χριστουγεννων, Πρωτοχρονιας και επετειου γαμου...

all-in-one λυση :hehe:

αμα τη λενε και βασιλικη τη γυναικα τοτε τετραπλο τζακποτ.............

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εγώ με την σειρά μου θέλω να ζητήσω συγνώμη απο την σχολή μου που θα με βλέπει συνέχεια για τα επόμενα 5156451 χρόνια μιας που δεν πρόκειται να περάσω ποτέ τα μαθήματα.επίσης απο τον θείο μου που του πούλησα το παλιό μου Η/Υ Pentium 3 866mhz για 350 ευρώ :banging:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη στον asker απο έναν άσχετο που προσπάθησε να τον βοηθήσει χωρίς (κατά τη γνώμη του) να διαβάσει το thread. Συγγνώμη επίσης που θα πω ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στον RootX που τον ξεφορτώθηκε πριν καν διαβάσω το υπόλοιπο thread...

Ρε αϊ απο κει... Να χεις τα νεύρα σου και να σε βγάζει άσχετο ο καθένας... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Να ζητησετε συγνωμη που εχετε τοσες μερες να ποσταρετε σε αυτο το θρεντ και σας ζητω συγνωμη κ γω που σας κριτικαρω :p Eπισης συγνωμη στο μαυρο μου το χάλι για το χρωμα του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.