Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 07:33]

Συγνώμη που νόμιζα ότι ο Shido είναι άντρας με @ρχ....και όχι @ρχ.... άντρας..... :giveup:

Οταν τα ελεγα εγω... δεν με πιστευε κανεις.... :p

Ο Γιαννακης μας, το καλυτερο παιδι...

Link to comment
Share on other sites

Ζητω συγγνωμη

:daisy: απο τον μεγιστοβαθμιο SPC που τον κοροιδευω για το dual core patched fax lag του :D

Τωρα πλεον εχει σταματησει να ποσταρει εξυπνες καφριλες και ομολογω οτι μου λειπουν! :p

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγνωμη απ'τον pro που βουτηξα το avatar του και το εχωσα για δικο μου στο gamers.gr μπας να μαζεψω οσους περισσοτερους ψηφους για το καλυτερο avatar :phttp://www.gamers.gr/forum/showthread.php?t=1258&page=2

ζητω επισης συγγνωμη απ'τους γειτονες μου που ξυπνησανε 7μιση το πρωι απο το ακατασχετο "χλαλχαλλχαχλαλχαχαλλαχαχλ" που εριξα μολις ειδα το avatar με τον σκυλο :p

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη στο ξενοδοχειο που μενω ... πατησα το καζανακι και κολησε. μου επεσε το τηλεκοντρολ και εσπασε, (καποιος αλητης εχει DFI εδω γυρω .... μα τι λεω ο SLN μου ειπε οτι μενει εδω κοντα) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 13:15]

Ζητω συγγνωμη απο τον εαυτο μου για την λαθος επιλογη και αντι να παρατησω την δουλεια και να μεινω για διακοπες μεχρι τελη Αυγουστου, γυρισα πισω και δουλευω... :cry:

wb zahus:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Ζηταω συγνωμη:

1) απο τον αδερφο μου που πηγε τα πιατα στη κουζινα

2) στο καρπουζι που μολις εφαγα

3) στους φιλους μου που δεν θα παω σημερα χαρσονησο γιατι βαριεμαι

4) σε ολους που εχω πρηξει με την αναβαθμιση που θελω να κανω και δεν εχω κανει πραμα

5) στη ρενια που ημουνα κουρασμενος

6) στο dvd-rom μου που θα παιξει 5 dvd ,που εχω δανιστει, συνεχομενα

7) στον αντρεα που δανιστηκα τα dvd του

8) στο παλιο μου dvd-rom που τα επαιξε απο τις πολλες ταινιες

9) απο οποιον κακομηρο εκατσε και διαβασε ολες τι πιπ*ς που εκατσα και εγραψα

10) απο ολους που μενουν σε πολη και δεν εχουν θαλασσα γιατι εγω ειμαι εκει 5-6 ωρες τη μερα και την εχω βαρεθει

11) απο ολους οσοι ειναι στη παραλια που παω και αναγκαζονται να με βλεπουν καθε μερα επι 5-6 ωρες..

edit:

12)για τα edit μου επιδη βαριεμαι να διαβαζω τι εχω γραψει και τα διαβαζω αφου τα εχω ποσταρει

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε πήρα μια 9600pro, την ανέβασα κι εγώ δε θυμάμαι πόσο, έπιασα 5074 3DMark03 και την έκαψα τελικά παίζοντας Far Cry. Την επομένη πήγα στα Multirama και ο βδελυρός τους είπα ψέματα. Και μου δώσαν άλλη. Καινούρια. Του κουτιού. ΣΥΓΝΩΜΗ!!!

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.