Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unseen [11-06-2005 23:44]

να ζητησω συγνωμη απο τον καημενο τον celeron που δυστυχως βρισκονταν σημερα σπιτι μου. Μεχρι 5150.. Παραλιγο 100% oc :)

Συγνώμη, come again. Μέχρι τα 200 fsb θέλω να φτάσω το δικό ψέλερον D αλλά με 775 ψόκετ.

Για πες, για πες, συγνώμη για το :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ζητω ΤΑΠΕΙΝΑ συγγνωμη, απο το Σαλονικιωτικο TEAM που σημερα θα ακουσουν το απειρο κραξιμο, επειδη ΔΕΝ θελουν να παμε Χαλκιδικη , οι ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ

Ζητούμε άπειρο συγνώμη από τον Ζάχο που πλέον δεν το παίρνουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius

Zητώ συγγνώμη από τον μάνο για την πλακίτσα που του έκανα και το πήγε λίιιιιιγο..........:D :D :D :D :D

Σωστά μάνο?????

Ναι ρε συγχωρεμενος:devil:

Link to comment
Share on other sites

ζητώ συγνώμη στο σόι μου , γιατι τους έχω ξεκληρίσει, ζητώ συγνώμη στον πατέρα μου , που του βούτηξα απο το πορτοφόλι του 300 ευρώ , ζητώ συγνώμη απο εναν συμμαθητη μου που το βούτηξα το γκομενάκι , ζητώ συγνώμη απο τον spc που δεν εχω πάει στο γραφείο του και δεν τον έχω σφάξει(ακόμα) , ζητώ συγνώμη γιατι εχω να πάω εκκλησία ένα χρόνο , ζητώ συγνώμη απο τον hipro , επειδη βαριεμαι να στείλω το τροφοδοτικό για moda:P , ζητώ συγνώμη που ειμαι τόσο όμορφος , και τόσο έξυπνος.....αυτα πιστεύω φτάνουν:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 18:11]

συγνωμη απο τον Μοrius που τον έιπα λούμπα και τσαγιέρα.

:( :( :( :( :( :( :( :( Όλοι στο μάτι με έχετε βάλει τελευταία.....

Υ.Γ. πότε με είπες τσαγιέρα ρε εΕεΕε:getlost: ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.