Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 10:05]

Επίσης συγνώμη ζητάω και από τους κύριους αστυνομικούς που ήρθαν 30 λεπτά μετά γιατί λέει κάποιος μπήκε από το μπαλκόνι για να ληστέψει!

Μόνο 30' κάνανε τα τσακάλια; Δηλαδή αν ήταν όντως ληστής, θα προλάβαινε άνετα να τρέξει ένα SuperPi 32M, να ποστάρει το σκορ, να κάνει shutdown και να πάρει παραμάσχαλα το πισί και να φύγει... (κι αν είχες και Dothan θα προλάβαινε να κατουρήσει κι όλας - ατσςς!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 21:11]

Μόνο 30' κάνανε τα τσακάλια; Δηλαδή αν ήταν όντως ληστής, θα προλάβαινε άνετα να τρέξει ένα SuperPi 32M, να ποστάρει το σκορ, να κάνει shutdown και να πάρει παραμάσχαλα το πισί και να φύγει... (κι αν είχες και Dothan θα προλάβαινε να κατουρήσει κι όλας - ατσςς!)

Ε... όχι και παραμάσχαλα το w/ced Stacker...

Πας για κατούρημα όσο τρέχει Superpi και παίζεις και gt4 στο ps2 που είναι επάνω στο stacker:p

Να ξαναζητήσω συγνώμη από τον Hellrider για την αρνητική ενέργεια που του μετέδωσα και δεν μπορούσε να τρέξει SuperPi...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [28-06-2005 21:24]

Πες μου οτι εισαι και φοιτητης του ΤΕΙΤΗΕ?

DTPS στο ΠαΠει

Συγνώμη κ πάλι από τον Feanor που αν και τελικά έκανε μόνος του την εργασία[ God bless Alexandro ] ,

εκείνος κόπηκε ενώ εγώ μάλλον πέρασα....

:innocent: :innocent: :innocent:

Link to comment
Share on other sites

@ Battosai & Feanorian82

Είμαι περίεργος να δω τι ακριβώς εννοούσε στην εργασία του στην φάση με τις αγορές και τις παραγγελίες γιατί εμένα εξακολουθεί να μην μου στέκει λογικά αυτο που ζητούσε (έτσι όπως το διατύπωνε τουλάχιστον)

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ στο...λολ... Συριο που το στερησα το ενα του παιδακι....

υποσχομαι να το προσεχω και να το φροντιζω,....

πριν ομως θα φαει λιγο ξεπατωμα να δουμε τι κανει...

ελπιζω να οταν το δω να μην κραταει μπανανες στο χερι του....

συγνωμη και στην Xl που προσπαθησε... αλλα τελικα αποδειχθηκε πολυ λιγη....

spc... παρε msi μαν... ειναι ...καλες..:baby: χιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

εε λιγακιιιιιι, θα το παρω στα γονατα μου και θα το φροντισω σα να ητανε δικο μου παιδι... εε μετα θα το βαλω να μου κανει...και μερικα "bench"

και υστερα θα φαει λιγο...κατσαβιδι απο "πισω" για να του βαλω το "μπλοκ" μου...

εεε αφου πληθει καλα με το w/c και ειναι καθαρουλι, θα καθισουμε πλαι πλαι να παιξουμε με το "μαρκουτσι" του mage μου στο wow....

εε καλα θα περασουμε μην ανυσηχεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.