Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 13:12]

Ζητω συγνωμη προκαταβολικα απο τον spc που θα τον δειρω, επειδη δεν εχει φερει ακομα τους σκληρους του Greekfragma :p:D

Ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά απο τον Dinopoulos που δεν του εχω επιστρεψει τον εξωτερικο σκληρο που μου δανεισε επειδη ο spc ΑΚΟΜΑ να μου φερει τον 250αρη........

@ydinopoulos:κρατα τον γεματο οπως τον εχω για ολο το καλοκαιρι........αμα γυρισω απο σεπτεμβρη ερχομαι με τον 250αρη(ελπιζω spc για το καλο σου) και τα παιρνω:magic:

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγγνωμη απτον zarras που χρησιμοποιω στο CGMAG.gr forum την sig του

ζητω συγγνωμη απτον Vasot που χρησιμοποιω στο gamers.gr forum το ρουλ-ικο avatar

ζητω συγγνωμη απο oσους βλεπουν το δικο μου avatar και τους γινεται στυλιαρι :jump::p

Link to comment
Share on other sites

11914.jpg

11913.jpg

MaiShiranui275.jpg

ειπατε κατι ? καλα αν παλι δεν σας κανει κουκου σαλτα στην ευα χερτζικοβα και σε οποια αλλη σανιδα του σερφινγκ :p νταξει ειναι anime αλλα για το RL αναλογο της Mai Οπως Linsey Dawn Mckenzie Jeniffer Connely Lorrisa Mccomas Petra Verkaik και λοιπες καθολου κουκου ? :rip:

οσο για το στυλιαρι το ειχα δει πριν απο χρονια σε κατι ελληνικους υποτιτλους στο saving private ryan, rul0z εκφραση :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Χθες, στις 23:21]

ζητω συγγνωμη απτον zarras που χρησιμοποιω στο CGMAG.gr forum την sig του

:coax:

μην ανυσηχεις ολοι κρυβουμε ενα μπατσο μεσα μας...οπως ελεγε και ο αγγελακας καποτε

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρα μου να ζητησω συγνώμη :flower: που σπανια χρησιμοποιω smiles κ καποιες φορες να φαινονται ειρωνικες οι απαντησεις μου σε καποια posts!

ο λογος επειδη βαριεμαι να ανοιξω το πραθυρακι με τα smiles:flower:

Εαν οι καλοι μας πατερες του αγαπητου αδερφου λαμπη προσεθεταν ενα quick smile box θα ειμουν αναγκασμενος να ανοιξω ενα θεμα ευχαριστιων!

γιατι η αχαριστια ειναι το χειροτερο πραμα!

κατι τετοιο εννουσα:

post-752-1416072039,594_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τους γείτονες που τους έπιασε η καρδιά τους όταν με είδαν να πηδάω από την σκάλα στο μπαλκόνι να πιάνομε από το περβάζι να κρεμιέμαι και στην συνέχεια να σκαρφαλώνω στα κάγκελα για να μπω στο σπίτι γιατί είχα ξεχάσει τα κλειδιά από μέσα...

Επίσης συγνώμη ζητάω και από τους κύριους αστυνομικούς που ήρθαν 30 λεπτά μετά γιατί λέει κάποιος μπήκε από το μπαλκόνι για να ληστέψει!

Τέλος ζητώ προκαταβολικά συγνώμη από τον Hellrider που θα φάει τουλάχιστον 10 λεπτά βρίσιμο γιατί ξύπνησα στραβά δεν έγραψα καλά στο μάθημα που έδινα και συνέβησαν τα παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ζητω ταπεινα συγγνωμη απο ολο το φορουμ αλλα πρεπει να την κανω για διακοπες. Τα λεμε μετα τις 10 Ιουλιου.

BYE :hi:

καλα να περασεις Jax.......προσπαθησε να περασεις οσο πιο καλα μπορεις....και μην ανησυχεις...το lab εδω ειναι,διακοπες ομως δεν πας οποτε θες......!!!:)

κανε και κανενα μπανιο για μας...

your best (ανθρωπος που τα χωνεις:p)

Bill

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.