Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Ζητώ συγνώμη από την γυναίκα μου που θα αντικαταστήσω το shuttle και δεν της έχω πεί τίποτα :hehe:

Μιας και το 'κανε βούκινο, να προσθέσω ότι δεν είναι τόσο μάγκας όσο θέλει να το παίζει: Η γυναίκα λείπει, εξ ου και η αναίμακτη (μέχρι στιγμής πάντα) αναβάθμιση. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Μιας και το 'κανε βούκινο, να προσθέσω ότι δεν είναι τόσο μάγκας όσο θέλει να το παίζει: Η γυναίκα λείπει, εξ ου και η αναίμακτη (μέχρι στιγμής πάντα) αναβάθμιση. :p

Παπάκια λείπει, βλέπω τον πλάστη να γράφει το όνομά μου.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε επιτελους και τα καινουργια smilies...:whistling

και btw συγνωμη που σε 60 λεπτα αρχιζει η αδεια μου και θα κρατησει εως 5 σεμπτεμβρη.... :turn: ειλικρινα συγνωμη...hohohoho!!!

post-363-1416072106,9837_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

συγγνωμη για το ακυρο thread που ανοιξα χθες το πρωι αφου τελικα βρηκα την ακρη :)

επισης συγγνωμη κ για αυτο που εκανα μολις τωρα, απλα ηθελα το 150ο να εχει καποια εκταση xD

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Τι πήγες να κάψεις βρε άτιμε..........Φωτοβολίδα θα γινόμασταν............ :D

Έπεσε η 16άρα ασφάλεια, έπεσε η 25άρα και έπεσε και ο ρελές διαφυγής.......Ε δεν έμεινε και τίποτε άλλο....... :eek:

Να μου έπεφτε κ εμένα καμιά 16άρα ή καμιά 25άρα :innocent:

Συγγνώμη για το υπονούμενο :devil:

Link to comment
Share on other sites

16άρα? Έναν εισαγγελέα ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Συγνώμη που πετουσα σαΐτες με ζιπελαιο, αναμενες, από το παράθυρο του σχολείου, και που έβαζα τα λαμπάκια του χριστουγεννιάτικου δέντρου του σχολείου στις μπριζες και τα εσκαγα και έριχνα τον γενικό, και συγνώμη που είχα ανοίξει το πάνελ με τις τηλεφωνικές εγκαταστάσεις του σχολείου και είχα κόψει την επικοινωνία με τον έξω κόσμο για 2-3 ημέρες, και μετά σαν καλό παιδί πήγα και τα έφτιαξα όλα και με είχανε στα όπα όπα οι καθηγητές, χωρίς να ξέρουν ποιος τα είχα σκαλίσει εξ αρχής.:whistling

Και συγνώμη που είχα ροοταρει το σχολικό δίκτυο.

Επίσης συγνώμη που είχα ξεριζώσει το ψυγείο του ψυκτη δίπλα από την τάξη μου, για w/c, που ακόμα δεν έχω αξιωθεί να φτιάξω.

Και τέλος, συγνώμη για αυτά που πρόκειται να κάνω φέτος στο σχολείο μου.:devil:

Αυτά για τώρα γιατί βαριέμαι και να γράφω. :p

Link to comment
Share on other sites

Bring it on! Muhahahaha...:devil:

Εδώ που τα λέμε χρειαζόμαστε καθηγητές, έτσι να υπάρχουν, γιατί οι μισοί έφυγαν.

Μέχρι να έρθουν και τα καινούργια βιβλία που μας λένε, καλααααααααααα....:bye:

Χριστούγεννα θα αρχίσουμε το μάθημα.:clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.