Jump to content



ΒΙΔΕΣ


totally_wired

Recommended Posts

απο μαγαζια με χρωματα-σιδιρικα? μπορει να βρεις ροτα εκει. εγω παντως ποτε δεν αγοραζω βιδες.οτι καταστρεφω, κραταω οτι μπορει να ξαναχρησιμοποιηθει. μαζι και τις βιδες. οταν χαλατε κατι η χαλασε απο μονο του, μην το πετατε διαλυστε το και παρτε οτι χρησιμο βρηκε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ξέρω ότι είναι λάσκα και μας φεύγουν αλλά από που αγοράζουμε?

Κουτίσιες-Δισκίσιες-Μητρικίσιες

αν θες πηγενε σε ενα πλαισιο με σερβης και ζητα ενα σακουλακι με βηδες.δεν θα πληροσεις μια και θα εχεις αρκετες βιδες......

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

απο μαγαζια με χρωματα-σιδιρικα? μπορει να βρεις ροτα εκει. εγω παντως ποτε δεν αγοραζω βιδες.οτι καταστρεφω, κραταω οτι μπορει να ξαναχρησιμοποιηθει. μαζι και τις βιδες. οταν χαλατε κατι η χαλασε απο μονο του, μην το πετατε διαλυστε το και παρτε οτι χρησιμο βρηκε.

αυτο πιστευω οτι το κανουμε πολοι εδομεσα ακομα και σε καμενες μιτρικες μοσφετ πικνοτες

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα τέτοιες λίγο δύσκολο να βρεις, εκτώς αν έχει το Πλαίσιο όπως λέει και ο Alex. Εγώ προσωπικά είχα βρει κάτι ωραίες βιδούλες στα ναυτηλιακά (συγκεκριμένα στον Captain Hook, νομίζω υπάρχει και Αθήνα) και έκαναν... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Συγκεκριμένα τέτοιες λίγο δύσκολο να βρεις, εκτώς αν έχει το Πλαίσιο όπως λέει και ο Alex. Εγώ προσωπικά είχα βρει κάτι ωραίες βιδούλες στα ναυτηλιακά (συγκεκριμένα στον Captain Hook, νομίζω υπάρχει και Αθήνα) και έκαναν... ;)

ρε μην το ψαχνετε πλαισιο τσαμπα πραμα λεμε τι αλλο θελετε να τις πληροσετε και απο πανο(μην πιανεστε κοροιδα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

To λέω επειδή μπορεί εσύ συμπτωματικά να έπεσες σε καλό τύπο. Αν ο totally wired πάει σε ένα τσιφούτη ή δεν έχει;

μπα.......... οσες φορες πηγα ποτε δεν ακουσα οχι. δεν ξερω τι να πω, εχω οραια φατσα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Εγώ κάνω κάτι καλύτερο....

Όποιος φίλος μου φέρνει το pc για να του το φτιάξω....του βάζω τις μισές βίδες μετά!

Ξέρετε τι βίδα έχω μαζέψει!!!

η μεθοδος του αλβανου κλεβουμε 2 βιδες μια καρτα γραφικων κτλ κτλ και φτιαχνουμε ενα new pc.

lololololololol:D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Εγώ κάνω κάτι καλύτερο....

Όποιος φίλος μου φέρνει το pc για να του το φτιάξω....του βάζω τις μισές βίδες μετά!

Ξέρετε τι βίδα έχω μαζέψει!!!

Εμένα όποιος μου το φέρνει έχει ήδη τις μισές βίδες... Και βάζω και από την βιδοκαβάντζα μου για την αναβάθμιση κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Εμένα όποιος μου το φέρνει έχει ήδη τις μισές βίδες... Και βάζω και από την βιδοκαβάντζα μου για την αναβάθμιση κτλ...

μαλλον ειναι τα pc του darkCount και στα φερνουνε εσενα γιατι δεν κανει καλη δουλια...........

λολιτες........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 13:07]

Εμένα όποιος μου το φέρνει έχει ήδη τις μισές βίδες... Και βάζω και από την βιδοκαβάντζα μου για την αναβάθμιση κτλ...

μαλλον κι εγω αυτης της αποψης ειμαι....

παντως στην προσφατη αναζητηση μου για βιδες για το mpc-01

σε ολα τα μαγαζια (Plaisio, Φανος, Hac κτλ...)

που απευθυνθηκα ολοι ηταν εξυπηρετικοτατοι και σου εδιναν το δισκακι τους να αυτοεξυπηρετηθεις

(αλλο βεβαια το οτι εγω εψαχνα κανα μισαωρο στο καθε μαγαζι

επειδη ηθελα ολοιδιες βιδες :tomato: )

παντως πουλουσαν και κιτακια με ολους τους τυπους υπολογιστοβιδων με γυρω στα 8-10

αν θυμαμαι καλα στο Ακτινιο και Ρ.Κατουμα... (αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει σε καμια περιπτωση)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

μαλλον κι εγω αυτης της αποψης ειμαι....

παντως στην προσφατη αναζητηση μου για βιδες για το mpc-01

σε ολα τα μαγαζια (Plaisio, Φανος, Hac κτλ...)

που απευθυνθηκα ολοι ηταν εξυπηρετικοτατοι και σου εδιναν το δισκακι τους να αυτοεξυπηρετηθεις

(αλλο βεβαια το οτι εγω εψαχνα κανα μισαωρο στο καθε μαγαζι

επειδη ηθελα ολοιδιες βιδες :tomato: )

παντως πουλουσαν και κιτακια με ολους τους τυπους υπολογιστοβιδων με γυρω στα 8-10

αν θυμαμαι καλα στο Ακτινιο και Ρ.Κατουμα... (αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει σε καμια περιπτωση)

με την καμια δεν αξιζει ρε συ αφου υπαρχει το πλαισιο με τσαμπα πραμα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Εμένα όποιος μου το φέρνει έχει ήδη τις μισές βίδες... Και βάζω και από την βιδοκαβάντζα μου για την αναβάθμιση κτλ...

Μια απ'τα ίδια κι εγώ και τώρα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω βίδες... :p Εγώ μάλιστα τις έχω και χωρισμένες ανά τύπο, πάσο, μήκος και τέτοια... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.