Jump to content



Η fujitsu-siemens ανακαλεί μπαταρίες φορητών


spc

Recommended Posts

Το είχα πάρει από μία αγγελία σε πολύ καλή τιμή,καινούριο.

Το κακό είναι ότι έχω την εντύπωση πως αυτός που μου το πούλησε,δε πρέπει να το είχε αποκτήσει και με τον πιό νόμιμο τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Gabriel

Το είχα πάρει από μία αγγελία σε πολύ καλή τιμή,καινούριο.

Το κακό είναι ότι έχω την εντύπωση πως αυτός που μου το πούλησε,δε πρέπει να το είχε αποκτήσει και με τον πιό νόμιμο τρόπο...

τι κλεμμένο είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbdanis

Και σκεπτόμουνα για να πάρω έναν fujitsu-siemens για μένα και μάλιστα είχα προτείνει και σε άλλους .

Ευτυχώς

το ότι ανακαλεί μπαταρίες είναι καλό, εφ' όσον έχει διαγνώσει πρόβλημα.

το κακό θα ταν να μην τις ανακαλούσε;)

Link to comment
Share on other sites

Και μετά κάποιοι φοβούνται να πάρουν συναρμολογούμενα από το Πλαίσιο και το e-shop επειδή δεν ξέρουν τι σόι μπαταρίες φέρουν... Όλα θέμα τύχης είναι τελικά μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Rayden

Και μετά κάποιοι φοβούνται να πάρουν συναρμολογούμενα από το Πλαίσιο και το e-shop επειδή δεν ξέρουν τι σόι μπαταρίες φέρουν... Όλα θέμα τύχης είναι τελικά μου φαίνεται...

ρε πάρτε acer, εγγύηση λέμε. fujitsu και μ@λ@κίες... η fujitsu κλιματιστικά βγάζει, η acer βγάζει pc από εποχής 486 και πιο πριν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Rayden

Και μετά κάποιοι φοβούνται να πάρουν συναρμολογούμενα από το Πλαίσιο και το e-shop επειδή δεν ξέρουν τι σόι μπαταρίες φέρουν... Όλα θέμα τύχης είναι τελικά μου φαίνεται...

Oι φόβοι για τα ετοιματζίδικα δεν είναι για τις μπαταρίες. Αλλά το οτι είναι σάπια. Χάλια κατασκευή, χάλια συναρμολόγηση, πλαστικά χειρότερα και από ποτηράκια μιας χρήσης και τιμές... ελάχιστα χαμηλότερες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 12:50]

ρε πάρτε acer, εγγύηση λέμε. fujitsu και μ@λ@κίες... η fujitsu κλιματιστικά βγάζει, η acer βγάζει pc από εποχής 486 και πιο πριν :hehe:

... :hmm:

Τι θέλει να πει ο ποιητής... :p:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.