Jump to content



προβλημα με windows update


a4dtm

Recommended Posts

Προσπαθω να ενημερωσω το συστημα μου μεσω του windows update αλλα μου βγαζει συνεχεια ''Failed'' πριν κατεβουν οι ενημερωσεις.Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να εχει συμβει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Προσπαθω να ενημερωσω το συστημα μου μεσω του windows update αλλα μου βγαζει συνεχεια ''Failed'' πριν κατεβουν οι ενημερωσεις.Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να εχει συμβει?

το cd των win τι χρώμα έχει? (η από πάνω πλευρά). αν είναι ένα με υδατογραφήματα, τότε μάλλον κάποιος ιός σε εμποδίζει. αν όχι, μάλλον η microsoft.

Link to comment
Share on other sites

Hello.Δοκιμασε να ενεργοπιησεις το automatica update,και στην συνεχεια κανε το manual.Χωρις να το εχεις απενεργοποιησει το automatic.Επισης αν εχεις SP2,πηγαινε στο security center,και εκει που λεει "change the way that center alerts me" ενεργοποιησε την επιλογη "automatic updates".Και εγω το ειχα αυτο το προβλημα,πριν λιγο,και εκανα αυτα που σου ειπα.:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά γιατί παρόλο που έχω ένα CD χωρίς υδατογράφημα απο πάνω κάνω κανονικότατα update και αυτόματα και χειροκίνητα χωρίς να έχω ποτέ πρόβλημα παρόλο που ο Billy έχει "πάρει μέτρα"; :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν εχω αυθεντικα windows και δεν ειχα κανενα προβλημα με το windows update μεχρι πριν ενα μηνα. Ξαφνικα παρουσιαστηκε το προβλημα.

Manosone θα το δοκιμασω αυτο που λες και θα δουμε τι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ ψαξιμο βρικα οτι φταιει το panda Titanium 2005. Το ιδιο προβλημα μαλλον αντιμετςπιζουν και οσοι εχουν το internet security panda 2005. Η λυση ειναι σε ενα hotfix που εχει βγαλει το panda. Οποιος το θελει pm me.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.