Jump to content



Βγηκαν οι βαθμοι των πανελληνιων...


Elpis

Recommended Posts

Ε,ναι καλημερα και καλη βδομαδα......:D

Ακομα δεν εχω βγει απο το σπιτι......:p ....δεν εχω δει τι εχω παρει.....:...:

Παντως απο οτι λενε θα κλαψουνε μανουλες αυτη την βδομαδα.......:bye:

Κια ενα αρχειακι για να υπολογισεται τα μορια σας......:whistling

moria05.rar

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elpis [Σήμερα, στις 11:32]

μπα εδω καλα πηγανε .... (εγω εχω ρε γαμωτο ακομα να γραψω βιολογια γενικης παιδιεας γιατι ημουν αρρωστος)

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Εγω δεν θα αντεχα να γραψω αλλο......:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$ [Σήμερα, στις 11:34]

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Εγω δεν θα αντεχα να γραψω αλλο......:confused:

γιατι εγω αντεχω νομιζεις ?

μου δινει κουραγιο το οτι αμα γραψω πανω απο 18 μπαινω εκει που θελω ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elpis

εγω τα εχω παρει με τη πουτ@ν@ τη φυσικο μου που μου εβαλε 19 στο πρωτο τετραμηνο στη κατευθυνση και μου εκοψε 50 μορια......

Σου έβαλε 19 και την χαρακτηρίζεις έτσι; :blink:

Link to comment
Share on other sites

όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέει.

εγώ το παιδί το καταλαβαίνω γιατί όταν πήγαινα εγώ λύκειο ο μαθηματικός μου μου έβαλε 2 18άρια αντί για 2 εικοσάρια για΄τι "φοβόταν ότι μπορεί να μη γράψω και να εκτεθεί". τελικά έγραψα 18 που ήταν ο δεύτερος-τρίτος βαθμός σε όλο το σχολείο (και πολύ μεγάλος βαθμός για την πρώτη χρονιά) και όλοι οι μαθηταράδες του με τα 20άρια έγραψαν 17 και πολύ λέω, και 14άρια και παρακάτω...

αποτέλεσμα ότι εγώ με αυτά τα χαμένα μόρια (τα 18άρια που δεν ήταν εικοσάρια) έμπαινα στη σχολή που ήθελα επειδή αυτός ο μ@λάκας φοβόταν ότι δεν θα γράψω. λές και τα του πέφτανε τα @ρχίδια ακόμα και αν εγώ δεν έγραφα. αι σιχτίρ, τι θέλω και τα θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sa1901 [Χθες, στις 12:52]

Σου έβαλε 19 και την χαρακτηρίζεις έτσι; :blink:

ναι ρε φιλε γιατι μου κοβει 40 μορια μιας και εγραψα 18,1 (τα ειχα γραψει ολα και ολοσωστα και μου βαλλαν τοσο τεσπα) και τα θεματα της φυσικης ηταν τα πιο δυσκολα που εχουν βαλει ποτε....

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλή τύχη σε όλους σας. Μακάρι να μπείτε στις σχολές που θέλετε. Πάντως για ιστορίες απο τις πανελλήνιες ο feanorian82 έχει μια απο τις καλύτερες (διάβαζε: τραγικότερες :p ). Αν είναι να σας την πεί, οχι τίποτα άλλο να νιώσετε καλύτερα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το τμήμα Η/Υ της ΑΣΟΕ είναι καλό θεωρητικά (σε ποιο business oriented μορφή) καθώς και το τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών του ΕΜΠ είναι απο τα κορυφαία όσων αφορά το hardware.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.