Jump to content



ΤΕΛΟΣ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ....


morius

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Είτε παρακολουθούν είτε όχι στείλτε ότι θέλετε και ισχύει αυτό που λέμε καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται. Αυτοί θα ελέγχουν συγκεκριμένα πραγματα στα e-mail και στα κινητά. Δεν νομίζω να τους ενδιαφέρει κάτι τσοντο βιντεάκια που ανταλλάσουν κάποιοι.:baby:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ποσως με ενδιαφερει.Ειτε δουνε τα ερωτολογα με τις γκομενες ειτε δουνε τα βρισιδια με τους φιλους ειτε δουνε και το πουλι μου το ιδιο μου κανει :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Χθες, στις 22:22]

Εμενα ποσως με ενδιαφερει.Ειτε δουνε τα ερωτολογα με τις γκομενες ειτε δουνε τα βρισιδια με τους φιλους ειτε δουνε και το πουλι μου το ιδιο μου κανει :p

θα συμφωνουσα μονο εαν λειτουργουσε αμφιδρομα το συστημα...

να εχουμε και εμεις προσβαση δλδ σε ολες αυτες τις "πληροφοριες"... :devil:

αλλιως αφου σε παρακολουθουν που σε παρακολουθουν

μπαινεις και σε κανα reality στην τελικη και βγαζεις και κανα φραγκο

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

loooooooooool αν το σκεφτήτε και από την άλλη αν δούλευα εγώ εκεί και βλέπαν τα πάντα θα κουβάλαγα κοντά και κανά DVD-RW για καλο και κακό....:D

Πιστεύω να το πιάσατε:p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοαπάτη μου ακούγονται όλα αυτά , είναι πρακτικά αδύνατον να παρακολουθούν όλο τον κόσμο. Κάποιους που ίσως είναι ύποπτοι είναι πιο πιθανό.

Για να μας παρακολουθούν όλους θα χρειάζονται καμμιά 500αριά Cray (για όσους τα θυμούνται) ή καμμιά 100ή BlueGene , για να μην αναφέρω το bandwidth που θα απαιτείται. Αν ο καθένας απο εμάς χρησιμοποιεί ανα πάσα στιγμή 3ΚΒ , βάλε μερικά εκατομμύρια χρήστες ανά τον κόσμο ή έστω την Ευρώπη π.χ. 50.000.000 άνθρωποι, ποιες γραμμές ή ακόμα και ποιες κάρτες δικτύου μπορούν να σηκώσουν όλη αυτή την πληροφορία;

Και αυτά μόνο Internet , για να βάλουμε τώρα τηλέφωνα και κινητά... αστα να πάνε

Και που θα τα αποθηκεύουν όλα αυτά τα δεδομένα..............:confused:

(Τον καημένο τον backup administrator σκέφτομαι)

:jump: :jump: :jump::wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Καιρος ηταν να μπει ενα τελος σε ολα τα διπορτα ,διπλογκομενιλικια, απιστιες και λοιπα

Τωρα με την παρακολουθηση των μηνηματων και τηλεφωνων θα πιανονται ολοι στα πρασα και θα στελνωνται επιστολες με στοιχεια σε ολους τους απατημενους γκομενους γκομενες. Επιτελους θα ανασανουν λιγο και τα μπακουρια.:tomato:

Ειναι και λιγο αδυνατον να παρακολουθουνται οι επικοινωνιες.Οχι απο τεχνικης αποψεως αλλα απο εμπορικης.Πως θα λειτουργει ο ανταγωνισμος των εταιριων,οι διαγωνισμοι μεγαλων εργων,η νεες τεχνολογικες καινοτομιες οταν δεν θα υπαρχει τιποτα κρυφο,απο τηλεφωνικες συνδιαλεξεις?:getlost:

Ενα ανυπερβλιτο εμποδιο για τις παρακολουθησεις θα ειναι το ελληνικο δημοσιο.Με τους τονους της χαρτουρας της στιβαγμενης,θα ειναι για παντα μια θαλασσα μυστικων.:getlost::zzz:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.