Jump to content


ΤΕΛΟΣ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ....


morius

Recommended Posts

Γεια σε όλους, ίσως μέχρι τώρα στέλναμε άνετα τα μαιλ μας σε φίλους ή σε φίλες μας σε όλο τον κόσμο ή ακόμα πέρναμε τηλ. και μιλάγαμε στην κοπελιά μας,στην μαμά μας στην γιαγιά μας,στον φίλο μας,στον σκύλο μας και νιώθαμε ασφάλεια.

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΤΕΛΙΩΣΑΝ

Η Ε.Ε αποφάσισε την παρακολούθηση των E-mail και τηλεφωνιμάτων σε όλη την Ευρώπη,για λόγους προστασίας από τρομοκρατικά χτυπήματα κλπ.

Με λίγα λόγια αν δεν το καταλάβατε δεν έχουμε προσωπική ζωή(σχεδόν) αλλά και αυτά που έμειναν σε λίγα χρονάκια θα καταργηθούν και αυτά τοποθετόντας και κάμερες για καλύτερη προστασία σε όλους τους χώρους.

Αυτό πιστεύω θα φέρει αναστάτωση σε όλη την Ευρώπη, αλλά και στον BinLaden:p

Και κάτι άλλο που ακούστηκε: Όποια χώρα αντισταθεί και δεν συμφωνήσει στον "νόμο" αυτό θα δεχτεί σοβαρές επιπτώσεις....

Υ.Γ. Δεν ταιριάζει το thread αυτό εδώ αλλά το έβαλα λόγο των mail και κινητών που ψιλοταιριάζουν με το Νετworking.Αν έχουν πρόβλημα οι admin/Mod. ας το αλλάξουν:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από $George Vasil$ [Σήμερα, στις 20:48]

Απλα ακουστηκε......

Αλλα δεν προκειτε να γινει......:p

Τι λες ρε.... αποκλείετε....!!!!!

Το βγάλαν σε TV κλπ και δεν θα το κάνουν; Καλά από μία άποψη μπορεί να είναι και μπλόφα αλλά δεν το νομίζω,γιατί στα συνέδρεια της Ε.Ε. βρίσκονται πολλοί άλλοι εκεί,όλο και κάποιος θα το σφύριζε αν ήταν μπλόφα;)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά προς τι το τρίτο πληθυντικό ρε παιδιά;

Δλδ ποιοι είναι ΑΥΤΟΙ που θα μας το επιβάλλουν;

Δεν νομίζετε ότι αυτό το ΑΥΤΟΙ ανάγετε σε ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ (δεν αφήνω τον εαυτό μου απέξω φυσικά) που αντί να κάνουμε κάτι γι' αυτό (και μην μου πείτε τί, υπάρχουν πολλά) καθόμαστε απλώς και το σχολιάζουμε μπροστά σε μία οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα...λες και δεν μας παροκολουθουσαν μεχρι τωρα.

Μολις γραφετε η λετε στο τηλεφωνο καμια λεξη ''κλειδι'' ειστε υπο παρκολουθηση.

Απλα τωρα θα γινεται και με τον νομο.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια αν και θα "έπρεπε" να πω ότι είναι απαράδεκτο και ότι η προσωπική μου ζωή παραβιάζεται αδικαιολόγητα και πρέπει να βγουμε στους δρόμους αφού τραβήξουμε πρώτα τα βυζιά μας κτλ...

Τα αληθινά συναισθήματα μου περιορίζονται στην αρχαιοελληνική φράση " Στα @@ μου ".

Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχουν άνθρωποι που ακούνε τα πάντα αυτό είναι φύση αδύνατο. Θα υπάρχει κάποιο είδος λογισμικού που θα αναγνωρίζει συγκεκριμένες λέξεις.

Το πολύ πολύ να πω κανα ανέκδοτο για τον bill landen και την άλλη μέρα να έρθει στο σπίτι μου ο Skinner :D

Link to comment
Share on other sites

με πατημα την τρομοκρατια που διμιουργη ειναι οι ιδιοι απλα θα μας τσαλαπατησουν για να εχουν τον πληρη ελενχο. μονο ετσι μπορουν χωρις να αντιδραση οι κοινονια. θα σε πουν κυριοι τι θελετε να μας (να σας) σκοτονουν καποιοι τρομοκρατες? με τα νεα μας συστηματα δεν θα υπαρχη αυτο. και θα κανουμε ολοι τις κοτες.

Link to comment
Share on other sites

το κόστος που συνεπάγεται για κάθε χρόνο παρακολούθησης και κάθε κράτος το ακούσατε?

εκεί κόλλησαν αλλιώς έτοιμοι ήταν

αν βρεθούν τα λεφτά θα το εφαρμόσουν

αν όλοι μια μέρα γράψουμε bill laden

τι ******ν.....

D.O.S. attack θα γράφουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 22:05]

Τα αληθινά συναισθήματα μου περιορίζονται στην αρχαιοελληνική φράση " Στα @@ μου ".

Ακριβως αυτο......:D

Η θα βρουμε καμια παντεντα και θα ξεφιγουμε....( ως συνηθως-hacker rulez) ή θα φταξουμε msn πουλι κατα προτιμιση περιστερι......:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Εσύ δλδ spc, πως θα αντιδράσεις? πέρα από το πουλί.

Αν και δεν είπα ΟΤΙ θα αντιδράσω/σουμε αλλά πως ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να αντιδράσω/σουμε και αν και δυστυχώς το πουλί αποτελεί βασικό μέσο αντιμετώπισης του θέματος, όπως (επίσης δυστυχώς) προείπε ο φίλτατος alex_000 αλλά και άλλοι, το να κατεβείς στους δρόμους (όταν δεν έχεις δουλειά με λογιστές :p) , αποτελεί μία κίνηση διαμαρτυρίας.

EDIT

Ας διΩρθΌσει :p και κάποιος τον τίτλο του θέματος (ελάτε, μην βαριέστε ένα μικρό διάλλειμα απ' το WOW είναι....) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

EDIT

Ας διΩρθΌσει :p και κάποιος τον τίτλο του θέματος (ελάτε, μην βαριέστε ένα μικρό διάλλειμα απ' το WOW είναι....) :p

ok, done that. τι κερδίζω? (το λευκό πουλί - σύμβολο της ελευθερίας, ξέρω, ξέρω...)

Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλία που ήδη έχουν τεράστιο αριθμό καμερών στους δρόμους , τί κατάφεραν ?

Να βλέπουν στο βίντεο τις εκρήξεις ?

Ας μαζέψουν τα στρατιωτάκια τους από την Μέση Ανατολή και να αφήσουν τους ’ραβες να σκοτώνονται μόνοι τους . Δεν χρειάζονται βοήθεια άλλωστε !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.