Jump to content



Tι ψηφιακη μηχανη εχετε?


Τι Ψ.Φ. εχετε?  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Εγώ πρόσφατα απόλεσα την Canon ixus με τα 4.0MP και τα 189ευρώ αγοράς. Μου έσπασε από ******* μου. Γμτ, γμτ:tomato: :tomato: :tomato: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Θέλω να πάρω ξανά την ίδιαααααααααααααααααααα:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

SONY DSC T7 CYBERSHOT 5.1MP ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΣ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΣ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ

Link to comment
Share on other sites

-ψηφιακή μια Canon Eos 300D με φακούς: EF 17-40L F4.0, EF 75-300 USM IS, 50 mm 1.8 II, EFS 18-55 και διάφορα: Flash Canon 550EX, 4 GB Microdrive Hitachi,τρίποδα , φίλτρα κτλ.

-ακόμη μία παλία compact Nikon 775 2MPixel

-καθώς και μία αναλογική Canon AE-1 programm με φακούς FD 50 1.4, FD 70-200

-και τέλος μία αντίκα μεσαίου format Zeiss Ikon Ikoflex που δουλευει τα τελευταία 55 χρόνια αξιοπρεπέστατα.

Link to comment
Share on other sites

HP 735 δεν είναι και άσχημη, την δουλειά της την κάνει καλά, το μέγεθος είναι λίγο μεγάλο

Αν έπερνα τώρα μια, θα έπερνα την HP που είναι μπλέ χρόμα, συλλεκτική της Williams

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.