Jump to content



Ομαδικη για SONY PSP


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από FrOsT

Αύγουστος είναι, όλα κλειστά...

Μάλλον εκεί οφείλετε η καθυστέρηση...

Εγώ πάντος τερμάτησα σχεδόν το RidgeRacer στο psp το σ/κ:D

για πες πως ειναι η κονσολα σαν χιρισμος χρωματα ηχος κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

27-04-2005 :D

Αρχική απάντηση από FrOsT

Το psp είναι καταπληκτικό! Έτυχε σήμερα να σκάσει μύτη πελάτης με psp σήμερα και του έριξα ένα 30λεπτο:p

Έπαιξα NFSU και είδα αποσπάσματα του Spiderman2...

Εντυπώσεις: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ οθόνη η καλύτερη με διαφορά σε φορητή κονσόλα... πάρα μα πάρα πολύ καλός ήχος...

Σχεδιαστικά είναι πολύ εύχρηστο και πολύ εμφανίσημο, μαζί στην συσκευασία υπάρχει και δερμάτινη θήκη μεταφοράς...

Το παιχνίδι πολύ καλό αν και δεν ασχολήθηκα και πολύ(έχω σιχαθεί το Underground από το pc..) και δύστυχος δεν υπήρχε 2ο παιχνίδι...

Η ταινία αν και σε τόσο μικρή 16:9 οθόνη εξακολουθεί να φέρνετε πανέμορφη και σε συνδυασμό με τον εξαίρετο ήχο(ακουστικά που παρέχονται με το psp) είναι ότι πρέπει για ταξιδάκια...

Τα UDM πάντως είναι δισκάκι σε μια πλαστική "θήκη" η οποία τα προστατεύει από τη σκόνη και τις γρατζουνιές αφήνοντας μόνο ένα μικρό τετράγωνο κομματάκι ακάλυπτο για ανάγνωση, η όλη συσκευασία του UDM θα κάνει την αντιγραφή τους αν όχι αδύνατη τότε σίγουρα δύσκολη και δεν θα μπορεί να την κάνει ο καθένας...

Τώρα που έπαιξα και RidgeRacer μου αρέσει ακόμα παραπάνω!

Βασικά αυτό που γουστάρω περσότερο από όλα είναι ότι μπορείς να το βάλεις σε κατάσταση αναμονής και δεν χρειάζεται να κλείσει πραγματικά! οπότε κάθε φορά ξεκινάς από εκεί που σταμάτησες!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ??????????????????????????????????????????????????????????????

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΟΣΕ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΑ ΔΟΣΑΜΕ???????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Ξερετε αν εχει φτιαξει το προβλημα που ολα τα psp βγαινουν με ενα καμενο πιξελ?

κάτσε να κοιτάξω λίγο τη γυάλινη σφαίρα...

χμ, νομίζω ότι θα συνεχιστεί :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Ξερετε αν εχει φτιαξει το προβλημα που ολα τα psp βγαινουν με ενα καμενο πιξελ?

Ναι, έχει φτιαχτεί.

Τώρα βγαίνουν με mimimum 2 (''έσφιξαν'' τα specs).

Σοβαρά τώρα, πιστεύεις ότι αυτό θα διορθωθεί; Μιλάμε για SONY!

Link to comment
Share on other sites

Καποιος φίλος που δούλευε στα multirama νομίζω ότι έιχε πει ότι θα μας ειδοποιούσε πότε θα ερχόταν η νέα παρτίδα η οποία δεν θα έχει αυτό το πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickthegreek

Καποιος φίλος που δούλευε στα multirama νομίζω ότι έιχε πει ότι θα μας ειδοποιούσε πότε θα ερχόταν η νέα παρτίδα η οποία δεν θα έχει αυτό το πρόβλημα..

Ναι, θα καθόταν ο Βασίλης και θα τα άνοιγε όλα για κανένα μήνα για να είναι σίγουρος....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ναι, θα καθόταν ο Βασίλης και θα τα άνοιγε όλα για κανένα μήνα για να είναι σίγουρος....

κακοήθειες.

γενικά από τη στιγμή που η τεχνολογία της οθόνης είναι πρωτοποριακή, τα καμμένα pixel θα πάρουν λίγο καιρό να διορθωθούν (1-2 χρόνια) εκτός αν κάνει καμιά έκπληξη η sony.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Να ενημερώσω οτι χθές βράδυ έσπασε η 2.0 έκδοση για psp! Πλέον οτι psp και να αγοράσεις μπορείς να παίξεις ότι κατεβάσεις απο το νέτ! ;)

το ξέρουμε, το λέω στον beta tester 2 post από πάνω σου να το δοκιμάσει αλλά με γράφει :p

μάλλον θα πάρω κι εγώ παίδες, όταν πέσει λίγο βέβαια :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

το ξέρουμε, το λέω στον beta tester 2 post από πάνω σου να το δοκιμάσει αλλά με γράφει :p

μάλλον θα πάρω κι εγώ παίδες, όταν πέσει λίγο βέβαια :)

''r u talking 2 me?''

τράβα να πάρεις ένα βρε ταληροσκοτώστρα και άσε με στην ησυχία μου - εγώ αν δεν σκάσω μία 50αρα για κάθε παιχνίδι δεν την βρίσκω!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ναι, θα καθόταν ο Βασίλης και θα τα άνοιγε όλα για κανένα μήνα για να είναι σίγουρος....

xaxaxa....και οχι μονο.....να δοκιμασω και utt αμα θελετε να σας πω ποσο πανε....:p

Οπως λεει και ο φιλτατος SPC.....SONY ειναι αυτη...:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 19:33]

το ξέρουμε, το λέω στον beta tester 2 post από πάνω σου να το δοκιμάσει αλλά με γράφει :p

μάλλον θα πάρω κι εγώ παίδες, όταν πέσει λίγο βέβαια :)

Εγώ νομίζω ότι θα αργήσει να πέσει...Εγώ λέω να το κτυπήσω μέσα στην εβδομάδα...Έχει και μια προσφορά το play247.gr στα 250 ευρώ...Ποιο φτηνά δεν υπάρχει πουθενά!

Link to comment
Share on other sites

το εχουν και στα expert με 7 ευρω τον μηνα.

αλλα δεν λεει πουθενα οτι το παιρνεις μονο με την πιστωτικη τους

και οχι με οποιοδηπωτε αλλη καρτα.;)

με αλλη πιστωτικη καρτα εβγαινε στην καταπληκτικη τιμη των 406 ευρω(πανω κατω:tomato: )

και δωρο ο αποχυμωτης :tomato: .

δεν λεω οτι ειναι φτηνο εστω και με την δικη τους πιστωτικη αλλα δεν επρεπε

να το γραψουν καπου κατω χαμηλα στο φυλλαδιο εστω και με μικρα γραμματα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.