Jump to content



ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


g_0x

Recommended Posts

παιδες καθως εκανα μπανακι μουρθε μια ιδεα.γιατι δε κανονιζουν οι admin του thelab.gr Ναοργανωσουν μια συναντησουλα; μαλλον 2.σε αθηνα και θεσσαλονικοι για να μπορεσουν οι περισσοτεροι απο εμας να παρεβρεθουν. θα βρουνε και κανα σπονσορα να μη τους φυγουν λεφτα.να γνωριστουμε ολοι και να φερουμε αν ειναι και τα pcια μας.!!!.να γινει και κανας διαγωνισμος για το καλυτερο Mod, υδροψυξη κτλ.να βαραει και πριονιδια μουσικη απο πισω και να περασουμε καλα.εγω υποσχομαι να φερο γκομενακια!!!:tomato:

ΥΓ.μη παει στη μαυρη τρυπα γιατι πιστευω ειναι καλουτσικο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Στη θεσσαλονίκη γίνονται συναντήσεις καθε παρασκεύη στις 6:30 (αν και μες τον αυγουστο μάλλον δεν θα παίζει λάος.)

Σπονσορας δεν παίζει , και είναι χλωμό να κερδίσει κάποιος σε διαγωνισμό υδροψυξης τον 11 αλλά είμαστε μια χαρά κι έτσι :D

Να πάρουμε όλι τα full towers και τις 19ρες παραμάσχαλα χλωμο, θα φύγουμε ολοι απευθείας στο νοσοκομείο με λουμπάγκο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 15:06]

Στη θεσσαλονίκη γίνονται συναντήσεις καθε παρασκεύη στις 6:30 (αν και μες τον αυγουστο μάλλον δεν θα παίζει λάος.)

Σπονσορας δεν παίζει , και είναι χλωμό να κερδίσει κάποιος σε διαγωνισμό υδροψυξης τον 11 αλλά είμαστε μια χαρά κι έτσι :D

Να πάρουμε όλι τα full towers και τις 19ρες παραμάσχαλα χλωμο, θα φύγουμε ολοι απευθείας στο νοσοκομείο με λουμπάγκο.

@alex_000 Οχι αν εχεις καροτσακι μαζι σου......

@g_0x Καλη η ιδεα για συναντηση(αν και δεν μπορω να ερθω)..αλλα τα pcia τι τα θελεις μαζι σου ,εχεις την εντυπωση οτι θα κατασκηνωσεις καμια βδομαδα εκει?:p

Τα γκομενακια μπορεις να μας τα στειλεις με Courier ή ΕΛΤΑ....:worship:

Ειπαμε το hardware ειναι σαν της γυναικες.....

Link to comment
Share on other sites

ενα εχω να πω

οι αθηναιοι ειμαστε κεφτεδες ολοι μερα μεσα αντε και απο 2-3 να συναντιουντε για κανα benc και αυτο ειναι και κανα paintball που και που

θεσαλονικη που πιγα ειναι τρελα οργανομενοι........

καθε παρασκευη το στανταρ καφεδακι και μαζι και ο καψουρης ζαχος ακομα δεν ξερω αν ξεπερασε την σερβιτορα που του εδοσε ενα οαραιο πιατο χιλοπιτες λολολολ

θεσσαλονικη σινεχεια κανονιζουνε για καφεδακια ενο εδω Π@Π@ρΙ@

ξιπνιστε αθηναιοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ενα εχω να πω

οι αθηναιοι ειμαστε κεφτεδες ολοι μερα μεσα αντε και απο 2-3 να συναντιουντε για κανα benc και αυτο ειναι και κανα paintball που και που

θεσαλονικη που πιγα ειναι τρελα οργανομενοι........

καθε παρασκευη το στανταρ καφεδακι και μαζι και ο καψουρης ζαχος ακομα δεν ξερω αν ξεπερασε την σερβιτορα που του εδοσε ενα οαραιο πιατο χιλοπιτες λολολολ

θεσσαλονικη σινεχεια κανονιζουνε για καφεδακια ενο εδω Π@Π@ρΙ@

ξιπνιστε αθηναιοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑLEXX τωρα που ειπες για τον Ζαχο,που ειναι αυτο το παληκαρι χαθηκε.λες να μας την εκανε;:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 15:21]

θα ηθελες να ηταν σα το hardware οι γυναικες , μονο που δεν ειναι

:D

Ναι θα ηθελα ,για να τις ανεβαζω στα υψη....:p

Αλλα και που δεν ειναι δεν εχω προβλημα.....παλι voltα τις φερω....:devil:

Link to comment
Share on other sites

οταν λεω συνατνηση εννοω κατι τρελο και μεγαλο.να μας δοσει και κανα Netkafe χωρο να γουσταρουμε.να το κανουμε φαση παρτυ.και βεβαια να τους δειξουμε οτι οσοι ασχολουνται με pc και ιντερνετ δενειναι ολοι nerds. :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από K.K

g_0x μιας που πήρες την πρωτοβουλία καθόρισε και τη συνάντηση.:)

ακομα δε μπορω να ξερω για συναντηση,και εγω δεν εχω γυρισει σαλονικα ακομα.αλλα λεω κατα το τελος του σεπτεμβριου θα ηταν καλα να το καναμε.ακομα καλυτερα θα ηταν να ειχαμε και τραπεζακι στην εκθεση της θεσσαλονικης για pc που γινμεται.χαμος θα γινοταν.τα 2 τελευταια χρονια παω και σιγουρα θα εκανε παταγο το thelab.gr.τωρα απο κει και περα για απλη συναντηση δεν ειναι τιποτε αν κανονιστει αλλα για συναντηση μεγαλη σε μαγαζι κτλ κτλ κτλ πρεπει νομιζω καποιος administrator να αναλαβει προτοβουλια.

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρίνετε με θεσσαλονική για τον απλούστατο λόγο ότι η ζωή της αθήνας δεν έχει καμία σχέση με την ζωή εκεί... Μιλάω απλά για τους ρυθμούς και για τις αποστάσεις...

Εκεί με τα πόδια είσαι σε 15 λεπτά παντού στο κέντρο και 15 λεπτά με το λεωφορείο από τις πόλείς τριγύρω. Προσωπικά μου αρέσει πολύ η θεσσαλονική και η ζωή της και λυπάμαι που δεν έχω την ευκαιρία να είμαι πιο συχνά επάνω...

Εδώ ας πούμε ότι γίνεται κλασικό μιτινγκ στα εξάρχεια για να έρθει ο x από την γλυφάδα θέλει μια ώρα... ο y από τον πειραιά άλλη μια ώρα... Δύσκολα το αποφασίζει κάποιος να πάει...

Link to comment
Share on other sites

να κάνουμε ένα στο μαρούσι τοτε,μακρυά απο pc όμως.....

δεν είναι ανάγκη να δείχνουμε οτι είμαστε :toomuchne

με τετράγωνα μάτια,

ε οποιος μας καταλάβει καλώς μη το διαφημίσουμε όμως....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

να κάνουμε ένα στο μαρούσι τοτε,μακρυά απο pc όμως.....

δεν είναι ανάγκη να δείχνουμε οτι είμαστε :toomuchne

με τετράγωνα μάτια,

ε οποιος μας καταλάβει καλώς μη το διαφημίσουμε όμως....

Εγώ πάντος σε κατάλαβα....:hehe: :snap: :p :happy2:

Link to comment
Share on other sites

ναι απο διακριτικοτητα αλλο τιποτα.

μπλουζες linux-ΑΤΙ-mushkin-intel-AMD

και εκει που τα γυρω τραπεζια μηλανε για γκομενες ακους απο τα τραπεζια μας

"και δινω 3.9V στις μνημες, κανω δυο σταυρους και μου βγαζει το Super PI 23.981,

που να ειχα και BH5 να επαιζα με χαμηλο trfc"

τερατα διακριτηκοτητας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.